הפליליסטיות פרק 4 לצפייה ישירה

• פותח הנושא רוני אלפסיי
  • פורסם בתאריך
ר

רוני אלפסיי

Guest

לצפייה בפרק המלא לחצו כאן!

הפליליסטיות פרק 4 לצפייה ישירה, הפליליסטיות פרק 4 להורדה, הפליליסטיות פרק 4 שידור חי, הפליליסטיות פרק 4 שידור ישיר, הפליליסטיות עונה 1 פרק 4 לצפייה ישירה או להורדה, הפליליסטיות עונה 1 פרק 4 שידור חי ישיר, פליליסטיות. “הפליליסטיות” עושה קול של “מעושרות” בעולם התחתון • היא ריאליטי־טראש אשר מערבב פשעים ועבריינים, אלימות, סעד, יוקרה והעצמה נשית. ישראלי תמיד יתעניין וישאל: “תגיד, אתה מכיר את משה?”. בטח, את כולם אני מכיר, כל אחד בעולם ואפילו פה בעיר. ונניח שאני מכיר – מה קורה אז? איך, אם בכלל, עוזר לנו הניים־דרופינג בחיי היומיום. מכירים את ויקיפדיה? עכשיו נעשה ניים־דרופינג לוויקי ונספר כי כתוב שם כך: “ניים־דרופינג משמש, בדרך כלל, למטרת מיקום עצמי בהיררכיה חברתית. יצירת תחושת עליונות. ניסיון להרשים. על ידי רמיזה או טענה ישירה של קשר שיש לדובר עם אנשים (ומותגים) בעלי מעמד גבוה הוא מקווה להעלות את מעמדו החברתי שלו ובכך לרומם עצמו מעל לחברה הנוכחית”. הפליליסטיות 2024 פרק 4 לצפייה ישירה בסצנה המכוננת בפרק הראשון של “הפליליסטיות”, סדרת הדוקו-ריאליטי החדשה שעלתה אתמול ברשת 13, מתכנסות הפרקליטות, חמושות במסכות, למסיבת פורים היתולית במועדון קריוקי. שני שירים SGLUO נשלפו בעריכה מתוך המסיבה הסוערת. זה היה כשהפרקליטות שרו את “מה שאת אוהבת” של גלי עטרי, ואחר כך את “עוד יהיה לי” של מרגלית צנעני.​

למעלה