הפלקון וחייל החורף פרק 4🦅😎⛄

מילי08

Well-known member
הגעתי אליכם.

אני לא מצליחה להבין למה כל הזמן משאירים את זימו לבד. זה א-ב של שמירה על נבלים
לא הבנתי גם איך סאם מצליח לנתח את קארלי ולהבין את המניעים שלה בלי שהוא בכלל דיבר איתה (לפני הפגישה כמובן)
וואי, איך קיוויתי שקארלי תפרק לחיקוי קפטן את הצורה. ועוד אחרי שהוא הפריע להם באמצע השיחה! חצוף. זכיתי להנות מזה כשהלוחמות של ווקנדה באו. מלכות! אפילו הסיידקיק שלו מעצבן. ואז הוא מת..
כמה נוח זה שג'ון הוא זה שמצא את זימו במבנה שם ואת הנסיובים
באקי שוב עשה קטע עם סכין |מאוהב| אבל פחות מרהיב ממה שעשה בקפטן אמריקה.
צפוי שג'ון ייקח את הנסיוב וכשהוא יצא החוצה אחרי הבחור ההוא, ידעתי שאנשים יצלמו אותו ומגיע לו. זה היה ממש אכזרי והכי לא קפטני שיכול להיות.

אבל בכל זאת מילה טובה עליו - בגדול, הוא לא אשם שבחרו בו. האנשי ממשלה האלה שלקחו אותו ממש מיהרו למצוא קפטן חדש והם לא חשבו עד הסוף. הם בטח בכלל לא עשו לו מבדקים פסיכולוגיים כדי להבין איך הוא יתמודד עם אחריות כזאת ותפקיד שהוא הרבה יותר גדול ממה שהוא עשה בצבא. אני חושבת שבגדול הוא כן בחור טוב והוא לא מנסה להיות דוש, אבל זה םשוט גדול עליו בכמה מידות והוא לא יודע להתמודד עם התפקיד וזה מה שמוציא ממנו את הטמטום.

אררררררר תפווווווז :-[ :-[ :-[ מחק לי את התגובות עד עכשיו :-[
אוף אין לי כוח עוד פעם. קריזה!
אז לדעתי ווקר הוא דמות דיי טראגית, שמו אותו בתפקיד שאין לו סיכוי להצליח בו, לא מבחינת סמל, ולגמרי לא מבחינה פיזית וקיבינימט, לא עשו לו בחינות פסיכולוגיות לפני שנתנו לו את המגן? למה שלחו אותו לשדה? הוא חייל,לא חייל על! הוא היה אמור להיות סמל! הוא היה אמור להיות קפטן אמריקה בקטע של מכירת אגרות חוב , לא להיכנס לנעליים של סטיב רוג'רס שכל העולם מסכים שהיה יחודי מכל בחינה , ווקר שלא כמו רוג'רס שהיה חלשלוש ולכן התמודד עם תבוסה בצורה בריאה, פשוט פיתח חרדת ביצוע ופשוט נתן ללחץ לשלוט בו ומשם הכל התדרדר, לדעתי לא מגיע לו עונש, מגיע לו טיפול פסיכולוגי,
יא, בדיוק מה שאמרתי, רק יותר מנומק ויפה |כן|
קשר ל זימו...באיזהשהוא שלב הוא דומה לקארלי. לשניהם יש סיבות (שבעינהם הן טובות) אבל אז הם התחילו להרוג אנשים ופה הסימפטיה שלי נגמרת , כי לכל טרוריסט בכל צד של כל סכסוך יש סיבות "טובות" לעשות את מה שהוא\היא עושה , סם ובאקי רק רוצים לסיים את הטירוף בלי נפגעים
|כן| יפה
והנה עוד משהו , אני לא מבין איך סם שהיה מומחה בטיפול בחיילים עם PTSD(בערך) לא ראה מה קורה לווקר...הוא היה אמור לקלוט את הסימנים יותר טוב מכולם ולנסות לנטרל את המצב קודם לכן
וואי, נכון!

מי זה פייגי לעזאזל? 8-*

Lhuna3

Well-known member
והנה עוד משהו , אני לא מבין איך סם שהיה מומחה בטיפול בחיילים עם PTSD(בערך) לא ראה מה קורה לווקר...הוא היה אמור לקלוט את הסימנים יותר טוב מכולם ולנסות לנטרל את המצב קודם לכן
אני לא זוכרת ואולי פספסתי: על סמך אנחנו יודעים (?) שהוא סובל מ-PTSD?

Lion_Heart

Well-known member
אוקיי...לא בטוח שזה PTSD אבל זה היה ברור שהוא היה תחת לחץ נפשי כבד וזה היה ברור שהלחץ מתגבר ושזה משפיע עליו בצורה שלילית

מילי08

Well-known member
אני מכתירה אותך בזאת לסגנית מלכת הבינג'!
יססס. אני לגמרי שם. עכשיו זה באסה כי אין לי מספיק זמן
לא בדיוק PTSD אבל הוא סיפר לחבר שלו המת על הפעולות הקשות שהם נאלצו לעשות בזמן השרות. אני מניחה שזה משפיע מאוד
(ברח לי המונח העברי ל take its toll)

למעלה