הפינה השבועית

אילנה112

New member
../images/Emo41.gifסרט../images/Emo41.gif

היום השלישי עם ויל סמית צי חלליות מהחלל החיצון מאיים להשמיד את כדור הארץ - ערים שלמות ברחבי העולם הופכות לתילי הריסות תחת מטר קרני הלייזר הקטלניות של הפולשים. נשיא ארה"ב (פולמן) מוביל את נציגי כל העולם לנסיונות כושלים להתמודד עם צבא יום הדין שמכלה את הפלנטה. קפטן הילר (סמית') הופך למוביל צבא החלליות במשימה המסוכנת לחדור אל חללית האם של החוצנים ולהציל את העולם. סרט פעולה עטור סצנות בלתי נשכחות של פיצוץ בירות העולם אחת אחרי השנייה

אילנה112

New member
../images/Emo41.gifדיסק../images/Emo41.gif

מירי מסיקה האלבום "שלום לאמונות" כולל הלהיט הענק הנושא את אותו שם ואת הלהיט "ממי".איתי פרל אחראי ללהיט החדש ואת שיר הנושא כתבה למסיקה בת זוגו של פרל, הלא היא קרן פלס. עוד כתבו שירים לאלבום החדש: איה כורם, אריק ברמן, בן ארצי, דידי שחר, איתי זילברשטיין ומאיר עמר. כמו את אלבום הבכורה, האלבום החדש הופק על ידי בעלה של מירי, אורי זך. מסיקה בת ה-29 היא גם שחקנית מוכשרת וברשימת ההצגות בהם היא השתתפה נמצאים: "ליל האיגואנה", "חתונת הדמים", "שלמה המלך ושלמי הסנדלר" ולאחרונה הסרט "שלוש אמהות".

EMANUELA XD

New member
../images/Emo220.gifזמרת גדולה-יש לי את האלבום הכפול

באה אליכם - מירי מסיקה וירדנה ארזי

אילנה112

New member
../images/Emo41.gifתוכנית../images/Emo41.gif

עד החתונה הדרמה החדשה של הקיץ סדרת הדרמה החדשה בכיכובם של אוהד קנולר, עופר שכטר, טל ליפשיץ, יפתח קליין, מירי בוהדנה ורבים אחרים. משודרת כל יום רביעי ערוץ 2

EMANUELA XD

New member
../images/Emo44.gifלא יצא לי לראות את הסידרה

ביום רביעי הקרב אני אשתדל לראות בפעם הראשונה את הסידרה

EMANUELA XD

New member
../images/Emo175.gifמתכון ללימונדה מרענן ליום חם

כמה פעמים התחשק לכם לימונדה והסתפקתם במיץ תעשייתי כזה? ובצדק! זה ממש ניג’וס לסחוט לימונים בשביל כוס שנגמרת בשלוק אחד. אוקיי, ומה אם הייתי אומרת לכם שמספיק לסחוט בוכטה של לימונים בפעם אחת וזה יספיק לכם לשבועיים? אני לוקחת את זה צעד אחד קדימה, וממיסה את הסוכר בתוך המיץ בבישול זריז. התוצאה: סירופ לימונדה מצויין שנשמר שבועיים במקרר, ומתערבב בצ’יק צ’ק ללימונדה טעימה ומרעננת, בלי גבישים מעצבנים של סוכר שמצטברים למטה להמשך המתכון הקליקו כאן

למעלה