הפלקון וחייל החורף פרק 5⛄🔫🦅

Aranel Nenharma

Well-known member
הסרט הוא שבעה חטאים
אף פעם לא ראיתי אותו.
אני דווקא בסצנה של פתיחת הקופסה חשבתי על ספרות זולה והמזוודה.

ושאלה, אני קצת הלכתי לאיבוד עם הפאוור ברוקר ומרסקי הדגלים. אני חשבתי שהפאוור ברוקר הוא הבוס של מרסקי הדגלים אבל הבנתי שהם דווקא אויבים.
אז מי זה הפאוור ברוקר( אני הבנתי שלא יודעים מי זה פיזית אבל מה הקטע שלו ואיך הוא קשור למרסקי הדגלים)

didalf

Well-known member
אני דווקא בסצנה של פתיחת הקופסה חשבתי על ספרות זולה והמזוודה.
חחח וואלה גם זה. אבל בגלל שהייתי סקרנית לדעת מה יש שם יותר צעקתי על המסך "וואטס אין דה בוקס????" בספרות זולה כל הקטע זה שלא יודעים.
ושאלה, אני קצת הלכתי לאיבוד עם הפאוור ברוקר ומרסקי הדגלים. אני חשבתי שהפאוור ברוקר הוא הבוס של מרסקי הדגלים אבל הבנתי שהם דווקא אויבים.
אז מי זה הפאוור ברוקר( אני הבנתי שלא יודעים מי זה פיזית אבל מה הקטע שלו ואיך הוא קשור למרסקי הדגלים)
ממ אני גם קצת מבולבלת.
אבל אם הבנתי נכון אז הפאוור ברוקר השתמש במדען ההוא מפרק 3 לייצר מחדש את סירום חיילי העל. קרלי גנבה ממנו את הסירום ולכן עכשיו היא אויבת שלו.

מילי08

Well-known member
יופי, צפיתי סוף סוף.
לא ייאמן שכבר הספקתם לחפור אז אני רק אכתוב את ההערות שלי בלי להגיב, כדי שמחר יהיה לי מה לעשות בעבודה :-P:
קודם כל - בריקאפ של הפרק, כשראו את קארלי מעיפה את החבר של ג'ון על הקיר והורגת אותו, זה גרם לי לחשוב שהיינו כל כך מרוכזים במה שלא-קפטן עשה והתעלמנו מזה שבעצם היא הרגה כאן מישהו בידיים קרות ואפילו לא הרגישה רע עם זה, חוץ מאשר אולי רגע קטנטן כשזה קורה. נכון שהיא כבר הרגה לפני כן, אבל בפעם הקודמת זה היה באמצעות מטען חבלה ולא במו ידיה, וזה שונה. וזו נקודת תורפה קטנה של הפרק הקודם. גרמו לנו להיות אנטי ג'ון בכל מחיר, כי מה לעשות - הוא לא הקפטן, אבל כל כך התעסקנו בזה שהצלחנו להדחיק את הפשע של קארלי. כביכול אנחנו לא אמורים לצפות ממנה להרבה, כי היא פושעת, אבל סם כן האמין בה ולכן היינו אמורים להתאכזב וגם הוא.

בסצינה של הקרב בין לא-קפטן לבין באקי וסאם היה לי מוזר ששני לוחמים בעלי נסיון רב בלחימה נגד בעלי כוחות, צריכים בכלל להצאמץ להלחם בג'ון, גם עם הכוחות החדשים שלו. בעיקר באקי. ג'ון הצליח לעלף אותו די מהר. ההגיון היחיד שאני מוצאת כאן, זה שסאם ובאקי לא התאמצו מאוד כי הם לא רצו באמת לפגוע בג'ון.
בכלל, כל הקרב הזה היה מאוד מיותר והרגיש בתור סימון וי על סצינת אקשן לפרק. סאם ובאקי די תקפו את ג'ון כדי לקחת את המגן ולא ניסו באמת לעזור לו. למרות שמנסים להציג עכשיו את ג'ון כאיזה נבל חדש ואמיתי שאנחנו יכולים להרגיש בנוח על זה שאנחנו שונאים אותו, בתכלס הוא באמת הקורבן של כל הסיפור - לא של הרצח המחריד שהוא ביצע, אלא של הנסיבות שבחרו בו מאוד מהר להיות קפטן חדש בלי האמת הכשרה מתאימה. בקיצור, סאם ובאקי לא עשו את זה נכון. היו צריכים למצוא דרך לדבר איתו, גם אם ברור שזה לא יעזור, במקום ישר לתקוף ולהכניס אותו למגננה נוספת ולהתחפרות בתוך תחושת הצדק שהוא טיפח לעצמו.

ואז באה ג'וליה לואי דרייפוס! איך היא משדרגת כל סצינה בכיכובה! עם הפס הכחול הזה בשיער וה these boots aren't made for walking |כתר||כתר|

באקי וזימו (כשכתבתי את ההערה בזמן הפרק היה לי בלאקאווט וממש שכחתי איך קוראים לו |פנים|) - כמה פעמים צריך לדרוך אקדח כדי שהוא יטען? באקי דרך אותו איזה 3 פעמים וזה נראה לא הגיוני כי בפעם הראשונה כבר נכנס הכדור לקנה או משהו כזה. למה זה מטריד אותי? אין לי מושג :-D .
אבל באקי החמוד בכלל לא מנסה להרוג אותו, רק להלחיץ אותו. אולי הוא גם ניסה להראות לזימו שהוא לא באמת צריך נשק חם כדי להרוג אותו.

