הפלקון וחייל החורף פרק 4🦅😎⛄

didalf

Well-known member
קחו פאנראט יפה בזמן שאתם ממתינים לדודים:

didalf

Well-known member
ועוד משהו קטן בינתיים

לקפוץ ממטוס זה לא באדאס כמו שזה נראה:
(תפוז עדיין מניאק בהטמעת האינסטגרם סורי)

didalf

Well-known member
הפלקון וחייל החורף פרק 1X04
אוקי אוקי אומייגאד ההתחלה!!!!! הפלאשבק לווקנדה עם איו משחררת את באקי סופית ממילות הקוד של חייל החורף!!! זה משהו שאפילו לא העזתי לחלום עליו!!!!|מאוהב||מאוהב| ירדו לי דמעות בחיי!!;-( ובאקי מת מפחד ובוכה בהתחלה מפחד, ואז בגלל הזכרונות הנוראיים שמציפים אותו שכל מה שהוא עשה, ואז זה מתחלף לדמעות של הקלה כשהוא מבין שהוא באמת השתחרר מזה!!!!;-(|מאוהב| אמאלה בשביל זה בלבד כל הסדרה הזאת שווה מבחינתי!!!!! יאוו וסבסטיאן עשה את זה מושלם|מאוהב|
(וגם חייבת להודות קצת רציתי שיסתבר שהיה/יהיה לו קטע רומנטי עם איו אחרי הסצנה הזאת).
כמובן שזה הופך את המפגש שלו עם איו עכשיו ליותר טעון ובעייתי כשהוא שחרר את זימו אחרי כל מה שהם עשו בשבילו (כאילו ידענו את זה קודם אבל הסצנה הזאת חידדה את זה. או אפשר להגיד ידענו אבל עכשיו גם הרגשנו). איו נותנת לו 8 שעות לנצל את זימו לצרכיו. אהבתי שבאקי לא התחיל להסתיר את זה וכאלה אלא ישר הודיע לזימו שווקנדה בעקבותיו.

בעיני זימו כל מה שמשתמש בסירום הוא סופרמיסט (איך מתרגמים את זה? מתעליין? לא נראה לי.) "הנאצים, אולטרון, הנוקמים" (ואז רגע משעשע כי סאם: "היי אלה חברים שלנו" ובאקי: "הנוקמים לא הנאצים":-D יש יותר מידי אנשים בסדרה הזאת אני צריכה יותר סאמבקי לבד.) וחוצמזה כשזימו אומר שהסירום משחית את כולם באקי מזכיר שלא את סטיב|מאוהב| אפילו זימו לא יכול להתגד לזה.

הם הולכים לחפש את קרלי אבל סאם ובאקי די כשלון כי הם לא יודעים לפנות לאנשים בזמן שזימו משחד ילדים עם סוכריות. לאדעת אם השיר הזה שהוא זמזם יותר הצחיק אותי או הפחיד אותי.
הם הולכים ללוויה של מאמה דוניה שהייתה עמוד תווך בקהילה של הממוקמים מחדש אבל חיקוי-קאפ נדחף. סאם מנסה לדבר איתה אבל ווקר חסר סבלנות. יאווו בא לי להרביץ לפרצוף תחת הזה שלו. סאם כמעט מצליח להגיע לקארלי ואז ווקר האידיוט הזה נדחף אעהאהההההההההההה כמעט שברתי את המסך!!! אוף ועכשיו קרלי שוב לא סומכת על סאם שונאת שעושים את זההההה.
אתם יודעים מה ווקר מזכיר לי? טקסט שפעם כתבה טל (חוקרות טלוויזיה) על דייגו מאקדמיית המטריה והנסיון הפתטי שלו להיות מנהיג ולמה זה לא עובד. אני הולכת לחפש את זה. מצאתי: *(קישור למטה)
"הסיפור של דייגו והצורך שלו להיות המנהיג הופך אותו לפחות ופחות מנהיג. זה מאוד אנושי בעיניי - שכמה שמישהו מתאמץ להנהיג אחרים, ככה האחרים פחות מכבדים אותו ופחות מצליח לו. עצם המאמץ והניכוס הקולני של התפקיד הרבה פעמים מורידים את הכבוד שרוכשים למנהיג - שכאילו אמור בתרבות שלנו להיות טבעי בתפקיד או אפילו קצת אנטגוניסטי אליו. "עול העולם מוטל על כתפיי וידה ידה" במקום "אבל אני המנהיג! אני המנהיג! אני אומר מה עושים! תקשיבו לייייי!"" - בול ווקר.
(חוץ מהקטע של אצל דייגו זה פתטי אבל אפשר להתחבר אליו ואצל ווקר זה פתטי ומרגיז).
זימו בינתיים מצליח להשתחרר ומוצא את קרלי ומשמיד את כל הבקבוקים של הסופר סירום (טוב האמת כי הם עושים צרות) אבל אחד מתפספס וחיקוי-קאפ מוצא אותו ומחביא אותו. קרלי רוצה להרוג את קפטן אמריקה, אני תומכת.

