העם עם בכר, לא עם הרובוט למשימות חיסול של נתניהו יריב המחריב

dory30

Well-known member

Harrington

Well-known member
מנהל
מצחיק. קראתי את השורה התחתונה בקישור. ודוק, מה שמתואר שם זה בדיוק, אחד לאחד, מה שפוגלמן מתעקש עליו (אפילו היום עוד) :). זאת בעוד שלוין, בין אם זה מוצא חן בעיני בכר או הכותב ובין אם לאו, אכן מציע פשרה (שופט אחד שייבחר מהצד שלו, אחד מהצד של פוגלמן, ואחד שיחליטו עליו ביחד). את הפשרה כידוע פוגלמן דוחה בשתי ידיים, תוך שהוא מתעקש שעמדתו היא זו שתיקבע בוועדה.

אז בניגוד לכותב כאן למעלה אני קטונתי ולא ערכתי סקר מקיף בקרב כלל עם ישראל, כך שאינני יודע לומר עם מי העם. אבל עד שזה ייקבע, אולי כדאי שיוצגו מאמרים/כתבות שיש בהם גם קצת אמת ולא סתם חרטוטים פוליטיים :)? סתם הצעת ייעול :).

dory30

Well-known member
אבל עד שזה ייקבע, אולי כדאי שיוצגו מאמרים/כתבות שיש בהם גם קצת אמת ולא סתם חרטוטים פוליטיים :)? סתם הצעת ייעול :).
כפי שאמרתי בפוסט אחר, כל דבר שסותר את אמונותיך הוא שקר או לא האמת לאמיתה. תחזור לערוץ 14, המקביל של חיזבאללה.

Harrington

Well-known member
מנהל
כפי שאמרתי בפוסט אחר, כל דבר שסותר את אמונותיך הוא שקר או לא האמת לאמיתה. תחזור לערוץ 14, המקביל של חיזבאללה.
אז אמרת :). בעיה קטנה והיא שאין כל קשר בין האמור לעיל ל״אמונותי״ :). גם אם תחזור על ההנפצה הזאת עוד 88 פעמים, זולת להעיד על קשיי ההתמודדות שלך עם דעה שונה מזו שאתה מחזיק בה, לא יהיה בדברים מאומה יקירי :).

אותו כנ״ל בא לידי ביטוי באמונתך לפיה אני צופה או מזון מערוץ 14 וכל זאת למה? כי העזתי לומר משהו שלא תואם את השקפתך :). הכל בסדר כמובן וזאת זכותך להמציא המצאות ריקות מתוכן כאוות נפשך כל אימת שאתה מתקשה להתייחס עניינית. אני רק לא מבין מה הטעם בפתיחת שרשורים במקרה כזה :). אבל ניחא. לה׳ הפתרונים וגם אנשים כאלה צריכים להיות.

הרבה בריאות, מיצינו.

למעלה