באקי מופיע לעזור בספינה |מאוהב| כזה חומד! איך הפכו אותו ליצור קטלני איך?! והקטע שלו עם הסכין :-D. אני אוהבת את זה שהם מפרגנים למעריצים גם בדברים הקטנים. וגם כל השטויות הקטנות שלהם כשהם עובדים |מאוהב|. אבל איך סאם רוצה לתקן ספינה אם הוא אפילו לא יודע להשתמש במפתח צינורות או מה שזה לא היה? (שוב - אלוהים יודע למה זה מטריד אותי).

אז גילינו שסטיב |מאוהב| |געגועים| בעאמת סיפר לבאקי על התוכנית שלו. זה היה רגע של אוווו.
וגם, הבנו סופית שווילסון הוא קאפ החדש. זה מפתיע אותי רק מהבחינה שלא חשבתי שיילכו על זה באמת. חשבתי שבינתיים רק רוצים להרגיל את הקהל הלבן הגזעני לאפשרות שקפטן אמריקה יהיה שחור, ושזה לא ייקרה כל כך מהר. אבל אהבתי איך שהם מספרים את נושא הגזענות. מדברים על זה ונותנים לזה במה חשובה, אבל לא הופכים את זה למרכז הסיפור. קצת דומה לאיך שטיפלו בנושא ב "השומרים". מאוד פקפקתי בזה, וחשבתי שווילסון פשוט ימשיך לשמור בצד את המגן, אבל הדיאלוגים בתחילת הפרק הובילו לזה, והסוף כמובן שם חותמת סופית.
סם שמתאמן עם המגן ובלעדיו נראה ממש טוב וגם סוף סוף הציגו את השימוש במגן בתור יכולת שצריך ללמוד ולא משהו קל ואינטואיטיבי (כמו שנתנו לנו להרגיש ביחס לג'ון). היו כמה פעמים שהמגן כמעט ערף לו הראש! :-D

הישיבה של ה ג'י אר סי בסוף הזכירה לי את הקליפ המעולה הזה של מיוז כפרעליהם
טוב, עכשיו כשאני רואה שוב את הקליפ אז אין באמת קשר, אבל יש שולחן עגול :-D
אבל היה יכול להיות מעולה אם היו שמים את השיר הזה ברקע

ועכשיו וונדה! |מאוהב| נראה אם אני אצליח לראות את כל הפרקים שנותרו

didalf

Well-known member
קודם כל - בריקאפ של הפרק, כשראו את קארלי מעיפה את החבר של ג'ון על הקיר והורגת אותו, זה גרם לי לחשוב שהיינו כל כך מרוכזים במה שלא-קפטן עשה והתעלמנו מזה שבעצם היא הרגה כאן מישהו בידיים קרות ואפילו לא הרגישה רע עם זה, חוץ מאשר אולי רגע קטנטן כשזה קורה. נכון שהיא כבר הרגה לפני כן, אבל בפעם הקודמת זה היה באמצעות מטען חבלה ולא במו ידיה, וזה שונה. וזו נקודת תורפה קטנה של הפרק הקודם. גרמו לנו להיות אנטי ג'ון בכל מחיר, כי מה לעשות - הוא לא הקפטן, אבל כל כך התעסקנו בזה שהצלחנו להדחיק את הפשע של קארלי. כביכול אנחנו לא אמורים לצפות ממנה להרבה, כי היא פושעת, אבל סם כן האמין בה ולכן היינו אמורים להתאכזב וגם הוא.
מממ אבל ההבדל הוא שזה היה ב"היט אוף דה באטל" הם ניסו להרוג אותה והיא אותם. וגם זה נראה לי תאונה כי הכוח שלה מופרז והוא אדם רגיל. חייל על לא היה מת מזה. הוא לעומת זאת רדף אחרי מישהו שברח ולא אשם (ג'ון יודע שזאת קרלי) ואז הרג אותו שוב ושוב ווידא הריגה. הוא גם הרג מישהו שכבר נכנע והרים ידיים בצורה של "אני נכנע" בעוד ההרג של למאר היה שוב, כחלק מהלחימה.
לא מספיק אכפת לי מקרלי מלהגן עליה אבל אני לא חושבת שזה אותה רמה של פשע.

באקי מופיע לעזור בספינה |מאוהב| כזה חומד! איך הפכו אותו ליצור קטלני איך?! והקטע שלו עם הסכין :-D. אני אוהבת את זה שהם מפרגנים למעריצים גם בדברים הקטנים. וגם כל השטויות הקטנות שלהם כשהם עובדים |מאוהב|
|כן||מאוהב|
שמחה שאת גם שמה לב לסכינים כל הזמן!!!!