ווקר שוב נדחף לבית של זימו ורוצה לעצור אותו אבל לאף אחד לא אכפת ממנו ואז מגיעות איו והדורה מילאז'. חחחח נקרעתי בהתחלה הן נלחמות בווקר והשני וזימו כזה מסתכל משושעשע וסאם שואל את באקי אם הם צריכים להתערב אבל באקי כזה "יופי ג'ון כל הכבוד" מרוצה מזה שהן מכסחות אותו:-D בסוף הם כן התערבו לאדעת למה בכלל. אבל מסתבר שאיו יכולה לנתק את הזרוע של באקי8-*:-D חח הוא נראה נעלבי:-D הצחיק אותי איך הוא חיבר את זה חזרה. זימו מנצל את המהומה ובורח. איזה סתומים כולם|פנים|
ו-ווקר מתוסכל מזה שהרביצה לו בת. (סתם הוא מתוסכל מזה שאפילו לא חיילי על מכפכפים אותו) .

ווקר שואל את למאר אם הוא היה לוקח את הסירום אם הוא יכל. אהבתי את ההקבלה לזה שזימו שאל את זה סאם קודם והוא מיד ענה "לא" בעוד למאר מיד ענה "בטח". אני לא בטוחה מה המשמעות של זה אבל האינטרנט בטח יסביר לי.

קרלי משתמשת באחותו של סאם כדי לבדוק את האמינות שלו/לאיים עליו. הוא ובאקי נפגשים איתה אבל ווקר שובבבבבבבב מפריע יאוו מטרד. הפעם הוא חזק יותר, כמובן שהוא לקח את הסירום. סאם קולט את זה מבוהל. יאוו היה בקרב הזה שבאקי תפס את הסכין באויר דאמממ|מאוהב| בלגן ומכות וקרלי מעיפה חזק מידי את למאר והוא נכנס בעמוד וכנראה מת. וזה דוחף את ווקר לקצה. הוא רודף אחרי אחד שלא הספיק לברוח מספיק עד לאמצע כיכר ציבורית ואז רוצח אותו עם המגן:-0:-0 עכשיו זה לא שסטיב מעולם לא הרג אף אחד אבל לא ככה, באוברקיל של זעם. המראה בסוף של המגן מוכתם בדם היה מצמרר.
וגם כווווולם צילמו אותו אז מישהו הולך להפרד מהתפקיד החדש שלו וטוב שכך.

*קישור להודעה של טל: (כרגיל הקישור עקום אז אם מישהו מתעניין זה מוביל לעמוד 6 אבל ההודעה נמצאת בעמוד 5 מספר 103)

נערך לאחרונה ב:

Lhuna3

Well-known member
היה כיף לראות את נשות ווקונדה מכסחות את ווקר, אבל הכי צחקתי כשכולם נלחמים זה בזה וזימו יוצא מהחדר ובורח :-D

וכן, אחרי שווקר הכתים ככה את המגן ואת התדמית של הקפטן... אני מקווה שזה אומר שידיחו אותו התפקיד. (ואולי הוא יהפוך לנבל רשמי?)

קרלי מאיימת על האחות של סם וילדיה :mad: היא אמנם אמרה לו אח"כ שהיא לא היתה פוגעת בהם, אבל אין לה בעיה לפגוע בחפים מפשע למטרותיה.
אתם יודעים מה ווקר מזכיר לי? טקסט שפעם כתבה טל (חוקרות טלוויזיה) על דייגו מאקדמיית המטריה והנסיון הפתטי שלו להיות מנהיג ולמה זה לא עובד. אני הולכת לחפש את זה. מצאתי: *(קישור למטה)
"הסיפור של דייגו והצורך שלו להיות המנהיג הופך אותו לפחות ופחות מנהיג. זה מאוד אנושי בעיניי - שכמה שמישהו מתאמץ להנהיג אחרים, ככה האחרים פחות מכבדים אותו ופחות מצליח לו. עצם המאמץ והניכוס הקולני של התפקיד הרבה פעמים מורידים את הכבוד שרוכשים למנהיג - שכאילו אמור בתרבות שלנו להיות טבעי בתפקיד או אפילו קצת אנטגוניסטי אליו. "עול העולם מוטל על כתפיי וידה ידה" במקום "אבל אני המנהיג! אני המנהיג! אני אומר מה עושים! תקשיבו לייייי!"" - בול ווקר.
(חוץ מהקטע של אצל דייגו זה פתטי אבל אפשר להתחבר אליו ואצל ווקר זה פתטי ומרגיז).
|כן|

didalf

Well-known member
גיפיםםם
כי באקי חתיך.

