הפגנה ! ! !

הפגנה ! ! !

ביום רביעי הקרוב, ה- 21/11/01, יוענק תואר כבוד לרוה"מ אריאל שרון מטעם אוניברסיטת בן-גוריון. לאור זאת, החלטנו לצאת להפגנת מחאה בשעה 14:00 - בהפגנה נעמוד עם כובעי וגלימות קבלת תואר דוקטור ונציג את תחומי התמחותו האמיתיים של אריאל שרון: כיבוש, אבטלה, כפייה דתית, התנחלויות, סברה ושתילה וכדומה. על מה ולמה מוענק התואר לראש ממשלה כה כושל ??? יציאה ממסוף אל-על ברכבת צפון בתל-אביב בשעה 13:00. לפרטים: דפנה רוזנצוייג – 585101-054 ,מירי רגב – 671185-051 , טל שחר- 393147-053

.המוסד

New member
רק מילה אחת לגבי הכיבוש

ממשלת ישראל שחתמה על הסכם אוסלו הבטיחה לשוב ולכבוש את השטחים אם יופרו ההסכמים, בקשר לסברה ושתילה נערכה וועדת חקירה(שלא נערכה למחדל אחר חמור יותר) הוחלט להעבירו מתפקידו ואחרי עשרים שנה היועץ המשפטי לא ראה שום פסול בכהונתו(אני בטוח שאתם לא מש"סניקים שמערערים על ההחלטות המשפטיות בישראל)

שאלה

ולמה לפי דעתך ממשת ישראל לא עומדת בהתחיבויותיה וכובשת מחדש את השטחים ?

galia.

New member
חבל

דווקא סימפטתי את הפורום וחשבתי שבאמת יש פה על מה לדבר.כמו שכשברק או רבין היו ראשי ממשלה הערכתי את פועלם למרות שלא הסכמתי עם דרכם הפוליטית (ותסכים איתי שבברק דבקו יותר מדי כתמים של השארת פצועים בשטח,ותקרא את הספר סיירת מטכ"ל כדי להבין) כך הייתי מצפה שתעריכו ותתמכו בראש הממשלה שלכם במיוחד כשהתמונות מאבו דאבי מזכירות לנו איפה אנחנו נמצאים

.המוסד

New member
כיוון שישנו גוש חזק שמתנגד נחרצות

ולא רק זה אלא גם הוא מבצע תעמולה נגד החלטתו שלו ונגד הימין בעולם ובארץ. השמאל אף פעם לא הודה בטעותו, השמאל הבטיח לחזור לשטחים עם "הניסוי" לא יצלח והערבים יפרו את ההסכמים ויתקפו אותנו, אני מאמין שאתה אדם ישר, אתה מאמין שמרצ היא מפלגה ישרה, אז אולי תזכיר לאלו שלמעלה ולאלו בתנועה למה התחייבנו ומה הבטחתם? מה אתה אומר?

^Ella^

New member
תהיה לכם בעיה קטנה....../images/Emo124.gif

בן גוריון הוא (לצערי הרב בתור סטודנטית שם) קמפוס א-פוליטי, ולכן רוב הסיכויים שתגורשו משם דיי מהר, מה גם שמראש לא תוכלו להיכנס פנימה אלא רק לעמוד בחוץ, וההפגנה תהיה לחלוטין לא אפקטיבית, וסיכוי רב שלא תגיע בכלל לתקשורת. אלה.

נו באמת ...

להזכירך - רה"מ הוא אריאל שרון - לא איש שמאל, זכה בבחירות האחרונות ברוב מרשים. אני באמת מקווה שאתה צודק ויש "גוש חזק שמתנגד..." ועכשיו שעמדנו על העובודות אחזור על שאלתי - מדוע רה"מ של הימין שזכה לרוב מרשים לא נכנס וכובש בחזרה את השטחים ?

.המוסד

New member
בגלל חוסר כח פוליטי

כשלמפלגת העבודה יש יותר מנדטים מלליכוד זה מהווה בעייה קשה, תחשוב אילו רבין היה צריך לחתום על אוסלו כלעבודה היו 19 מושבים ואילו לליכוד היו 24מושבים, הוא לא היה מצליח...לעומת זאת השמאל הבטיח, הבטיח, הבטיח לחזור לשטחים אם ישתמשו בנשק נגדנו ויופרו ההכמים וש"המילים הם הדבר היחיד שמתשמשים בו" ואילו בשמאל היה יושר, ואם בך יש כעת יושר, אמור "השמאל טעה, השמאל שיקר, הימין צדק, נכשלנו, תנו לימין צ´אנס". ואגב חוץ משלוש המילים האחורונות שהינם תלויות בך, כל השאר אמת, אמת לאמיתה.

בוא נשים דברים על דיוקם

השמאל הבטיח הבטיח הבטיח לחזור לשטחים אם ישתמשו בנשק - הבעיה היא שמה לעשות - אפילו ממשלת ישראל לא עמדה בהסכם אוסלו בהתחיבויות שלה. השמאל תמיד טען וכך הוא טוען גם היום שעל מנת שיהיה שלום, צריכים שני הצדדים לבוא למשא ומתן כשווים - כלומר ישראל לא צריכה "לתת" לפלשתינאים דברים, שהרי אם מדובר במשא ומתן בין שווים - אולי הם צריכים לתת לנו ? זוכר מה הימין תמיד אמר, ומאז שאריק בשלטון כבר לא שומעים ? אני אזכיר לך - "תנו לצה"ל לנצח" כולם כבר יודעים היום ש "הימין טעה, הימין שיקר, השמאל צדק, עוד מעט ונצליח, תנו צ´אנס לשמאל" ואגב חוץ משלוש המילים האחרונות שהינם תלויות בך, כל השאר אמת, אמת לאמיתה.

