הערכה קטנה לראסל מניה 18

lp2002

New member
הערכה קטנה לראסל מניה 18

ווילאם ריגל נגד רוב ואן דאם רוב ואן דאם טוב ואתלטי יותר יותר מסוכן יותר נחוש ריגל אולי ישתמש ברמאות כדאי לנצח כרגיל ככה זה תמיד רוב ואן דם ינצח סקוט הול נגד אוסטין תאמת אני חושב שהיה קרב מצויין אבל זה תלוי באדם אחד וזה סקוט הול אבל הוא יפסיד למה אוסטין טוב והוא רע חבל אבל ככה זה הwwf אלה עם כן לצערי הוא ישתמש ברמאות לנצח הוגאן נגד הרוק הרוק טוב הרוק זה הwwf והוגאן בסך הכול אחד זקן שחזר היה קרב חרא והרוק ניצח כרגיל אלה אם כן שוב היה רמאות גירקו נגד HHH לזה אני מצפה לפי דעתי גירקו עם סטפני וזה עוזר לו אבל אני פוחד שאנגל יתערב נגד גירקו בגלל סטפני או לפחות מישהוא אחר אולי נאש לכו תדעו היה קרב מעולה לפי דעתי שתי מתאבקים מדהימים בקשר למנצח אין ספק שHHH מאז שהוא חזר מהפציעה הwwf נותנים לו פוש ענק הפכו אותו לטוב וגירקו רע אז ברור שהוא ינצח וגירקו יכול להשמתמש בסטפני או ברמאות אחרת חבל אבל HHH כנראה זה שיחגוג

טוווווווווווב

דבר ראשון הוגן רוק סתם קרב???????? נכון, גם אני לא מת על הקרב הזה, אבל זה בעצם המיין איבנט של רסלמניה... הקרב שתמיד רצית לראות הכוכב הכי גדול של העבר מול הכוכב הכי גדול של ההווה... ובקשר לטריפל נגד ג´ריקו.... מאיפה דחפת את אנגל? הוא יהיה עסוק בפיוד שלו עם קיין, הוא לא יתערב בשום קרב אליפות. כמובן שסטפני תעשה שם משהו. רוב ואן דאם - ריגאל .... די ברור שואן דאם ינצח, הספיק לכולם מריגאל וגימיק האגרופן שלו, וגם היו תוכניות לזה ממזמן. קרב הזוגות עוד לא ידוע אז לא אגיד עליו כלום דרך אגב, יהיה גם ריק פלייר נגד אנדרטייקר, כי כמובן שהוו וו אף "יפתיעו" את כולנו ופתאום יעשו את הקרב

lp2002

New member
אחי עזוב אותך משטיות

הוגאן נימאס לי לראות אותו סתם מתאבק זקן ברור שהוא יפסיד אולי אתה תמיד רציתה לראות אבל אני הייתי מעביר ערוץ אם היו משדרים את הקרב הזה! אנגל היה לו מריבה קטנה עם גירקו נכון יש את קיין אבל אני אמרתי שאני מפחד שהם ידחפו אותו לעלילה הזאות למה זה ניראה מזמן האחרון שהוא רוצה את סטפני אתה חוזר על מה שאמרתי רוב ואן דם ינצח התייכסתי לקרבות האלה למה כי הם היחידים שיש עכשיו

dead man inc

New member
יכול להיות שיעשו עוד הפתעה..

יכול להיות שאולי לא יהיה קרב בין ריק פלייר לאנדרטייקר אלא שיהיה קרב אנדרטייקר נגד אל סנואו תזכרו שאל סנואו נדחף הרבה פעמים נגד אנדרטייקר בזמן האחרון וריק פלייר כול לקבוע קרב בין טייקר לאל סנואו או שאולי אבל זה סיכוי קלוש שיהיה קרב בין טייקר לפלייר לגבי הוגן ורוק יהיו הפתעות כמובן שקוין נאש וסקוט הול יתערבו ויכול להיות שהוגן ינצח,ואולי יתנו לו לנצח רק בגלל שהוא הולק הוגן כמו שאתם אומרים הכוכב הכי גדול של העבר יעני יחזור לחיים אני לא מת על RVD אבל שמישהו ינצח כבר את ההומו הזה ווילהם ריגל אז עם זה כבר RVD אז שהוא ינצח את ריגל יכול להיות גם שאנגל כן יתערב בקרב נגד ג´ריקו לבין HHH יש בינהם סכסוך גדול כמו כן HHH יכול להתערב בקרב של אנגל וקיין גם בקרב של סקוט הול ואוסטין יהיו התערביות מצד ה NWO כמובן

Bad Ass IL

New member
LMFAO!!!!

כבר הרבה זמן לא שמעתי כזאת שטות! באמת נראה לך שבאירוע הכי גדול של הWWF הם ישימו את האגדה שלהם, את המתאבק היחיד שהוא בלתי מנוצח ברסלמניה, נגד ג´ובר שהתחיל להתאבק לפני 3 חודשים??? בן אדם, תודה על זה... כבר הרבה זמן לא צחקתי כל כך....

אילן די

New member
מייבן הוא לא ג´ובר

הוא בן אדם רגיל שזכה בטאף אינאף 1 וקיבל חוזה לשנה ב- WWF. ג´וברים הם אנשים שנשכרים ומשלמים להם לכל שואו שהם מופיעים בו.

למעלה