העצב שבתוכי

Bad life1

New member
העצב שבתוכי

מה שהיה לא יחזור עוד לעולם
זה כואב לי בלב כל יום
מחשבות שעולות
לא נותנות לי בשקט לחיות

זה אולי יותר מסתם משבר
זה גורל שנפל עלי
החיים היפים פשוט התנפצו
לאלפי רסיסים

הכאב שבליבי
זה כאב שאיש אינו שומע
די - עד מתי אלוקי
יגור העצב בתוכי

הכאב שבליבי
הוא כאב שבנפשי פוגע
די - כמה עוד אלוקי
לא רוצה להיות לבד

הרחוב נדם מבני אדם
אף אחד לא מבין אותי
ומחר זה עוד יום
יום רגיל וכמעט שגרתי

אם בשמיים נשמע קולי
ורק ממעל יבוא עזרי
אדון עולם תחוס עלי
אני בוכה לך

****אני לא מתכוונת לפגוע בעצמי****

https://m.youtube.com/watch?v=4747xPwfl3I

לעזור לעצמך

היי יקירה,
את כותבת נפלא ומיטיבה לתאר את תחושותייך.
העצב הוא חלק מהחיים ואם מתייחסים אליו ככזה אפשר להכיל אותו לצד רגשות נוספים ואחרים. יכול להיות שמה שהיה לא יחזור שוב לעולם, אבל יהיו דברים אחרים ואולי משמחים ומעניינים לא פחות.
את פונה לאדון עולם שיחוס עליך... ואולי הגיע זמן שגם את תחוסי על עצמך? ותעזרי לעצמך...?
איתך,
רותם

Bad life1

New member

כל מה שכתבת הוא נכון אבל הבעיה היא שהעצב כבר הפך להיות כל החיים שלי ולא חלק מהם... אני לא בן אדם שאוהב את עצמו ושירחם על עצמו ואם אני עושה משהו לא בסדר אני מאשימה את עצמי וכועסת על עצמי וזה דבר שקורה הרבה אני נותנת לעצמי להרגיש כאב על כל דבר שקורה גם דברים שלא קשורים אליי וזה בעייה... אחרי הרבה זמן שלא חתכתי זה קרה וזה קשה ואני לא יודעת מה כבר אני יכולה לעשות ניסיתי כדורים וניסיתי טיפול ומשהו תמיד התפקשש בדרך ולא הצלחתי לסיים את זה כמו שצריך ולנצח את זה... עכשיו אני מבולבלת לגמרי וברור לי שאשפוז זה בכלל לא אופציה וגם כדורים ואין לי עוד רעיונות למשהו שיכול לעזור
&nbsp

למה לא?

היי יקירה,
למה כדורים הם לא אופציה? ולמה לא אשפוז?
את חייבת לעזור לעצמך ונראה לי שכרגע האפשרויות פתוחות ותלויות רק בך.
כשפוסלים הכל קשה להתקדם...
מה שלומך בנתיים?
רותם

Bad life1

New member
היי רותם

ניסיתי כל כך הרבה כדורים שדי כבר נמאס זה לא עובד זה סתם מדכא ונותן לי תחושה שמשהו אצלי לא בסדר...אשפוז זה לא אופציה כי זה כתם לכל החיים וגם כי ראיתי את המקומות ואת האנשים שנמצאים שם וזה מפחיד אותי אני לא במצב כזה...
המצב לא השתפר מההודעה הקודמת אני כל היום בחדר מלפשת מה לעשות לאן ללכת עם מי ללכת אבל אין עם מי ללכת כי אני לבד אין לי חיי חברה וראיתי את ממש זה בא לי בבום במוצש האחרון שהיה לי טקס קבלת תעודות בגרות וכל השכבה הגיעהמוכולם בילד כולם כם חברים ואני לבד בצד לא יודעת איפה לקבור את עצמי לאן ללכת רק מקווה כבר שזה ייגמר ואני יוכל לחזור למיטה החמה שלי...קשה לחיות ככה זה מין מועקה כזאת ומין אכזבה וכאב לראות שלכולם יש חברים ולי אין כולם יוצאים לבלות ואני בבית למה? מה בי לא בסדר? גם בזה יש בי משהו לא בסדר? אני לא מבינה למה גם בזה בדבר הכי בסיסי יש לי בעיה....אני לבד אני בדיכאון אני בוכה אני עם מסכות ואין טיפה אחת של אושר...

למעלה