הפורום ה-ש-ת-ג-ע!!!!!!!!!

הפורום ה-ש-ת-ג-ע!!!!!!!!!../images/Emo20.gif

פותחים כאן הודעות לא קשורות בלי לשים
פותחים כאן שירשור שאסור לכתוב יותר הודעות לשחקנים אנשים פותחים הודעות אני מת/ה על בלה בלה בלה הוא כזה כוסון היא כזאת שווה וכו' מקסימום תשימו
תעשו משחקים,תפתחו שירשורי תמונות תפעלו לא כל היום להסגר על שטויות ולכתוב הודעות שאתם חולים על אדם,אלמה,ספיר והלאה די חלאס אנחנו גם אוהבים אותם מעריצים אותם אבל מספיק!!!!!אולי הגענו ל-100 עמודים אבל לא רק בגלל שאנחנו מדברים שירשור יומי חדשות ששמעתם לאחרונה על הסדרה והכל אלה על שטויות אוטוטו נגמרת הסדרה וכבר לא יהיה שירשור פרק יומי ולא יהיו אותם דברים כמו עכשיו אז תנסו קצת לגוון ולפעול.... סורי על המגילה ומקווה שהפנמתם לילה טוב

ayeltush1

New member
בקשר למה שהיא אמרה!! כנסו...

ממש צודקת באמת כבר הגזמנו עם הערצה (חח גם אני) אבל משהכי מעצבן שאתם לא שמים לב ואתם שואלים כל הזמן אותם שאלות וזה מעצבן!! לכל משכל הזמן שואל למי מהשחקנים יש מייל,אייסיקיו,טלפון או פאלפון (שאתם חושבים שהם גם יביאו לכם) וכל דבר אחר כדאי לתקשר איתם תקשיבו שנייה יש לחלק מהשחקנים פה אייסקיו שאני אישית יודעת אבל תבינו אסור להם להביא והם גם מעדיפים שלו וכמו שכבר אמרו שעם הם יחלקו תאייסקיו שלהם גם תהיה הצפה ולא תהיה להם פרטיות לדבר עם החברים שלהם וגם אפשר לפרוץ להם בקלות אז תפנימו ותפסיקו לבקש אייסיקיו של שחקנים ולכל מי שאומר שיש לו תטלפון והפאלפון של אחד השחקנים אני לא מאמינה שיש פה מישהו שמדבר איתם בטלפון או בפאלפון ועם כאן על תפרסמו את זה ותפסיקו להתקשר כי זה ממש מטריד ובקשר לכל מיני אירועים שהיו שקיששו על שולחנות בית הספר ושאנשים רוצים להתאבד כי לא עונים להם פה הם רק אנשים יש גבול לערצה אז תפסיקו לאיים בזה שאתם הולכים להתאבד או חס וחלילה זה משבאמת תחליטו לעשות אבל תחכו בסבלנות הם כולם יענו לכם רק תחכו ועל תעלבו ועל תבכו חח זה הורג אותי ליראות שאתם בוכים ביגלל זה !! ודבר אחרון ....חח לכל החדשים תנסו לשרשר שירשורים במקום שצריך לשרשר כי זה עושה באלגן !! זהו חח גם אני עשיתי מגילה חח לא נורא איילת

shusha13

New member
אני מזה מסכימה..

אני מזה מסכימה איתך.. וכבר רשמתי הודעה כזאת..

מסכימה...אבלללל

אני חושבת שצריך שיהיה שרשור אחד ויחיד (!!) שהוא רק לשחקנים,אבל שאנשים לא יכתבו שטויות כמו הקטע שהם שהם רוצים ת'אייסי או מסנג' של השחקנים.. אני מדגישה שחשוב שכל מי שרוצה לכתוב לשחקנים ישרשר אך ורק לשם,ולאאא שטויות!! מי שלא ישרשר לשם או יכתוב דברים שהם לא לעניין-צריך לחסום אותו!!! שמתי לב שכמעט כל ההודעות בפורום הן לשחקנים,ובלעדיהן הפורום יהיה שומם,כי הרי כל מה שמעניין את כולם כאן-הם השחקנים..וגם כי לא עוד הרבה זמן הסדרה תיגמר,ואז בכלללל לא יהיה על מה לדבר... דנדושית

למעלה