קצת כדי לבכות;-(

ועוד קצת כי יפה|מאוהב|

וסקסי |מאוהב||מזיע|

וקצת מצחיק:

didalf

Well-known member
תיאוריה שראיתי באינטרנט לגבי קו עלילה שירד:

לא טרחתי לצפות בסרטון אלא רק קראתי את מי שתקצר אותו אבל יש טענות שהיה קו עלילה של מגיפה עולמית, שזה מסביר למה קרלי גונבת חיסונים וממה מתה מאמה דוניה, ושחתכו אותו בגלל דמיון לקורונה.
אני לא יודעת אם זה נכון אבל זה נשמע אמין בעיקר כי זה מסביר הרבה דברים קצת לא ברורים כמו הנ"ל.
די באסה לדעתי, אני חושבת שאנחנו כבר מסוגלים להתמודד עם קווי עלילה של מגפות.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
מגיב סוף סוף
באופן כללי לדעתי הפרק הכי פחות טוב עד כה.

קודם כל עצם זה שבכל אחד מהפרקים הקודמים היו מעברים בין מדינות שונות בעוד בפרק הזה הם כל הזמן היו באותה ארץ מזרח אירופאית (אני חושב שאמרו לטביה). ותכלס זה היה נראה כאלו לא רק היו באותה עיר, אלא אפילו באותה שכונה. זה כאילו בניין אחד זה המקום ההוא שבו תשאלו אנשים, בניין אחר זה הבניין שבו הייתה ההלוויה, בניין אחר זה הבניין שבו קרלי חיכתה לסאם ועוד בניין המלון שבו סאם באקי וזימו בטח ישנו על אותה מיטה. ובינהם הכיכר שבו ווקר הרג מישהו.

אבל חוץ מזה הם נפלו חזק נורא נורא לתוך הטרופ של קבוצה אחת של טובים פוגשת קבוצה אחרת של טובים והם נלחמים בלי שום סיבה.
לזכותו של ווקר זה שהוא נכנס לקרב עם הדורה מילאז' זה לא היה רק בגלל שהוא שמוק גדול, אלא גם בגלל שהן מלאות גאווה הזויה. כאילו הן באו כדי לתפוס את האדם שהרג את המלך שלהם אבל נכנסות לקרב חסר טעם עם קפטן שמוקמריקה הזה ותוך כדי מפספסות לחלוטין שזימו בורח. האם באמת לא יכלו להקצות אחת שקודם כל תתפוס את זימו?
באקי וסאם בכלל היו חסרי משמעות בקרב הזה כי לא היה להם צד. אבל הייתה להם סיבה מוצדקת כנראה בסופו של דבר להתערב כי היה נראה שהדורה מילאז' מתכוונות ממש להרוג את ווקר ובאטלסטאר גלקטיקה.
היה די מגניב שאיו (איו?) יכולה פשוט לנתק את הזרוע של באקי. תכלס הגיוני שאם הם מכינים לו יד אז הם יכניסו קוד ביטול. אני לרגע חשבתי שהיא ניתקה את היד שלו סופית ולא תהיה לו עכשיו זרוע עד שהוא ישיג חדשה.
הצחיק אותי איך הוא חיבר את זה חזרה.
לא הבנתי למה זה הצחיק אותך.
אבל זה גרם לי לחשוב על הקטע הזה מפיוצ'רמה:

קצת מצחיק אותי שגם בסופו של דבר לא הטריד את סאם ובאקי כל כך שזימו ברח.

השיחה בין סאם לקרלי שבה הוא ניסה לגרום לה לא להיות רעה הייתה יכולה להיות טובה יותר אם לא הייתה בעיה אחת גדולה שעומדת במרכז הסדרה הזאת - לא ברור מה בעצם הקטע של קרלי והקבוצה שלה. אני יכול להבין למה רוצים לתפוס אותה אחרי שמבינים שיש לה סירום של חייל על. אבל חוץ מזה היא בסך הכל גנבת שרק פרק שעבר עברה לראשונה להרג. אז בקושי טרוריסטית. וגם בקושי מהפכנית (כפי שהיא מעדיפה להציג את עצמה) נגד מי היא נלחמת? למה? מה התוכנית שלה? איזה שלטון היא רוצה להפיל?
פרק ראשון ושני הייתי בסדר עם זה שעוד לא ברור מה הקטע שלהם. אבל עכשיו כבר עברנו 4 מתוך 6 פרקים וקרלי היא דמות משמעותית ויש דברים כמו השיחה הזאת שלה עם סאם שפשוט לדעתי אי אפשר ממש להבין כשלא מבינים מה קורה שם.
מה שלא נאמר בצורה מפורשת אבל אפשר כבר להבין זה שבזמן הבליפ גבולות ישנים נעשו בעלי פחות משמעות ואנשים שלא היה להם בית יכלו לעבור לגור בבתים שנותרו ריקים. דברים שאפשר להבין שיקרו כשיש ירידה גדולה באוכלוסיה. ואז כשחזרו האנשים אז אנשים נותרו ללא בית וגבולות חזרו להיות בעלי משמעות גדולה יותר.
אבל עדיין לא ברור במי קרלי וחבריה נלחמים.
ועוד יותר לא ברור מה הקטע שהמועצה ההיא שומרת אוכל ואספקה באיחסון ולא מחלקים לאנשים. למה זה?