אז גילינו שסטיב |מאוהב| |געגועים| בעאמת סיפר לבאקי על התוכנית שלו. זה היה רגע של אוווו.
אני הכי אוהבת את התגובות שלך מכולם. מי היה מאמין?:-D (חוץ ממה שאמרת על הקרב בהתחלה שאני לא מסכימה)

וגם, הבנו סופית שווילסון הוא קאפ החדש. זה מפתיע אותי רק מהבחינה שלא חשבתי שיילכו על זה באמת. חשבתי שבינתיים רק רוצים להרגיל את הקהל הלבן הגזעני לאפשרות שקפטן אמריקה יהיה שחור, ושזה לא ייקרה כל כך מהר. אבל אהבתי איך שהם מספרים את נושא הגזענות. מדברים על זה ונותנים לזה במה חשובה, אבל לא הופכים את זה למרכז הסיפור. קצת דומה לאיך שטיפלו בנושא ב "השומרים". מאוד פקפקתי בזה, וחשבתי שווילסון פשוט ימשיך לשמור בצד את המגן, אבל הדיאלוגים בתחילת הפרק הובילו לזה, והסוף כמובן שם חותמת סופית.
|כן|

ועכשיו וונדה! |מאוהב| נראה אם אני אצליח לראות את כל הפרקים שנותרו
הם קצרים את יכולה!

נערך לאחרונה ב:

Lhuna3

Well-known member
סאם ובאקי די תקפו את ג'ון כדי לקחת את המגן ולא ניסו באמת לעזור לו. למרות שמנסים להציג עכשיו את ג'ון כאיזה נבל חדש ואמיתי שאנחנו יכולים להרגיש בנוח על זה שאנחנו שונאים אותו, בתכלס הוא באמת הקורבן של כל הסיפור - לא של הרצח המחריד שהוא ביצע, אלא של הנסיבות שבחרו בו מאוד מהר להיות קפטן חדש בלי האמת הכשרה מתאימה.
תראי, אני חצויה פה.
אני כן כמו שכתבתי הצלחתי לחוש אמפתיה כלפי ווקר הפרק, הצליחו להעביר לי את העניין שזרקו אותו לתפקיד שגדול עליו ואז מאשימים אותו שהוא פישל, ויש פה אשמה גדולה על הממשלה. אבל הוא לא רק קורבן פה. הוא לא ה-קורבן. אני לא מקבלת את להוריד ממנו אחריות למעשיו בצורה כל כך גורפת. הוא לא חסר שיקול דעת. הוא לא חסר אונים. הוא לא בלתי שולט במעשיו.
הוא נבחר לתפקיד (בהנחה שלא היתה פה קונספירציה מתוחכמת) כי הוא היה לוחם ומפקד מצטיין וכי הוא היה ידוע ככל הנראה, כפי שלמאר ציין, כמי שמקבל החלטות נכונות בקרב בזמן אמת. התפקיד לא היה אמור להיות עד כדי כך גדול עליו, על הנייר.
אבל הוא אכן התברר כגדול עליו. וזה לא לגמרי אשמתו, אבל גם לא לגמרי לא. לא כל אחד שהתפקיד גדול עליו היה גם נוהג בכזאת יהירות ואגרסיביות (ואני לא מדברת על הרצח, אלא על ההתנהלות שלו לפני כן).
הוא גם קורבן, חלקית. אבל הוא גם קצת נבל. והוא גם בעל אגו הרבה יותר מידי גדול (מאפיין נבלי ממדרגה ראשונה, למרות שיש גם גיבורים שמאופיינים בו, זה בא לביטוי בצורה יותר נבלית אצלו). ככה לי נראה.

נערך לאחרונה ב:

didalf

Well-known member
תראי, אני חצויה פה.
אני כן כמו שכתבתי הצלחתי לחוש אמפתיה כלפי ווקר הפרק, הצליחו להעביר לי את העניין שזרקו אותו לתפקיד שגדול עליו ואז מאשימים אותו שהוא פישל, ויש פה אשמה גדולה על הממשלה. אבל הוא לא רק קורבן פה. הוא לא ה-קורבן. אני לא מקבלת את להוריד ממנו אחריות למעשיו בצורה כל כך גורפת. הוא לא חסר שיקול דעת. הוא לא חסר אונים. הוא לא בלתי שולט במעשיו.
הוא נבחר לתפקיד (בהנחה שלא היתה פה קונספירציה מתוחכמת) כי הוא היה לוחם ומפקד מצטיין וכי הוא היה ידוע ככל הנראה, כפי שלמאר ציין, כמי שמקבל החלטות נכונות בקרב בזמן אמת. התפקיד לא היה אמור להיות עד כדי כך גדול עליו, על הנייר.
אבל הוא אכן התברר כגדול עליו. וזה לא לגמרי אשמתו, אבל גם לא לגמרי לא. לא כל אחד שהתפקיד גדול עליו היה גם נוהג בכזאת יהירות ואגרסיביות (ואני לא מדברת על הרצח, אלא על ההתנהלות שלו לפני כן).
הוא גם קורבן, חלקית. אבל הוא גם קצת נבל. והוא גם בעל אגו הרבה יותר מידי גדול (מאפיין נבלי ממדרגה ראשונה, למרות שיש גם גיבורים שמאופיינים בו, זה בא לביטוי בצורה יותר נבלית אצלו). ככה לי נראה.
בול!|כן||כן|

