הפורום הזה מדליק! איך אתם מתעדכנים?

uzisch

New member
הפורום הזה מדליק! איך אתם מתעדכנים?

קוראים לי עוזי, אני בן 25 ואני מת על JPOP לא על כל דבר אבל בהחלט עוקב על מצעדים וכולי. אני מת על koda kumi - המדהימה! glay - המגניבים! mr. children - האדירים! ועוד הרבה... הבעיה היא שאני ממש לא יודע לקרוא את המילים היפניות האלה ולכן אני לא יכול לדעת מי השמות שאני אוהב. תוכלו לראות מלא קליפים באתר של YOUTUBE אם תלחצו את השמות שלהם שם. רציתי לשאול איך אתם נחשפים למוזיקה הזו? איך אתם מתעדכנים? דרך אגב, הסידרה rouroni kenshin הדביקה אותי במחלה הזו.

Yonatants

New member
ברוך הבא!../images/Emo24.gif

אני יונתן אתה יכול לכתוב את השמות אני אתרגם לך =)

nadav1232

New member
ברוך הבא! D:

יש לי שיטה, בגוגל אני רושם למשל את שם הזמרת ואחריה אני רושם את השם של השיר ביפנית. ותחפש שם, בטח תמצא את הפירוש ^_^. ובסוף 2005 הכרתי את המוזיקה המדהימה הזאת XD

מ א י י ק

New member
ברוך הבא../images/Emo70.gif../images/Emo24.gif../images/Emo19.gif

גם אני מאוד אוהב Jpop וגם Jrock ^__^ קודה קומי שליטע D:
אם אתה רוצה לתרגם,פשוט תלך לבבילון באייסיקיו, או שתוריד את הניסיון, או שתתרגם דרך האתר Lionetwork שיש שם בבילון און ליין XD וגם יש אתרים שיש שם את השמות מורגמים,אז זה גם עוזר ^^ השתלבות נעימה ומהירה בפורום~!

הוהו, ברוך הבא^^

השיטה היעילה ביותר היא פשוט ללמוד את האותיות. הכי קשה, אבל זאת השקעה לטווח ארוך. וזה כיף^^

oracle

New member
ברוך הבא עוזי! ^_^ ../images/Emo24.gif

אחלה שאתה מעלה את ממוצע הגילאים בפורום~ P= בקשר לחשיפה והתעדכנות למוזיקה, רובינו לא יודעים לקרוא יפנית, אבל למזלנו יש הרבה אתרים באנגלית, שחלק גדול מהם נמצא בקישורים... ^_^

sonaku

New member
פשש יפה יפהD: ברוכה הבאה~!

אתה באמת מעלה את ממוצע הגילאים. אבל זה בעיקר בגלל שהפורום קצת ננטש >_>

למעלה