בשיחה של קרלי וסאם קרלי אומרת שהיא יודעת שסאם רוצה שהיא תפסיק. תפסיק מה?
הוא אומר שהוא מסכים עם המאבק שלה. אבל איזה מאבק בדיוק?

חלק מחוסר הבהירות הזאת אולי באמת אפשר להסביר בדבר הזה:
תיאוריה שראיתי באינטרנט לגבי קו עלילה שירד:

לא טרחתי לצפות בסרטון אלא רק קראתי את מי שתקצר אותו אבל יש טענות שהיה קו עלילה של מגיפה עולמית, שזה מסביר למה קרלי גונבת חיסונים וממה מתה מאמה דוניה, ושחתכו אותו בגלל דמיון לקורונה.
אני לא יודעת אם זה נכון אבל זה נשמע אמין בעיקר כי זה מסביר הרבה דברים קצת לא ברורים כמו הנ"ל.
די באסה לדעתי, אני חושבת שאנחנו כבר מסוגלים להתמודד עם קווי עלילה של מגפות.
אני ראיתי את הסרטון המלא שם וזה באמת יכול להסביר. אפילו אם טועים לגבי פרטים בהחלט מרגיש שדברים מסויימים ירדו בעריכה

במקביל קפטן שמוקמריקה עושה רושם שהוא משתגע מחוסר מעש ומתפרץ. הוא משאיר את שימו אזוק למשהו ופלא לחלוטין, זימו יודע להשתחרר מאזיקים.
זימו יורה בקרלי ולרגע חשבתי שהוא יהרוג אותה, זה היה כאילו קל מידי. בכל מקרה הוא מסתפק בלדרוך על מבחנות סירום אבל לא מספיק לסיים את העבודה לפני שפוגע לו בלחי מגן. אאוץ. אני שמח לשפחות ראו אחר כך שכואב לו, אבל מרגיש כאילו זה היה אמור להשאיר סימן גדול לפחות.

אז מאוחר יותר קרלי מתקשרת לאחותו של סאם כדי לאיים עליה (אבל לא באמת?) מה שגורם לסאם להזכר שיש לו חליפת תעופה מגניבה.
נחמד. לפחות עוד קטעי אקשן שבהם הוא עף.

קפטן שמוקמריקה שואל את השותף שלו אם הוא היה לוקח את הסירום אם הוא היה יכול והשותף אומר שכן כי כמובן (תכלס גם אני הייתי לוקח). אבל עצם זה ששמוקמריקה שומר את זה שיש לו סירום בסוד זה כבר די מוכיח שלא מגיע לו. למה הוא לא מציע לשותף שלו את הסירום?

אז כמובן שהוא לוקח את הסירום. העובדה שלוחמות הדורה מיראז' כיסחו לו את הצורה לא עוזרת. הן אפילו לא חיילות על (ותכלס הוא בטח גם חשב שזה שהן נשים וכיסחו לו את הצורה זה רע).

ואז אם לא ברור עדיין לחלוטין שהוא הולך לעשות משהו נוראי, אז השותף שלו מת ואז זה כבר ברור.
היה מוזר הרגע הזה שכולם עומדים אחרי שבאטלסטאר מוטח בעמוד. מה שרק מדגיש עד כמה הטרוריסטים האלו הם בקושי משהו אמיתי כי הם די בשוק שהם באמת הרגו מישהו.
ווקר יותר רציני מהם והוא לחלוטין הולך על להרוג מישהו. אומנם יש את זה שהוא אולי מושפע מהסירום ובהחלט מושפע מזעם ואבל.
ונכון שהוא פעל נגד טרוריסט ומישהו עם כוח על. אבל עדיין הוא לחלוטין רצח את האדם הזה. כלומר לחלוטין המשיך עד שברור שהוא מת. והאמת שלרגע חשבתי שנראה שהוא כרת לבחור את הראש עם המגן.
*קצת מוזר שבזמן שהוא רדף אחרי הבחור הוא ציטט את באטמן מThe Dark Knight, אבל בסדר.

בכל מקרה תמונת סיום הפרק שבה הוא עומד עם המגן המלא דם זאת בהחלט תמונה מרהיבה.
ומעבר למה שהוא עשה, עצם זה שהוא השתמש במגן של קאפ כדי לעשות את זה בטח ירגיז אנשים. במיוחד אנשים בשם באקי וסאם.

מעניין מה באמת יקרה בעקבות זה. האם ידיחו אותו עכשיו מהתפקיד? (פחות מבגלל מה שהוא עשה ויותר בגלל שזה בטח פורסם בפומבי כל כך)
האם הוא יתנגד?
לא נראה לי שהוא יהפוך לרע ממש. אבל בהחלט יכול להיות דמות אפורה להמשך.