מילי08

Well-known member
והכל מעיד על כך שהסיום בשבוע הבא
שיט, שכחתי שיש רק 6 פרקים ;-( לא פייר
חייבת להגיד שחיבבתי מאוד את זימו בסדרה הזאת
אני קצת על הגדר. מצד אחד הוא באמת היה חמוד ולא מאוד מרושע, אבל די מיציתי את הדמות של הנבל או חצי נבל שמתנהג בשחצנות קומית.
לא הבנתי עד הסוף את הקטע עם הכדורים אבל לא חשוב.
אני חשבתי שבאקי רצה להוכיח לו שהוא השתנה ואין בו את יצר הרצחנות שהיה לו כחייל חורף, ולכן עם כל הכעס על זימו באקי לא חשב אפילו לפגוע בו.
(מה הסיפור עם שרון עדיין אין לי מושג.)
אני מתחילה לחשוד בה כבר! נראה לי שהיא עברה צד
האם לעוד מישהו הנקישות שלו הזכירו את 6 הנקישות המסתוריות בסוף הקרדיטים של הנוקמים: סוף המשחק?
לא שמעתי את הנקישות בסרט וגם לא עכשיו :-0
באקי זורק את המגן ליד סאם בקטע של "אני כועס עלייך אבל זה עדיין שלך"?
אבל לא לגמרי הבנתי למה באקי כעס על סם.. שוב כועס על זה שהוא מסר את המגן? חשבתי שהם כבר אחרי הכעס הזה
דרמה קווין שלי:-D|מאוהב| (אבל דאממ הוא סקסי)
:-D כן וכן
ווקר כמובן עומד למשפט ובו הוא משוחרר בקלון וכבר לא קפטן אמריקה יותר.
מצד אחד - הוא רצח בדם קר וזה מגיע. מצד שני - הממשלה שהכתירה אותו מאוד מהר גם מיהרה להתנער ממנו מהר.
מה המסקנה - הממשלות הן תמיד הרעות בסיפורים האלה
"אף אחד לא יתן לאיש שחור להיות קפטן אמריקה" אבל עוד יותר "ואף איש שחור שמכבד את עצמו לא יסכים".
הוא ניסה לעקוץ כאן את סם, כי הוא ידע שסם בדרך להיות קפטן
ומכאן מתחיל החלק הכי טוב בפרק - סאמבקי טהור
הם ממש ממש ממש חמודים ביחד
באקי אומר לסאם "כשסטיב סיפר לי על התוכנית שלו שנינו לא הבנו מה המשמעות של זה לאדם שחור, איך יכולנו" זה בערך כל מה שרציתי לשמוע. קודם כל כי כמו שהאמנתי תמיד סטיב סיפר לבאקי על התוכנית שלו קודם. גם ההכרה בכך ששניהם האמינו בלתת לו את המגן בגלל מי שהוא ולא ראו צבע עור לטוב ולרע. (הם לא ראו בעיה בלתת לאדם שחור את המגן כי בגלל לא חשבו עליו ככה, וגם לא הכירו בבעיות שזה יכול להיות בשבילו) וזה שבאקי עכשיו מתנצל בפני סאם בשם שניהם.
ניתוח יפה! אהבתי
--תתנשקו כבר!
:-D |מאוהב|
קפטן אמריקה=סטיב רוג'רס=כריס אוונס ואף אחד אחד.
אני מסכימה. גם לי קשה עם זה, לא בגלל סאם, אלא בגלל שאף אחד הוא לא כריס אוונס
וואטס אי דה בוקס????????? דאמט מרוול! כנפיים מתוקנות?
לדעתי, ברגע שסאם זנח את החליפה השבורה, ברור שהוא כבר לא יחזור אליה. הוא הרי יכול לתקן אותה אבל בשלב הזה הוא כבר מתחיל להתבשל עם הרעיון שהוא צריך להיות עם המגן
בחוסר אחריות מצידי נכנסתי לשרשור לפני שראיתי
|פנים| את לא לומדת!
אני כתבתי ביי פאר לפנייך! (תרתי משמע) :-D
:-D בי פאר לפניה!
שתעלם סופית כבר, אין לי כוח אליה.
גם לי. היא נבלית די מעאפנה
אולי באקי ביקש מהם להכין חדשה (ומשוכללת).
אולי באמת. כי לסאם אין כוחות על כמו לסטיב, והוא צריך חליפה שתחזק אותו
בכל מקרה בזמן מסך הקצר שלה היא הייתה אפית. וברור שלא ליהקו אותה בשביל להיות רק בשני פרקים של הסדרה הזאת.
|כן|. היא למשל תהיה נבלית מעולה
אבל אני אתעקב רגע על משהו מרכזי בו שהפריע לי - פרק שעבר לא יכלו לעזוב את לטביה בגלל הבעיה של קרלי ודורכי הדגלים. עכשיו פתאום הם חוזרים הביתה? זה מרגיש לחלוטין לא קשור וכאילו בא משום מקום.
אומרים שקרלי נעלמה ואין דרך למצוא אותה וצריך לחכות שיהיה משהו. מה זאת אומרת, הם היו שם ברחוב שניה לאחר שהיא ברחה מהבניין ההוא. זה בדיוק היה הזמן לרדוף אחריה ולתפוס אותה.
וזה במיוחד מגוחך כי אז בהמשך הפרק אנחנו מגלים שהיא בכלל לא עזבה את המדינה הזאת. או שהיא עזבה וחזרה אליה מאוד מהר.
אתה צודק. יש כאן עיגול פינות מאוד חפיפנקי. זה שלא הלכו לחפש אחריה בפרק הקודם זו פאשלה שלהם
לפחות מרגיש שעכשיו קצת ברור יותר על מה קרלי לוחמת. ההצבעה הזאת להחזיר מיליוני בני אדם שהיגרו לארה"ב בשנות הסנאפ היא באמת מרעישה והגיוני שתעורר הרבה כעס, ולכן אהדה לצד של קרלי.