.המוסד

New member
באמת נדב, בוא לא נהפוך את ההתחמקות

לתואר אקדמי, -ממשלת ישראל הבטיחה לחזור לשטחים אם יופרו ההסכמים ואם יהיה שימוש בנשק נגד ישראל, אם כך על ישראל והשמאל בראשה לצאת מייד לממש את הבטחתם, לא? הפרת ההסכם היחידה שידועה לי מצד ישראל, היא שלא חזרה לשטחים כפי שהבטיחה(ואת זה יש לתקן) ונגיד שישראל לא מילאה אחרי כמה סעיפים האם זה מאפשר לרשות להשתמש בנשק כנגד ישראל? האם שימוש בנשק נגד ישראל ע"י הרשות איננו "קאזוס בלי"? עילה למלחמה? חזרה לשטחים? כמובן שכן, אבל אתה מעדיף להתחבא מאחורי "תנו לצה"ל לנצח" מאחורי סיסמא פוליטית(הגם שצודקת) כטיעון הגנה לשקר של השמאל, מה גם שאין קשר, הימין לא טעה, צה"ל באמת לא קיבל את ההוראה, הוא גם לא שיקר, הוא עדיין מנסה להשיג זאת אלא שהוא מוכשל ע"י השמאל שלא אמר שצה"ל ייכשל בכיבוש השטחים מחדש. השמאל הבטיח שאם יופעל נשק נגד ישראל ע"י הפלשתינים, השטחים יחזרו לידנו, "מה הבעייה אם הפלשתינאים ישתמשו בנשק שלנו נגדנו אנחנו כובשים עם טנק אחד את השטחים בחזרה"(יצחק רבין לאחר הסכם אוסלו) השמאל שיקר, זו עובדה, הופעל נשק, השמאל לא רק שלא חזר לשטחים(כשהיה בממשלה) אף לא דורש זאת ועוד מתנגד לכך, הייתה לו יד חופשית לחזור לשטחים ברוב עצום בכנסת(של כולם חוץ מהערבים) ולא עשה זאת, והוא עוד כופה על ממשלת ישראל לא לעשות זאת, הימין באותם ימים אמר שהנשק ישמש נגדנו, הוא צדק, גם זה עובדה בוחרי הימין אמרו "תנו לצה"ל לנצח" נכון מאוד, בוחרי הימין יכול להוציא זאת לפועל? לא כרגע, האם יש הבדל בין התחייבות של מפלגה של ממשלה של רה"מ של שר חוץ של סגן שר חוץ לבקשה של בוחרים? כן גדול מאוד, מהו אם כן ההבדל? שבניגוד לכמיהה של בוחרים הבטחה של פוליטיקאים, שהייתה ברורה לחלוטין ואינה משתמעת לשני פנים, להבטחה של מדינה של מפלגה של "גוש פוליטי" של פוליטיקאים של מדינאים חייב להיות כיסוי אתה הרי אדם בוגר, קרוב לוודאי מבוגר ממני, אנחנו מדברים את אותה שפה, רואים אותם דברים, אמור לי בלי פלסף מה על השמאל לאור ההבטחה הבלתי מתפשרת שלו, מה עליו, עליך לעשות אם לא לדרוש יושר מהממשלה ומהפוליטיקאים שלנו? כולל אלו שאתה תומך בהם, וויתור על חלום מזה"ת חדש איננו וויתור על מרצ, על משנתה החברתית, על משנתה הכלכלית, במשנתה המדינית אמנם תיאלץ לעשות שינויים, אלו שהבטיחה לעשות, מרצ איננה המדינה הפלשתינית והמדינה הפלשתינית איננה מרצ, גם עם הרשות הפלשתינית תהרס כפי שהובטח, מרצ לא תהרס, ואף על פי כן, מדינה פלשתינית או רשות פלשתינית יוכלו לקום זמן מה מאוחר יותר, זה לא "עכשיו או לעולם לא" עם ישראל בעזרת השמאל תוכל למלא את הבטחתה, לחזור לשטחים(תקרא לזה איך שתקרא לזה) לייצב את ה"ספינה" נוכל לצאת לדרך מדינית(ואולי גם כלכלית חברתית?) חדשה עם פחות טרור, אמנם נשלוט על אנשים זרים, כפי שאנו עושים לערביי ישראל, אבל אולי כך, כשנחזור לנקודת המוצא לאחר שטעינו בדרך(ותסכים איתי שכמעט וודאי שטעינו בדרך) למצוא את המסלול הנכון, את המסלול שלנו, הוא לא יהיה אהוב על הערבים, אבל אולי, רק אולי הוא מתאים לנו, לישראלים, יותר ממסלול ההסכמים לא כך?

פינגו

New member
ולא סיפרו לי?!

שנים שאני תומך במרצ, ואף אחד לא סיפר לי שהם קומניסטים?! לא סיפרו לי?! נו באמת...

continiut

New member
זה לא נכון

שאתם באמת כ,כ איכפתיים זה צורך נפשי להרגיש בחברה מסוימת גם מישהו מהמופיעים נעלם משום מה מהפורום כשקיבל הערות חברתיות כי עם המוסד וביטחון אז מוסדינקה וחיוך אבל כשמדברים דברים ביומיומ זה שונה בכל מקרה ההפגנה הינה צורך נפשי להרגיש שיכים לחברה מסוימת זה לגיטימי אבל צריך את זה החיבוק של גליה רק מחזק את הענין אבל אחרי שיבא שלום והוא יבא גם אם זה יהיה כרוך בעוד אסונות האמת תצא לאור

למעלה