מה עוד היה...
כמה רגעים שבהם רואים את שרון במנדיפור עוזרת לחברה מרחוק (או האם היא באמת עוזרת?)
היה את הפלאשבק לווקנדה בהתחלה שהיה קטע טוב, אבל אני רחוק מאוד מההתלהבות של עדי לגבי זה. לחלוטין לא רגע חובה עבורי.
סאם: "היי אלה חברים שלנו" ובאקי: "הנוקמים לא הנאצים":-D י
זה באמת היה מצחיק.

אני מסכים מאוד לגבי העניין הזה.

עכשיו אני רגע מחבר דברים - הסדרה מתרחשת כמה חודשים אחרי הבליפ והם עכשיו במזרח אירופה.
ספיידרמן רחוק מהבית מתרחש חודשים אחרי הבליפ ובשלב מסוים הם נוסעים נראה לי למזרח אירופה.
אז אנחנו מסכימים שהם בטח באותו מקו ובאותו זמן, נכון?

didalf

Well-known member
באופן כללי לדעתי הפרק הכי פחות טוב עד כה.
לדעתי אתה טועה.

קפטן שמוקמריקה
:-D:-D

אבל לא מספיק לסיים את העבודה לפני שפוגע לו בלחי מגן. אאוץ
חחחח אוי זה הצחיק אותי איך עף לו המגן לפרצוף:-D

*קצת מוזר שבזמן שהוא רדף אחרי הבחור הוא ציטט את באטמן מThe Dark Knight, אבל בסדר.
מי ציטט? ומה ציטט?

היה את הפלאשבק לווקנדה בהתחלה שהיה קטע טוב, אבל אני רחוק מאוד מההתלהבות של עדי לגבי זה. לחלוטין לא רגע חובה עבורי.
כי אתה רובוט חסר רגשות.

עכשיו אני רגע מחבר דברים - הסדרה מתרחשת כמה חודשים אחרי הבליפ והם עכשיו במזרח אירופה.
ספיידרמן רחוק מהבית מתרחש חודשים אחרי הבליפ ובשלב מסוים הם נוסעים נראה לי למזרח אירופה.
אז אנחנו מסכימים שהם בטח באותו מקו ובאותו זמן, נכון?
לא.
הסדרה שישה חודשים אחרי הבליפ. ועברו רק איזה כמה ימים מאז שהיא התחילה בעולם שלהם, לא חודשיים.
ספיידרמן שמונה חודשים אחרי הבליפ.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
מי ציטט? ומה ציטט?
יש ציטוט ידוע של באטמן מהסרט The Dark Knight שבו הוא צועק בקול נמוך מאוד "Where is she"
וכשווקר רץ אחרי הבחור הוא צועק בדיוק אותו דבר באותו קול (הוא מתכוון איפה קרלי)
זה קורה בנקודת זמן 45:24, מיד אחרי שהוא מרסק את הדבר הזה שהבחור זורק עליו.

הייתי מביא סרטון שבו באטמן אומר את הציטוט הזה, אבל מסתבר שזה מהמקרים האלו של המנדלה אפקט - כלומר זה באטמן בעצם אף פעם לא אומר בדיוק את זה בסרט, אבל אנשים כל כך בטוחים שהוא אמר את זה שיוצרים אפילו חולצות שזה כתוב עליהם.
ואפילו שחקנים לא קשורים מצטטים את הקטע הזה:

לא.
הסדרה שישה חודשים אחרי הבליפ. ועברו רק איזה כמה ימים מאז שהיא התחילה בעולם שלהם, לא חודשיים.
ספיידרמן שמונה חודשים אחרי הבליפ.
מרגיש לי קרוב מספיק.
ועכשיו אני מנסה להזכר אם פיטר שאל איפה באקי וסאם כשהוא שאל על אחרים.

כי אתה רובוט חסר רגשות.
זה שאין לי רגשות לא אומר שאני רובוט.
את גם יוצאת מנקודת הנחה שלבני אדם חייבים להיות רגשות
וגם יוצאת מנקודת הנחה שלרובוטים לא יכולים להיות רגשות
ובשני המקרים את מכלילה נורא.
וזאת באמת תכונה של רובוטים
אז בעצם את הרובוטית כאן

לדעתי אתה טועה.
איזה פרק לדעתך היה פחות טוב מזה?

didalf

Well-known member
יש ציטוט ידוע של באטמן מהסרט The Dark Knight שבו הוא צועק בקול נמוך מאוד "Where is she"
וכשווקר רץ אחרי הבחור הוא צועק בדיוק אותו דבר באותו קול (הוא מתכוון איפה קרלי)
זה קורה בנקודת זמן 45:24, מיד אחרי שהוא מרסק את הדבר הזה שהבחור זורק עליו.
אה נשמע לי גנרי מידי בשביל שזה יהיה ציטוט מכוון לאביר האפל. בכלל לא זכרתי את זה. רק אחרי הקטע של טום הבנתי באיזה הקשר זה אמור להיות.

