הערבייה

oneboy1

New member
הערבייה

כמה עניינים שוטפים: בעניין "הערבייה" - נתקלתי ב- המון אנשים שרוצים שהיא "תעוף" ! הם לא סובלים אותה, הם שונאים אותה, והם רוצים שהיא תחטוף כל זה בגלל הלאום שלה אני דוקא חושב שהיא די בסדר, בהתחשב בנסיבות מה היא אמורה לעשות כאשר מברך ומזמר שירי דת? טוב שלא שרים את ההמנון שם, אחרת היתה צריכה לעמוד גם דום אנשים צריכים "לשפוט" לגופו של עניין, היא "במקרה" ערבייה, ואם לא היתה כזאת, היו מתייחסים אליה כאל כל אלת אחרת ומוצאים "פגמים" אחרים ולא את זה שהיא ערבייה אמרתי להם, תארו לכם, שהיא הזוכה בתוכנית..... אנשים פשוט השתגעו, התעלפו....

יניבל1

New member
באנה היא לא מפסיקה לקדוח במח עם השירים שלה

איפה מגב כשצריך אותם ......

oneboy1

New member
.

חו חו חו אני חושב שהיא בחורה אמיצה להיכנס ככה לגוב האריות אתה יודע מה זה בשביל בחורה ערבייה להיות בבית מעורב של גברים ונשים, ויהודים? בארץ ערבית אחרת היו מוציאים אותה להורג...(לא צריך את מגב) מצד שני, כבר היו תקדימים לזה בארץ, זאת מכוכב נולד ומלכת היופי הערבייה והיו בטח עוד

האמת שבהתחלה היה לי מוזר

אבל היא באמת מקסימה, בוידוי היא ריגשה אותי (בולנדי אתה צודק,יש לה אנגלית מעולה), ובאמת אני מקווה שתחזיק מעמד.

d a n 6

New member
רק חבל ש...

חבל שהמגעילה הזאת לא אומרת לאנשים בפרצוף מה היא חושבת עליהם ומרכלת על אנשים מאחורי הגב עם ג'ני ומיקי "אם הייתי עוברת ליד צבר ברחוב לא הייתי מסתכלת עליו" בכלל וגם יורדת על שי אם למישהו היה ספק שהיא דוחה ומתנשאת אז אני מקווה שזאת הוכחה מספקת.

ShukyD

New member
זכותה לחשוב ככה

אם לא שמת לב, גם לג'ני ומיקי אין סיבה לתת יותר מדי תשומת לב והתייחסות חבורה של ילדות שלא מבינות כלום רנין, לצערה או לשמחתה, התחנכה כנחשית גם אם לא באשמתה. אולי זה חיוני להם לשרוד, אולי לא, אבל זה חלק בלתי נפרד מהם, נוצרים או מוסלמים. שתרד על שי כמה שבא לה, לפי המבטים היא מתה להיות יהודיה רק כדי לתקוע אותו שם. ולא צריך הוכחות שהיא דוחה ומתנשאת זה ידוע מהיום הראשון.. ובסך הכל, בסופו של דבר, כולם בני אדם. והיא, ביחס למיקי, סבירה. אגב ראיתם שמיקי דיברה על בולבול של כושי היום? זו הסיבה שאני שונא אותה.

d a n 6

New member
העיקר שאנחנו מסכימים חחח

הייתי רוצה פשוט שהיא תהיה גלויה ולא תשחק אותה חמודה ונאיבית

למעלה