הפכים נמשכים?

The New Normal

New member
הפכים נמשכים?

בסדרה (ובעוד אינסוף סדרות וסרטים) מוצג לנו זוג שנראה שעיקר המשיכה שלו מבוססת על הקלישאה של "הפכים נמשכים".
כל אחד הפוך מהשני אבל הפערים האלה בעצם משלימים זה את זה ויוצרים שלם אחד.

במקרה שלנו דיוויד השקט יותר, המלומד (רופא!), המחושב, היותר קר, הפחות מוחצן, יותר פועל מהמוח, החתיך...לעומת בראין הרועש, הלא מלומד (לפחות לא בסטנדרט של לימודי רפואה), יותר מוחצן, קולני, יותר פועל מהרגש, החתיך (נו טוב, בכל זאת יש להם משהו משותף).

לעומת זאת, טובי המחקרים שנעשו בתחום מעידים על כך ש"הפכים נמשכים" זה לא ממש נכון, לפחות לא לטווח הארוך.
בסופו של יום אנחנו רוצים לבלות את הזמן שלנו עם מישהו שהוא כמונו - עם אותם תחביבים, ועם הסכמות ולא עם חילוקי דעות ותחומי עניין שהם לא משותפים.

אז מה דעתכם, האם העתיד לא נראה כל כך בהיר עבור דיוויד ובראין? האם באמת הפכים נמשכים או שזאת רק קלישאה?

לדעתי, קלישאה.

כרגיל, האמת היא איפשהו באמצע.
מצד אחד אתה רוצה מישהו עם תחומי עניין משותפים לשלך, ומצד שני שלא יהיה בדיוק אתה כי זה נהיה משעמם די מהר. בשבילי זוגיות בריאה היא כזו עם בסיס משותף חזק וכמה תחומי עניין אישיים, כי בריא שלכל אחד יש הzone שלו.
במציאות, לא נראה לי שזוג כ"כ הפוך היה עובד, אבל זו לא המציאות אלא סדרה אמריקאית, ולכן כמובן שיהיה להם סוף טוב.

אני חושבת שזה דיי נכון, אבל כמובן שלא תמיד.

וגם אם אתם הפכים, זה לא אומר שלא יכולים להיות תחומים עניין משותפים....

X יו יו S

New member
:)

אותי מעניין למה בכל סדרות שיש זוגות הומאים תמיד יש זוג יש אחד שהוא ככה ושני הפוך
בא לי לראות סדרה שניהם לא מוחצנים (כמובן שגם שניהם מוחצנים זה עדיף על שילוב אבל באופן אישי בא לראות לא מוחצנים)

למעלה