הערבבבבבבב

Dtiup

New member
הערבבבבבבב

תומר יוסף מי מגיע? אני מזכיר אלפנט פאב קרית חיים.

Dtiup

New member
טוב../images/Emo9.gif

אני הייתי.. ככה.. הוא הופיע בהרכב החדש שלו...שעדיין אין להם שם...גיא מר(גלית) היחיד שאני זוכר מכל השמות.. ויש בסיס גיטריסט וקלידן.. הופעה מעולה.. הוא יודע להרביץ הופעות.. הקהל מפזז ורוקד.. כמו שצריך... בקשר לראגיי ( גמו שצעקו לו גם) הוא המשיך הלאה.. קצת פאנק, נשמע גם כמו סקא בערך.. אבל וואלה בהצלחה.. אחרי סט ברכות שדיברנו קיבלתי גם את אחד המקלות שלו
( של התופים) ואחכ כל החברותא ישבו ועישונו דברים מתוקים. ONE LOVE בוקר טוב. ויש לי בצפר סעמק.

ZeusMan

New member
ספר עוד !!!

אני מצפה ממך לתת עוד כמה פירוטים על מה היה...

OceaND

New member
וואלה אני לצערי הגעתי רק בסוף

בגלל חבר שלי שנעלם לי.. אבל במעט שהייתי היה נחמד למרות שבקטעים מסוימים לאהבנתי אפילו מילה. אבל היה נשמע טוב

Dtiup

New member
אז בטח ראית אותי

חולצת אדידס לבנה דרדז ומפזז ממש בהתחלה.. כן הוא דיבר מהר.. כמו שאמרתי הוא התקדם קצת לסקא פאנק לפי מה שהבנתי.. אז כמו הקצב. ככה המילים.

OceaND

New member
האמת שלא כי

באתי ב 12, ועליתי לקומה השנייה בשביל לא לשלם 50 שקל(אבל גם משם שמעו/ראו בן זונה..). בכל מקרה ממש באסה שלא הייתי מהתחלה :/

Dtiup

New member
חח

אניוואי שמתי לב שאנשים מהקומה השניה גם ראו אותי... =) אחלה מוזיקה! יאלה ערב טוב.

babasha

New member
tomer yosef.....

ok so the show was bat zona!!! I have 2 say I was shocked to c all the people that came on such a bad weather. right on Tomer was amaising and full of good vibes his next show is at the Abraxes in lilinblum tel aviv on the 15.1 can't wait

למעלה