אני הבנתי את המניע שלה מההתחלה. בזמן הבליפ העולם כבר התחיל לארגן את עצמו מחדש וכשמיליוני אנשים צצו מחדש כל תשומת הלב הופנתה אליהם על חשבון השאר ועל זה קארלי נלחמת. העניין הוא שכמו הרבה מאבקים - זה שהרעיון צודק, לא אומר שהדרך שלהם נכונה או צודקת ולכן אני לא תומכת בה.
בכל מקרה סוף סוף נראה שקרלי עושה מהלך באמת גדול. בסך הכל דיברו על זה שהיא מתכננת משהו כזה מהפרק השני בסדרה וכל הזמן רק דחו את זה.
לא נשארו להם פרקים כדי להמשיך לדחות את זה :-D. אבל גם :-(
(תזמון מושלם לשילוב של עכביש מהאזור... אני רק אומר :p)
:-D
*אגב, כשסאם עובד על הספינה ופתאום מישהו מרים משהו כבד מהרכב אז לשניה חשבתי שאולי זה אייזיה, אבל אז ראו שזה באקי.
אני מיד הבנתי שזה באקי כפרעליו נשמה טהורה
*עוד אופציה היא שיש שם את הראש הקפוא של סטיב :-P:
ניק! אפילו לא בצחוק! טפו. חילול קודש. (אלא אם כן הם יוכלו להחיות את סטיב מהראש הקפוא בשילוב של הצמח הסגול ההוא ואז אני מרשה להם)
אבל כל הקטע של המשפט הפומבי הזה וההוצאה שלו מהצבא בלי פנסיה (ממה שהבנתי), היה לדעתי מוגזם ופשוט משחק לתקשורת. כלומר פשוט הוציאו אותו שעיר לעזזל שלהם בעוד שהם ממשיכים לעשות דברים נוראיים יותר.
בדיוק
שרון (שלדעתי עדיין היא הפאוור ברוקר)
נראה לי גם
זאתי ששיפינג כל שני יצורים עם דופק שיש להם 2 דקות מסך ביחד - זאת עדי
:-D :-D
אמרו לנו שהיא ירדה למחתרת שמתחת למחתרת והיא בלתי ניתנת למציאה (ואז רואים אותה באיזה סנטרל פארק ציבורי עושה פיקניק לאור יום, אבל לא משנה).
נראה לי שהכוונה היא שהיא לא פרסמה שום דבר ברשתות ולכן קשה יותר לעקוב אחריה
מה זה הראפט?
איפה שסאם והשאר היו כלואים במלחמת האזרחים. כלא תת ימי כזה.
אהה, אמנם לא הטרדתי את עצמי בשאלה הזאת, אבל לא חשבתי על הכלא ההוא.
מה הקשר של ווקנדה לכלא הזה?
אגב, אני אפילו לא ראיתי את הסרט הזה ועדיין הבנתי את הרפרנס
אתם הצעירים ותרבות הפופ שלכם! הלכתי לאיבוד כבר עם כל הרפרנסים שלכם
עם כל הכבוד לסצנת הריקוד המצחיקה אני ממש התאכזבתי מהסיפור של זימו בסדרה הזאת.
היה נחמד דווקא שבאופן מפתיע הוא לא הנבל של הסיפור אלא דווקא עזר. אבל היה שימוש כל כך מועט בו.
ובסופו של דבר כל מה שהוא עשה זה להוביל אותם אל קרלי וקצת לקשקש איתם על זה שצריך להרוג את קרלי.
מרגיש כמו ממש מחסור בניצול שלו.
מה גם שהבריחה שלו מהכלא הייתה קלה מידי. איך שתפסו אותו בסוף היה קל מידי.
והיה את כל הקטע של זה שהייתה סצה קטנה קטנה שבה הוא לבש את המסכה שלו מהקומיקס בלי שום סיבה ואז הוריד אותה שוב. אני מבין את הקריצה לאוהבי הקומיקס, אבל צריך שיהיה לה איזשהו הגיון קטן לפחות.
|כן| |כן|
אז כיוון שסירבתם להסביר אני גיגלתי את המשפט סופסוף כדי לדעת מאיזה סרט זה, ואני כן ראיתי אותו, עוד לפני שנולדתם כנראה...
לא זוכרת משם כלום כולל לא את הקטע הזה.
נו.. אז תסבירי למתקשים. אני אפילו לא יודעת מה לכתוב כדי לגגל את זה
זה גם הניחוש שלי. צריך לזכור גם שלסם בניגוד לסטיב אין כוח על ויש מצב החליפה הזו תספק לא את הכוחות שחסר לו.
הא! אחותי התאומה. בדיוק מה שכתבתי למעלה
בגלל זה אני גם ממש התרשמתי מסם בסצנה האימונים שלו כי הוא בסך הכל אדם רגיל והשליטה שלו עם המגן הייתה מרשימה.
בהחלט!
הדמות של ווקר היא בהחלט דמות טרגית.
ונראה לי קל להבין אותה בעיקר עכשיו עם כל מה שקורה בארץ והדיבורים על נפגעי קרב בצה"ל. זה נושא כל כך חשוב שצריך לדבר עליו יותר. ואני קצת רוצה שיתייחסו לו בסדרה (למרות שלא נראה הם הולכים לכיוון הזה אלא יותר לכיוון של ווקר הוא נבל).
|כן|
הלכתי לאיבוד. על איזה סרט אתם מדברים ואיזה משפט???
טוב לדעת שאני לא לבד
הסרט הוא שבעה חטאים. זה סרט שבו בראד פיט ומורגן פרימן רודפים אחרי רוצח סדרתי פסיכופט.
יש בו סצנה מאדדדדדד מוכרת שבראד פיט מקבל קופסא
אההההההההה. איזה סרט ישן. ראיתי אותו פעם אחת שהספיקה לי

