העתיד לא נראה ורוד

Bad life1

New member
העתיד לא נראה ורוד

בזמן האחרון יוצא לי לחשוב הרבה על העתיד ועליי...אני לא רואה איך אנחנו מתחברים כלכך טוב...אני כבר לא ילדה אין זמן להיות בבית זה הזמן לצאת להכיר בחורים/בחורות לנסות להתאהב אבל לא זה לא קורה לי...אני רואה איך העתיד שלי נראה בדיוק כמו עכשיו...לבד בחדר בלי אהבה בלי חברים בלי משפחה אני ממש יכולה לראות את זה...זה אולי נשמע קצת מופרך אבל מבחינתי זה ממש לא...אני לא רואה את עצמי מוצאת את האחד/האחת בגלל הרבה סיבות ואני בוכה על זה המון...אני לא רואה לאן החיים שלי עוד יכולין להתפתח אם בכלל וכשמדברים איתי על העתיד ועל מה נראה לי שיקרה וכל זה אין לי תשובות או שבעצם יש אבל כלכך קשה להגיד את זה...להגיד שאני יישאר לבד בלי כלום בעבודה שכבר מיצתה את עצמה במקום שכבר לא כיף לי בו עם 2-3 חתולים אולי גם כלב יושבת ומתמרמרת על מר גורלה...זה הדבר הכי כואב שיצא לי לחוות אין בן אדם שלא רוצה אהבה משפחה שמחה כולם רוצים אבל לצערי אני יהיה אחת מאלה שלא יזכו לכל זה כי זה לא בשבילי כי אסור שיהיה לי טוב ואסור לי להיות שמחה

Bad life

היי Bad life,
נשמע שאת נמצאת כרגע בתקופה שבה את לא פנויה (כרגע) ריגשית לצאת ולהכיר בחורים\בחורות. עם זאת, מדובר במשהו שנכון היום אבל יכול מאוד להשתנות בהמשך (ואני גם בטוחה שכך יהיה...)
כתבת שאת לא רואה את עצמך מוצאת את האחד בגלל הרבה סיבות. יכולה לשתף מהן הסיבות הללו?
איך היית רוצה שהעתיד שלך יראה ולמה את לא מאמינה שהוא יכול להיראות כך?
&nbsp
שולחת
גדול
נויה Yelem

Bad life1

New member
חיים בלי עתיד

לא פעם ולא פעמיים אמרו לי תאהבי את עצמך ויאהבו אותך ככה במצב הזה זה לא יקרה...אני לא יכולה לראות את עצמי לא אוהבת את עצמי וגם לא יאהב אף פעם זה בעיה...זה חוסר ענק בביטחון עצמי שלא נראה שזה הולך להשתנות בקרוב ואני יצטרך להשלים עם זה מתישהו...לא משנה מה אני עושה זה לחשוב מאתיים פעם על למה עשיתי את זה אולי הייתי צריכה לעשות משהו אחר אולי זה טעות קשה לחיות ככה...וואי אני ראיתי את העתיד שלי אחרת לגמרי ראיתי את עצמי לומדת קרימינולוגיה/פסיכולוגיה/סוציולוגיה עובדת בזה זה החלום שלי אבל בנתיים אני תקןעה בעבודה שאני מצטערת שנכסנתי אליה חשבתי היה לי טוב שם אבל גיליתי שלא רק שלא טוב לי אני גם לא יכולה לצאת משם זה נראה כאילו כל החיים אני יהיה שם

למעלה