זה שאין לי רגשות לא אומר שאני רובוט.
את גם יוצאת מנקודת הנחה שלבני אדם חייבים להיות רגשות
וגם יוצאת מנקודת הנחה שלרובוטים לא יכולים להיות רגשות
ובשני המקרים את מכלילה נורא.
וזאת באמת תכונה של רובוטים
אז בעצם את הרובוטית כאן
לאדעת מה אתה מקשקש אבל אתה לא מוזמן לחתונה. אני לא רוצה אנשים שמזלזלים במשחק שובר הלב של בעלי. וחבל כי אנחנו מזמינים את טום הולנד.

איזה פרק לדעתך היה פחות טוב מזה?
פרק 3.

Lhuna3

Well-known member
אבל עדיין לא ברור במי קרלי וחבריה נלחמים.
לי זה נראה שבעיקר GRC.
בשיחה של קרלי וסאם קרלי אומרת שהיא יודעת שסאם רוצה שהיא תפסיק. תפסיק מה?
זה דווקא ברור: תפסיק לבצע פשעים כמו שוד (בפרק הראשון הם שדדו בנק לא?), גניבה של אספקה מהממשל או משהו, ובעיקר תפסיק לבצע פעולות טרור שהורגות חפים מפשע, כפי שהיא התחילה לעשות בפרק הקודם (אבל גם הפעולה שראינו בפרק הראשון נראתה לי די אלימה, לא?)

אני לגמרי מסכימה איתך שהמטרות שלה והמאבק שלה לא מוסברים טוב, וזה נראה שחתכו דברים (אולי באמת מגפה, צפיתי בכמה דקות שהצלחתי מהסרטון בהתחלה ובאמצע - במאמר מוסגר אני לא יכולה לסבול סרטונים כאלו שבנאדם מדבר כל הזמן, זה מחרפן אותי, הקריינים שלהם כל כך מעצבנים וכל כך מאריכים ללא צורך מסביב במקום להגיד את התכלס - בכל אופן ה"ראיות" שהוא הביא בהתחלה כמו זה שהאיש אומר שהמקום "נקי" או זה שההיא מתה משחפת, לא שכנעו אותי כל כך, אבל בהמשך נראה שהיו שמועות כאלו שיצאו מהסט אז סיכוי סביר שזה נכון).
אבל זה לא שכלום שם לא מובן.
בכל זאת מובן (לדעתי), שהיא מנהיגה ארגון למען אנשים שהפכו לפליטים בעקבות ההחזרה שאחרי הבליפ, ושחלק מהאידיאולוגיה שלהם זה עולם ללא גבולות, כמו שניתן היה להבין מהפרק הזה שהיה באופן חלקי בזמן הבליפ, ושעכשיו הדברים חוזרים לקדמותם.
שוב - אין ויכוח שלא ברור מה התוכנית של קרלי באופן קונקרטי ומה בדיוק היא רוצה שיקרה. אני פשוט לא חושבת שאנחנו עד כדי כך באפילה.

למה הוא לא מציע לשותף שלו את הסירום?
יש לו רק מנה אחת.
היה מוזר הרגע הזה שכולם עומדים אחרי שבאטלסטאר מוטח בעמוד. מה שרק מדגיש עד כמה הטרוריסטים האלו הם בקושי משהו אמיתי כי הם די בשוק שהם באמת הרגו מישהו.
זה באמת היה רגע די מוזר.
אני חושבת שגם ראינו בסצינה בהתחלה כשקרלי והחברים שלה שומעים את הדיווח ברדיו על האיש שנהרג מהפעולה שלהם, שהם (החברים שלה) די המומים מזה.
אבל לא היא.

כי אתה רובוט חסר רגשות.
שלא יתפרש שאני באה להגן פה על ניק או משהו, אבל נראה לי שבהשוואה לעוצמת הרגשות שלך כולנו בגדר רובוטים! :-D

didalf

Well-known member
במאמר מוסגר אני לא יכולה לסבול סרטונים כאלו שבנאדם מדבר כל הזמן, זה מחרפן אותי, הקריינים שלהם כל כך מעצבנים וכל כך מאריכים ללא צורך מסביב במקום להגיד את התכלס
וואי לגמרי. לא יכולה לסבול סרטונים כאלההההה. בגלל זה אני לא צופה. קראתי רק מה שמישהו תקצר.
גם פודקסטים אני לא סובלת. לפעמים אני רואה בפייסבוק כל מיני כותרות על דברים שנשמעים לי מעניין ואז רואה שזה פודקסט ואומרת "אה חבל ביי". תכתבו כתבה אני אקרא לא יכולה לשמוע אנשים מפטפטים.