מילי08

Well-known member
;-( ;-( ;-(
עשיתי קופי פייסט כי תפוז כרגיל סירב לשלוח את ההודעה השנייה שלי ובגלל שאני בעבודה לא שמתי לב והעתקתי קישור של איזו פגישה שיש לי עכשיו וזה אומר שאיבדתי את התגובה
;-(
למה תפוז לא שומר באמת אוטומטית ולא מוכן לשלוח הודעות?! איזה אתר מחורבן

מילי08

Well-known member
אוף אז בקצרה מה שכתבתי זה שאני לא מצדיקה את ג'ון ואין בכלל ספק שהוא רצח בדם קר, רק שהוא היה קורבן לנסיבות במידה מסוימת. אחר כך גם כתבתי שאני מקבלת את מה שלונה כתבה עליו.
(העיקר אני מתעסקת בזה עכשיו ולא בפגישה שיש לי :-D |פנים|)

Lion_Heart

Well-known member
שיט, שכחתי שיש רק 6 פרקים ;-( לא פייר

אני קצת על הגדר. מצד אחד הוא באמת היה חמוד ולא מאוד מרושע, אבל די מיציתי את הדמות של הנבל או חצי נבל שמתנהג בשחצנות קומית.

אני חשבתי שבאקי רצה להוכיח לו שהוא השתנה ואין בו את יצר הרצחנות שהיה לו כחייל חורף, ולכן עם כל הכעס על זימו באקי לא חשב אפילו לפגוע בו.

אני מתחילה לחשוד בה כבר! נראה לי שהיא עברה צד

לא שמעתי את הנקישות בסרט וגם לא עכשיו :-0

אבל לא לגמרי הבנתי למה באקי כעס על סם.. שוב כועס על זה שהוא מסר את המגן? חשבתי שהם כבר אחרי הכעס הזה

:-D כן וכן

מצד אחד - הוא רצח בדם קר וזה מגיע. מצד שני - הממשלה שהכתירה אותו מאוד מהר גם מיהרה להתנער ממנו מהר.
מה המסקנה - הממשלות הן תמיד הרעות בסיפורים האלה

הם ממש ממש ממש חמודים ביחד

ניתוח יפה! אהבתי

:-D |מאוהב|

לדעתי, ברגע שסאם זנח את החליפה השבורה, ברור שהוא כבר לא יחזור אליה. הוא הרי יכול לתקן אותה אבל בשלב הזה הוא כבר מתחיל להתבשל עם הרעיון שהוא צריך להיות עם המגן

|פנים| את לא לומדת!

:-D בי פאר לפניה!

גם לי. היא נבלית די מעאפנה

אולי באמת. כי לסאם אין כוחות על כמו לסטיב, והוא צריך חליפה שתחזק אותו

|כן|. היא למשל תהיה נבלית מעולה

אתה צודק. יש כאן עיגול פינות מאוד חפיפנקי. זה שלא הלכו לחפש אחריה בפרק הקודם זו פאשלה שלהם

אני הבנתי את המניע שלה מההתחלה. בזמן הבליפ העולם כבר התחיל לארגן את עצמו מחדש וכשמיליוני אנשים צצו מחדש כל תשומת הלב הופנתה אליהם על חשבון השאר ועל זה קארלי נלחמת. העניין הוא שכמו הרבה מאבקים - זה שהרעיון צודק, לא אומר שהדרך שלהם נכונה או צודקת ולכן אני לא תומכת בה.

