הערב בציר 76 מארחים את איה בגנךךךךךך!!!

נטע1107

New member
הערב בציר 76 מארחים את איה בגנךךךךךך!!! ../images/Emo252.gif

אני ממש מקווה שהיא לא תשיר שוווווב קיץ ושיר אהבה פשוט...
למרות שאלו השירים המוכרים שלה..... חוץ מעדי מישהו עוד בא?

LaviDavi

New member
../images/Emo109.gifדיי איזה כיף לכם.. ממש רציתי לבוא!

תתעדו בוידאו בבקשה!! בטח יהיה מעולה... תהנו מלא

נטע1107

New member
עדי ה../images/Emo47.gif ../images/Emo8.gif

האמת שאין יותר מדי לספר. בציר 76 נתנו אחלה הופעה אבל אין ספק שאיה גנבה להם הכול... (נו טוב אז אני קצת משוחדת...) היא שרה שיר שמתחיל בשש ועשרים משהו כזה (לא ממש זוכרת את השם אבל אין ספק ששמענו אותו במפגש) ואני כמו מפגרת חושבת לעצמי "יואו איזה שיר יפה יש לבציר 76" ואז בסוף השיר אומר אוהד (הסולן) שזה השיר הבא של איה
חוצמזה הם שרו גם את הסינגל הבא שלהם שנשמע מגניב ואפילו עוד יותר כשאיה שרה אותו... וכמובן, איך לא, במיוחד בשבילי ובשביל עדי, את קיץ!!!
איך ששמעתי שאיה מתחילה לשיר את זה אני מגניבה מבט לעדי שישבה כמה שולחנות ממני וקולטת אותה יורה לעצמה בראש בפנטומימה חחחחח הרגת אותי מצחוק!!! (כי תכלס זה גם מה שאני הרגשתי וזה בלי לשמוע את השיר הזה גם בהופעה אתמול....) וזהו... (מבחינת איה) כ"כ קצר ולא ממצה
כשהסתיימה ההופעה עדי ה
הצליחה להכניס אותי ואותה אל מאחורי הקלעים וקראנו לאיה שתבוא אלינו בזמן שכולם נוהרים ללהקה לשבח אותם על ההופעה
ואיה כמובן שבאה ודיברה איתנו קצת: לגבי השיר היא אמרה שהוא לא הסינגל הבא (למרות שהוא אחלה שיר להיות סינגל לדעתי...) ולגבי הטוויטר היא אמרה שעדיף שלא נגיב שם ואם אנחנו רוצים לכתוב לה שנכתוב בבלוג... היו לי עוד 500 שאלות לשאול אותה אבל שכחתי את כולן... הייתם חסרים לי! כולכם!!! איפה הפורום של איה שבא להופעות ועושה רעש?! אני כבר לא יכולה לחכות להופעה!!!

pRimaVeriTaVIV

New member
שמח לשמוע שנהנית(ן) ../images/Emo9.gif

אני זוכר את הכותרת "שש ועשרים"
מעניין מתי כבר הסינגל יוצא...הבנתי שזה אמור להיות ממש בשבועות הקרובים..אני מקווה לפחות ובעצם איפה אפשר להגיב לגבי מה שהיא שאלה בטוויטר?
פשוט נגיב תגובה לא קשורה לאחד הפוסטים בבלוג? גם לי חסרות ההופעות... אני רק מקווה שיהיו מספיק באולמות (הכוונה שורות של כיסאות) ולא בכל מיני זאפה-תמונע-קפה ביאליקים

LaviDavi

New member
../images/Emo109.gifדיייי! היא שרה את "שש ועשרים"??

איזה באסה שלא באתי.....
שמחה מאוד שנהניתן!! היא אמרה אולי מתי הסינגל יוצא בדיוק? היא הבטיחה אוקטובר לפי דעתי חח.. ועוד שניה אוקטובר חולף לו...

לגבי קיץ

באמצע השיר איה הפסיקה ואמרה שבד"כ בהופעות שלה היא מפסיקה באמצע והקהל ממשיך במקומה. אוהד היה מופתע לשמוע את זה. ולא האמין. היא הוכיחה לו אחרת.
אני מודה. זה היה מצחיק. חו7ץ מזה נטע אמרה הכל. תמונות יהיו בקרוב.

למעלה