הפדחניות של הפורום {הילה ודיאנה}...

דניאל 6 1

New member
הפדחניות של הפורום {הילה ודיאנה}...

אתם לא מבין מה הן עשו.. הן שלחו לתום גל הודעה כמו 2 ילדות "חכמות" אתה יכול לרדת למטה להצטלם איתנו... כי הן ממש רצו לראות אותו ולא הייתה להם סיבה אחרת להוריד אותו אז הן אמרו לו להצטלם והוא החזיר להן הודעה ואמר שהוא בדרך הביתה ודיאנה עושה כזה מההההההההההההההההה אני לא רואה את ההודעה הזאת קראי את וקפצה משמחה והן אשכרה מחכות לו עכשיו מתחת לבית... חחחחח פ-ד-ח-נ-י-ו-ת...! ! !

chuti

New member
הוא כזה יפה וחמודדדדדד :) ../images/Emo9.gif

והוא רק גדול ממני בשנתיים ;] הוא כזה חמוד חח :)

חח חפירה XD

אומייגאדדד אתם לא מבינים!!! היה ארוע בפארק של כ"ס...הקיצר אני והילה שגרה בכ"ס הלכנווו הקיצר בדרך חזרה עברנו ליד הבית של תם גל(יונתן מראש גדול...)אז סתם לצחוק שלחנו לו סמס "היי תם אנחנו בדיוק בדרך להית של הילה(הוא מכיר אותנו)יש מצב את יורד להצטלם איתנו?אנחנו מתחת לבית שלך" צחקנו וזה שהוא לא ייענה פתאום"ציף ציף"הטהטהעהט הודעהההה הסתכלנו וכזה נראה לי סבבה לגמרי אני עוד 10 דקות בבית חיכינו לו עוד שנייה הילה ברחה לי... פתאום באה מונית הילה בורחת למאחורי הבניין ואני צועקת הילההה באוייי הוא פהההה ואז הוא ייצא היי מה קורה וזה?הצטלמנו בפלא שלי והיה חשוך אז שאלתי נו ייצא? והיא כזה לא מטושטש...אז אמרתי לה תתקרבי ואז היא תקעה לנו תמצלמה בפרצוף אני כזה לא הגזמת חח והוא התחיל לצחוק ואז היה פלאשש ממש ממש חזק והוא כזהWTF?!חחח וזהו הצטלמנו וזה היה כ"כ מצחיקקק והוא כזה חתיך וגבוה הרבה יותר ממה שנראה בסדרה חח

היליהי

New member
וואי איזה חמודדדדד

חחח בצילומים של ראשגה רציתי להצטלם איתו ובדיוק היה הפסקה של ארוחת צהריים אז אני אומרת לו שאני רוצה להצטלם איתו והוא אומר לי "אני רעב.." אז אמרתי לו "אתה לא רעב אתה לא רעב" ואז הוא הצטלם איתי.. חחח מתוק מתוק

chuti

New member
חבר שלו חמוד

* לא קשורה * חברשהיה איתו בהשקה. אוי עזבו =]

למעלה