לא נשארו להם פרקים כדי להמשיך לדחות את זה :-D. אבל גם :-(

:-D

ניק! אפילו לא בצחוק! טפו. חילול קודש. (אלא אם כן הם יוכלו להחיות את סטיב מהראש הקפוא בשילוב של הצמח הסגול ההוא ואז אני מרשה להם)

בדיוק

נראה לי גם

:-D :-D

נראה לי שהכוונה היא שהיא לא פרסמה שום דבר ברשתות ולכן קשה יותר לעקוב אחריה

אהה, אמנם לא הטרדתי את עצמי בשאלה הזאת, אבל לא חשבתי על הכלא ההוא.

אתם הצעירים ותרבות הפופ שלכם! הלכתי לאיבוד כבר עם כל הרפרנסים שלכם

|כן| |כן|

נו.. אז תסבירי למתקשים. אני אפילו לא יודעת מה לכתוב כדי לגגל את זה

הא! אחותי התאומה. בדיוק מה שכתבתי למעלה

בהחלט!

|כן|

טוב לדעת שאני לא לבד

הא! אחותי התאומה. בדיוק מה שכתבתי למעלה-זאת ווקאנדה, ובאקי ביקש ממש יפה, סם יקבל חליפה מאגניבה בצבעים הנכונים

מה המסקנה - הממשלות הן תמיד הרעות בסיפורים האלה--לא נראה לי, זה לא היה רצח בדם קר, זה היה התקף פסיכוטי,מה שקרה אחרי זה...וקצת עצבן אותי שסם בא לקרלי בדרכי שלום, ניסה לדבר איתה, לשכנע אותה להירגע ,לנסות לגרום לה לראות את ההגיון בדרכי שלום ולהפסיק , ולווקר? ניסה בערך לדבר איתו(חצי כח), ואחרי חצי דקה, "יאללה מכות" כאילו, אתם רוצים ליצור נבל טראגי? כי ככה יוצרים נבל טראגי , אבל כן, הממשלה יוצאת כאן דושית כמצופה ממנה

אני חשבתי שבאקי רצה להוכיח לו שהוא השתנה ואין בו את יצר הרצחנות שהיה לו כחייל חורף, ולכן עם כל הכעס על זימו באקי לא חשב אפילו לפגוע בו.- לגמרי נכון

טוני החתול

Well-known member
מנהל
;-( ;-( ;-(
עשיתי קופי פייסט כי תפוז כרגיל סירב לשלוח את ההודעה השנייה שלי ובגלל שאני בעבודה לא שמתי לב והעתקתי קישור של איזו פגישה שיש לי עכשיו וזה אומר שאיבדתי את התגובה
;-(
למה תפוז לא שומר באמת אוטומטית ולא מוכן לשלוח הודעות?! איזה אתר מחורבן
שלחתי מייל חריף לתפוז היום
הבעיה העיקרית שלי היא שלא ברור בכלל נגד מה היא נאבקת. נגד חצי מהאוכלוסיה שנעלמה לחמש שנים? כלומר מה היא מנסה לעשות? מה הפתרון שהיא מציעה? כלומר לטרוריסטים לדעתי יש משהו שהם שואפים אליו, אבל עם קרלי לא ראינו משהו כזה.

Lion_Heart

Well-known member
הבעיה העיקרית שלי היא שלא ברור בכלל נגד מה היא נאבקת. נגד חצי מהאוכלוסיה שנעלמה לחמש שנים? כלומר מה היא מנסה לעשות? מה הפתרון שהיא מציעה? כלומר לטרוריסטים לדעתי יש משהו שהם שואפים אליו, אבל עם קרלי לא ראינו משהו כזה.
שאלה נהדרת...כי אם זכרוני אינו מטעני, מה שהם רצו זה היה להחזיר את העולם למצב הבליפ שזה להילחם בתחנות רוח, כי אני לא חושב שאנשים שאיבדו את משפחתם AKA הוקאיי יהיו מוכנים לוותר על משפחתם בשביל שיהיה להם יותר נוח...

didalf

Well-known member
למה? הם לפני פה. השיחה שלהם הייתה אח"כ.

כן אבל זה שהוא ועוד כ"כ הרבה אנשים מרגישים ככה באמת זה עצוב.

|כן||!|תודה!

|פנים| את לא לומדת!
מה בד"כ השרשורים האלה בטוחים הכל בתוך קופסאות ספוילר ולרוב גם לא רומזים בכותרת אפילו.

כפרעלייך גם|לב|

(אלא אם כן הם יוכלו להחיות את סטיב מהראש הקפוא בשילוב של הצמח הסגול ההוא ואז אני מרשה להם)
:-D:-D:-D

זה כלא מאד שמור ומבודד ובינלאומי, למה שווקנדה לא ישתמשו בו גם?

די לתירוצים אני הכרתי את הציטוט לפני שראיתי וניק לא ראה בכלל. זה מסוג הקטעים שהפכו ליותר מפורסמים מהסרט שהם שייכים אליו.
כמו שאף אחד לא ראה קזבלנקה וכולם יודעים להגיד "זאת תחילתה של ידידות מופלאה".

