הפור נפל-הפורום ייסגר

משמרותי

New member
הפור נפל-הפורום ייסגר ../images/Emo123.gif

בצער רב וביגון פחות קודר
בעקבות שיחת טלפון שקיבלתי מהנהלת הפורומים אני נאלץ לבשר לכם על סגירת הפורום. להזכירכם,מעשית זאת הודעה שלישית במהלך השנה הנוכחית על כוונת "תפוז" לסגור את הפורום עקב מיעוט התנועה מבחינה סטטיסטית... פעמיים הצלחתי למנוע תוך בכי ותחנונים ושיכנועים,אך כמה אפשר???? כמה אפשר לנסות ולהעלות תכנים ונושאים ושאר ירקות בבדידות כמעט מזהרת(תחושה אישית,חברים...)
אני לא התעייפתי,אבל כנראה שאחרים ויקרים מאד התעייפו,פוקחים מדי פעם עין תורנית וחוזרים לישון
יום הסגירה נקבע ליום רביעי,כך סוכם על מנת לתת מרווח זמן לשיקול נוסף,וזה מותנה ותלוי בתגובותיכם שזה כמובן גם כמות הכניסות. לידיעתכם המדד זה תגובות ולא כניסות "אילמות"(זה לא נמדד ונספר). אינני רוצה לסכם,אולי בשלב יותר מאוחר.רק אומר שהיה (עדיין יש) כייף להיות פה,זכיתי להכיר אנשים/נשים טובים/ות ויקרים/יקרות שעם חלקם זה התפתח ליחסי ידידות וחברות גם מחוץ לפורום. קיימת אפשרות לפתוח קומונה במקום וכל לשמור על הפעילות והעשייה. הר אמרתי "אל תבחרו בי,לא כדאי לכם".....

orizisk

New member
אסור!

אני חושב שהמקום היחידי בו אפשר למצוא מידע עדכני על פעילות הנצחת מאיר אריאל ז"ל לא צריך להיסגר בגלל מיעוט תגובות. רבים האנשים שנכנסים לפורום ולו רק כדי להכיר, לשמוע ולחוות ולאו דווקא להגיב. סגירת הפורום בגלל הסיבה הנ"ל היא כניעה למיינסטרים. וואלה, לי לא בא להיכנס לפורום מוזיקה שחורה או מאיה בוסקילה. תעשו מה שאתם יכולים... יהיה חבל אם זה באמת ייצא לפועל

משמרותי

New member
אורי,הסגירה היא בדיוק בגלל מה

מה שאתה אומר: "רבים האנשים שנכנסים לפורום ולו רק כדי להכיר, לשמוע ולחוות ולאו דווקא להגיב." רק תגובות נספרות. הסבר: על מנת לקיים פורום מבחינת "תפוז",נדרשת כמות מינימלית של 300 כניסות לחודש.לצערנו אנחנו אפילו לא מתקרבים לכך. וכמו שכבר כתבתי: הודעות ותגובות בלבד נחשבות ככניסות.ביקור בלבד לא נחשב לכניסה. בקשר לעידכונים וכל השאר,אפשר לעשות את זה בקומונה. היתרון של פורום הוא שישבו את הכלים היפים של אלבומים,קישורים ושאר הכלים בסרגל למעלה.כלומר פורום הוא מעין אתר,מה שאין בקומונה.....

למעלה