הפי לוב דאי!
?

בננה147

New member
הפי לוב דאי!
?

היי כולםמה שלומכם? ממצב?וואי געגענוווו
זה נכון שלפי הטרדישן אני אמורה לרשוםשניייייייייםאבל דיי חפרנו על זה יצא מהאף
אז איך כולם? חי פה הפורום?או מת בגלל שכולם עברו לוואטסאפ?(חעעע היום זה מצ'וגע... פעם בחור היה אומר אפשר את המס שלך שנדבר? היום הוא שם תמספר שלו ואומר ''קחי כפרה שלחי לי הודעה בוווטסאפ.. ''איי לאן נעלמו הימים שהבנות היו מחכות לצלצול המיוחל.... היום זה רק עוד אחד מהאלף הודעות בווטסאפ...
)אז סתם בגלל יום האהבה באתי להגיד שלום לחפור קצת בשממה ולאחל לכם כל אחד ואחת היושבים על משבר השידעךשאלוקים ישלח לכם את אהבת חייכם עוד מחר בבוקר...
אז נראה לי שחפרתי מספיק...נתראה עוד שנה ככה..? תמסרו דש לכל החברים הטובים מפעם..וגם לאלו שאנלא מכירה... ד''ש עדיין לא עולה כסף..עד שלפיד יחליט לקצץ וגם על זה לקחת כמה גרושים...)להתראות אהובים...בננית...נשיקות :-* (חחח כמעט רשמתי תשם שלי...כבר שכחתי שקוראים לי בננה...חחח אוך אילו ימים...)Peace!

קליטו

New member
בננית, מה שלומך?

מה העניינים?... כרגיל, את יודעת לנאום שעה על כלום :) כיף לראותותך :)
כיף לראות שאת שומרת אהבה למקום הזה. המקום אכן נהיה קצת שומם, ועדיין, זה מקום שבאים בו לבקר, ולהתייעץ מדי פעם.
יש חברים שמבקרים גם בפורום שידוכי חברים, אשר בבחדרי חרדים. אבל אין על המקום האהוב הזה, נראה שזה גם עקב זה שהוא בנוי טוב, צורת התגובות כאן יוצרת קירבה, כל אחד מרגיש בנוח להשאיר תגובות כמה שיותר, ולהתכתב עד אין קץ, בשונה מהפורומים בבחדרי חרדים, ששם זה לא לעניין לצטט המון תגובות ולהגיב עליהן. וד"ל.
אז מי יתן שכולנו לא נתייאש ונאמין, שיתכן מאוד שהנה הנה הישועה באה בעזרת השם! :)

למעלה