לא יודעת מה הפתרון שלה או מה היא מציעה אבל היא נאבקת בעיקר ב GRC שכשחזרה חצי מאוכלוסיית העולם זרקו אותם לכלבים בשביל לעזור לאלו שחזרו להתאקלם.

חחח וואי את יודעת מה היה מצחיק? אם בטעות תעתיקי את התגובות שלך למשהו של העבודה ותשלחי במייל:-D (זה יהיה בעיקר מצחיק לי:-P:)
(העיקר אני מתעסקת בזה עכשיו ולא בפגישה שיש לי :-D |פנים|)
כל דבר יותר טוב מפגישות זום.

Lhuna3

Well-known member
חחח וואי את יודעת מה היה מצחיק? אם בטעות תעתיקי את התגובות שלך למשהו של העבודה ותשלחי במייל:-D (זה יהיה בעיקר מצחיק לי:-P:)
OMG :-D
אני לא מעיזה אפילו להכנס לפורום מהמחשב של העבודה.
אבל כן זה היה יכול להיות פאדיחה גדולה וקורעת.

didalf

Well-known member
OMG :-D
אבל כן זה היה יכול להיות פאדיחה גדולה וקורעת.
אני גם. גם לא לפייסבוק האמת הכל מהטלפון.
למזלי גם כשעבדתי מהבית זה היה רימוט וההעתק לא עבר ממחשב למחשב. אחרת אולי עוד הייתי עושה פדיחה כזאת:-D

מילי08

Well-known member
תודה. אני לא צופה שינויים כלשהם וחבל. נראה לי לא סביר לחלוטין שבשנת 2021 (יואו, איזה קטע, שמתי לב שאמרתי את זה לעצמי בתור עשרים עשרים ואחת! זוכרים את הסקר בנושא לא מזמן...?) האתר יתפקד בצורה כל כך מחופפת. ואני מניחה שהבעיה היא לא בפלטפורמה שתפוז קנה, אלא בכך שאף אחד כנראה לא מנסה לתחזק את המערכת.
יואו, אני אמות! גם ככה אני מתפחדת כשמישהו נכנס לחדר ואולי במקרה בטעות קולט שאני בתפוז (מפדח כי זה אומר שאני לא באמת עובדת אלא מבזבזת את הזמן... כמו עכשיו)
כל דבר יותר טוב מפגישות זום.
בהחלט, אבל הייתי ממש עסוקה בנסיונות לשחזר את ההודעה ההיא ואפילו לא טרחתי להקשיב לגמרי למה שאמרו. מזל שאף אחד לא פנה אלי ישירות כי בטח הייתי מתעלמת :-D |פנים|
תראי... לא באמת היתה לי ברירה. כאילו - היתה לי כמובן - יכולתי לשבת ולבהות באוויר, אבל זה לא אשמתי שבתפקיד שלי אין הרבה תוכן, והתוכן שכן יש - אז הוא בעיקר מטלות משמימות ואף אחד לא ממש בודק את הקצב שלי.. אז לא היתה לי ברירה :-D
אני רואה את זה כמאבק בממשלה, והאנשים הם נזק משני. (נראה לי שאני הופכת לאנרכסטית בגילי המתקדם :-D פתאום הכל נראה לי קשור לממשלה :-P:)
למה? הם לפני פה. השיחה שלהם הייתה אח"כ.
נכון, אבל היתה לי תחושה שאחרי הכעס שלהם בפרקים הראשונים הם כבר הצליחו להחליק את זה. היה ברור שהם זקוקים לשיחה מלב אל לב, אבל היה לי מוזר שהטריגר שעיצבן את באקי זה הקרב עם ג'ון.
כן אבל זה שהוא ועוד כ"כ הרבה אנשים מרגישים ככה באמת זה עצוב.
נכון. גם במציאות. בגלל זה הסדרה חשובה בעיני ליצירת אוירה של שיוויון. גם כאן וגם בשומרים יש לי תחושה שמצאו את דרך הטובה ביותר להעביר היום מסרים נגד גזענות ולתאר את דיכוי השחורים בעבר.
די לתירוצים אני הכרתי את הציטוט לפני שראיתי וניק לא ראה בכלל. זה מסוג הקטעים שהפכו ליותר מפורסמים מהסרט שהם שייכים אליו.
כמו שאף אחד לא ראה קזבלנקה וכולם יודעים להגיד "זאת תחילתה של ידידות מופלאה".
אני באמת לא חושבת שהכרתי את הציטוט... מה זה אומר עלי? :-0

didalf

Well-known member
בהחלט, אבל הייתי ממש עסוקה בנסיונות לשחזר את ההודעה ההיא ואפילו לא טרחתי להקשיב לגמרי למה שאמרו. מזל שאף אחד לא פנה אלי ישירות כי בטח הייתי מתעלמת :-D |פנים|
חחחח קרה לי מלא כשעבדתי מהבית והייתי מרוכזת יותר בפורום מאשר בפגישת זום:-D

אני באמת לא חושבת שהכרתי את הציטוט... מה זה אומר עלי? :-0
שהוקפאת 70 שנה בקרח?

למעלה