זה דווקא ברור: תפסיק לבצע פשעים כמו שוד (בפרק הראשון הם שדדו בנק לא?), גניבה של אספקה מהממשל או משהו, ובעיקר תפסיק לבצע פעולות טרור שהורגות חפים מפשע, כפי שהיא התחילה לעשות בפרק הקודם (אבל גם הפעולה שראינו בפרק הראשון נראתה לי די אלימה, לא?)
בכל זאת מובן (לדעתי), שהיא מנהיגה ארגון למען אנשים שהפכו לפליטים בעקבות ההחזרה שאחרי הבליפ, ושחלק מהאידיאולוגיה שלהם זה עולם ללא גבולות, כמו שניתן היה להבין מהפרק הזה שהיה באופן חלקי בזמן הבליפ, ושעכשיו הדברים חוזרים לקדמותם.
שוב - אין ויכוח שלא ברור מה התוכנית של קרלי באופן קונקרטי ומה בדיוק היא רוצה שיקרה. אני פשוט לא חושבת שאנחנו עד כדי כך באפילה.
|כן|

שלא יתפרש שאני באה להגן פה על ניק או משהו, אבל נראה לי שבהשוואה לעוצמת הרגשות שלך כולנו בגדר רובוטים! :-D
נכון, אני רוצה חברים חדשים. יש מישהי בקבוצת פייסבוק שאני רוצה להיות חברה שלה אבל אני לא כותבת שם:-(
אני על הגדר גם לגבייך עם הזמנה לחתונה (וחבל כי אנחנו מזמינים גם את כריס המסוורת')

Aranel Nenharma

Well-known member
הנאצים, אולטרון, הנוקמים" (ואז רגע משעשע כי סאם: "היי אלה חברים שלנו" ובאקי: "הנוקמים לא הנאצים":-D יש יותר מידי אנשים בסדרה הזאת אני צריכה יותר ס
זה היה מעולה.
בזמן שזימו משחד ילדים עם סוכריות. לאדעת אם השיר הזה שהוא זמזם יותר הצחיק אותי או הפחיד אותי
זה ממש הזכיר לי את הסצנה מהסרט צ'יטי צ,יטי בנג בנג עם לוכד הילדים
הסיפור של דייגו והצורך שלו להיות המנהיג הופך אותו לפחות ופחות מנהיג. זה מאוד אנושי בעיניי - שכמה שמישהו מתאמץ להנהיג אחרים, ככה האחרים פחות מכבדים אותו ופחות מצליח לו.
אוי זה ממש מגניב, ויש בזה הרבה עומק גם כשמשווים לעולם האמיתי ולא הקומיקסי
ועוד בניין המלון שבו סאם באקי וזימו בטח ישנו על אותה מיטה
:-D זימו הוא השוגר דדי שלהם
האם באמת לא יכלו להקצות אחת שקודם כל תתפוס את זימו?
זה הרתיח אותי. הן גם אמורות להיות לוחמות מנוסות לא? אז מאיפה האגו הזה להלחם במי שהקניט אותכן ולא באוייב האמיתי שלכן
באקי וסאם בכלל היו חסרי משמעות בקרב הזה כי לא היה להם צד
אני בכלל הרגשתי שסם ובאקי היו פחות חשובים בפרק הזה. מרגיש לי שלא מתמקדים בהם מספיק. לפחות לא ברמה שאתה מצפה מדמויות משנה מהסרטים ולא ברמה שהתמקדו בוונדה וויזן
לא ברור מה בעצם הקטע של קרלי והקבוצה שלה
זה באמת הדבר הכי מעצבן בסדרה הזו. מרגיש לי שכל הקטע של קרלי לא אפוי מספיק. אני כל הפרק אמרתי לא עצמי שאני אהיה חייבת לראות את הסדרה שוב אחרי שתגמר כי אולי אבין סוף סוף מה הקטע
בכל מקרה תמונת סיום הפרק שבה הוא עומד עם המגן המלא דם זאת בהחלט תמונה מרהיבה
זה היה מעולה
ואני יודעת שזה ספוילר רציני אבל זה היה יכול להיות תמונת פרומו מדהימה לסדרה
כמה רגעים שבהם רואים את שרון במנדיפור עוזרת לחברה מרחוק (או האם היא באמת עוזרת?)
אני בכלל לא מבינה למה החזירו את שרון. היא לא תורמת כלום (אלא אם יהי משהו משמעותי בהמשך)
יתפרש שאני באה להגן פה על ניק או משהו, אבל נראה לי שבהשוואה לעוצמת הרגשות שלך כולנו בגדר רובוטים! :-D
אז פה אני גם רובוט.

Lhuna3

Well-known member
אני על הגדר גם לגבייך עם הזמנה לחתונה (וחבל כי אנחנו מזמינים גם את כריס המסוורת')
אני אבוא בתור סטוקרית בלי שתזמיני!
:-D זימו הוא השוגר דדי שלהם
:-D:-D
ואני יודעת שזה ספוילר רציני אבל זה היה יכול להיות תמונת פרומו מדהימה לסדרה
וואו זה היה מטורף אם היו יכולים לעשות את זה.
אני בכלל לא מבינה למה החזירו את שרון. היא לא תורמת כלום (אלא אם יהי משהו משמעותי בהמשך)
כן, יש תחושה שאולי גם לגביה חתכו לנו הרבה בעריכה הסופית.

