הפגנה רוצים עונה שניה לראש גדול!!!!

naor107

New member
הפגנה רוצים עונה שניה לראש גדול!!!!

מה קורה כולם החלטתי שהסדרה הם אחת הסדרות הכי טובות לדעתי ולפי מה שאני רואה לפי הדעת של כולם והחלטתי שנעשה מין כזאת הפגנה בפורום בתקווה שננסה ואולי זה יעזור להראות שאנחנו מאוד רוצים עונה אז כל מי שרוצה עונה שניה שיכתוב שהוא רוצה ולמה ועם אין לכם כח אז תרשמו רק שאתם רוצים אני מקווה שעם תגיבו הרבה זה יוכל להשפיע!! אז תגיבו!!!

Ben LeVi 232

New member
אתם טועים

לא שאמרו שלא תהיה עונה שניה ועכשיו אתם מוחים ומפגינים, בכלל עוד לא החליטו. אני בטוח שהם יעשו עוד עונה...

לבן!!!

אמרו לי שלא מדברים באולפנים על עונה שנייה אבל אני מאמין שכן יעשו עוד עונה... אני אדווח...

Goomi Gam

New member
הפגנה!

הפגבבה! הפגבבה! רוצים עוד עונה של ראש גדול ביסבבה!!

הפגנה-חחחחחחחחחח

הפגנהההההההההההההה רוצים עונה שנייההההה אם לא תיהיה לא נראה יס יותררררר

.....

1.אין שם 3 ערוצים יש יותר...חחחחחחחחחחח 2.הוט לא שווה כמו יאססססססססססססס זה ברור... 3.זה היה בשביל שימשיכו לעונה שנייה...

naor107

New member
בקשר להפגנה

בן אנחנו לא יודעים עם יהיה אבל אולי עם ניהיה הרבה אנשים אולי זה ישפיע ויראה לכולם כמה הסדרה טובה ואיך שכולם אוהבים אותה וכך בלי שום ספק יהיה לנו עונה שניה

naor107

New member
לכל המפגינים

אז כל מי שמפגינן שיודיע לאחרים שירשום פה שהוא מפגין והוא גם רוצה ואז כך אולי יהיה בזכותנו עונה שניה וכל הזמן נראה את זה

את ממש ילדותיים

מי אמר שלא יעשו עונה שנייה, מה אתם עושים רעש על פיפס קטן, חוץ מזה שלא אמרו משהו בעניין שלא יפיקו עונה שנייה של הסידרה, אתם פשוט רוצים יותר מדי תשומת לב. אז תירגעו. ביי

למעלה