Aranel Nenharma

Well-known member
איפה החייל הזה שעזר לסם בפרק הראשון ובעצם גילה לו את הקבוצה של קרלי. הוא נראה לי היה גם בפרק השני ומאז לא שמענו ממנו.
הבנתי שהוא דמות מהקומיקס, חבל הוא דווקא היה מועיל.

ומרגיש לי שמשמעותית יש פחות בדיחות מהפרק הזה. האינטרנט מרגיש לי יבש היום

keren or5

Well-known member
לא הבנתי למה זה הצחיק אותך.
אבל זה גרם לי לחשוב על הקטע הזה מפיוצ'רמה:
:-D
וואי לגמרי. לא יכולה לסבול סרטונים כאלההההה. בגלל זה אני לא צופה. קראתי רק מה שמישהו תקצר.
גם פודקסטים אני לא סובלת. לפעמים אני רואה בפייסבוק כל מיני כותרות על דברים שנשמעים לי מעניין ואז רואה שזה פודקסט ואומרת "אה חבל ביי". תכתבו כתבה אני אקרא לא יכולה לשמוע אנשים מפטפטים.
כ"כ הפוך. אנשים מדברים אפשר לשים ברקע ולעשות דברים במקביל וזה סופר כייף. למי יש כוח לקרוא? תקריאו לי ביצ'ס, מה אני צריכה להשתמש בחוש הראייה שלי?

העיקר בפרק הראשון הם היו כזה "אנחנו נדבר על קיפוח של שחורים". שלושה פרקים אחר כך: נהרוג את הסיידקיק השחור.
אני לא שונאת את ג'ון ווקר הזה. וזה שאנשים שונאים אותו גורם לי יותר לא לרצות לשנוא אותו.

גם אני שמעתי על התיאוריה עם המגפה.

הסצנה האחרונה הייתה דיי טובה.

שוב מוכיחים אם זה לא היה ברור שת'אנוס עליו השלום תנצבה צדק. לא נשכח ולא נסלח |מצדיע|

Lion_Heart

Well-known member
:-D

כ"כ הפוך. אנשים מדברים אפשר לשים ברקע ולעשות דברים במקביל וזה סופר כייף. למי יש כוח לקרוא? תקריאו לי ביצ'ס, מה אני צריכה להשתמש בחוש הראייה שלי?

העיקר בפרק הראשון הם היו כזה "אנחנו נדבר על קיפוח של שחורים". שלושה פרקים אחר כך: נהרוג את הסיידקיק השחור.
אני לא שונאת את ג'ון ווקר הזה. וזה שאנשים שונאים אותו גורם לי יותר לא לרצות לשנוא אותו.

גם אני שמעתי על התיאוריה עם המגפה.

הסצנה האחרונה הייתה דיי טובה.

שוב מוכיחים אם זה לא היה ברור שת'אנוס עליו השלום תנצבה צדק. לא נשכח ולא נסלח |מצדיע|
אני מסכים איתך, אני לגמרי לא שונא את ווקר, הוא פשוט לגמרי out of his depth

לעומת זאת...
ת'אנוס8-{ היה פסיכופת אדיוט B-| וכל כך שמחתי שהוא מת8-):, הוא אגב אחראי למצב שנוצר בסדרה, אגב
/SPOILER]

keren or5

Well-known member
ת'אנוס8-{ היה פסיכופת אדיוט B-| וכל כך שמחתי שהוא מת8-):, הוא אגב אחראי למצב שנוצר בסדרה, אגב
הפוך! ת'אנוס הצדיק הרג חצי מהעולם וכך חצי מהאוכלוסיה שגשגה כמו שקארלי תיארה. לא היו גבולות, היו יותר משאבים לאנשים וכו' והנוקמים הרסו את כל מה שהוא עשה עם זה שהם החזירו את האנשים שנעלמו ועכשיו חזרו כל הבעיות.

Lion_Heart

Well-known member
הפוך! ת'אנוס הצדיק הרג חצי מהעולם וכך חצי מהאוכלוסיה שגשגה כמו שקארלי תיארה. לא היו גבולות, היו יותר משאבים לאנשים וכו' והנוקמים הרסו את כל מה שהוא עשה עם זה שהם החזירו את האנשים שנעלמו ועכשיו חזרו כל הבעיות.
יש משהו מאוד מגעיל ואנוכי בלאמר "אז מה אם אתם סובלים, אז מה אם אהוביך נעלמו, לי כיף עכשיו ,אז שחצי יקום ישארו מתים,כל עוד לי ולאהובי נוח" וב ENDGAME לא ממש נראה שהעולם משגשג, אז כן, ת'אנוס היה פסיכופת אדיוט שאם היה ממש מעונין בטובת היקום היה מכפיל את המשאבים ביקום במקום להשמיד חצי ממנו, ושבסוף רצה להשמיד אותו כולו,אגב

למעלה