הפסטיבל האירי בסינטמק

thesheep

New member
הפסטיבל האירי בסינטמק

כרגע איו לי מספיק פרטים, בינתיים יש לי תאריכים - מיום חמישי - 2.2 ועד יום שבת 4.2. יכול להיות שלהקה אורחת תהיה afro celt, לא בטוח.

karengood

New member
האם יהיו הופעות לובי??

האם יהיה הפנינג כמו שנים קודמות? ידוע מי הלהקות הישראליות שיופיעו?

thesheep

New member
בינתיים

אני יודע בודאות שיהיו הופעות בלובי במהלך רוב הפסטיבל, לגבי הפנינג אין לי ממש מידע אבל קרוב לודאי שזה יהיה במתכונת של שנה שעברה עקב העובדה שמדובר באותה חברת הפקות.

rank

New member
בוא'נה..

אני מתחתן בחמישי בערב 2/2.. אבל לא נראה לי שאוותר על ההפנינג בשישי, אם מזג האויר יתיר זאת..

ficfic

New member
אתה מתכוון ...

שהיא הסכימה להענות לך לבסוף
מזל טוב

Bavmorda

New member
אני לא מכירה אותך מאיפושהו ../images/Emo35.gif ../images/Emo3.gif

אחי, מזל טוב והמון אושר.... טוב שגם פה אנחנו נפגשים מידי פעם.
אז לא נראה אותך בפסטיבל
שלחתי לך אתמול עוד שלושה מיילים אבל יכול להיות שהם חזרו אלי חזרה. תבדוק אם קבלת סה"כ 11 מיילים.
BAV.

rank

New member
תראו מי פה..(-:

קיבלתי רק אחד.. בינתיים יש את 1, 3, 4, 6, 7, 8, 9 אני מודה מודה מודה (-: לגבי הפסטיבל, אני מאוד אשתדל להגיע להפנינג בשישי. לגבי ההופעות, אם יהיו שוב שילובים משונים של 'רוק ישראלי' ומוסיקה אירית, אני חושב שאדיר רגליי. הספיק לי פעם אחת עם נקמת הטרקטור (שאני אוהב אהבה עזה) והכנר (שאיני זוכר שמו, אך עליזותו האלכוהולית זכורה גם זכורה).

Bavmorda

New member
כיבסוש, הקדמת אותי ../images/Emo13.gif

נכנסתי לפורום בכדי לחפש פרטים על הפסטיבל באמת. יש לך עוד אינפומציה
אותי במיוחד מעניינות הופעות מחול. מישהו ראה פרסומות בעיתונים
BAV.

karnit2005

New member
שלום

האים ידוע לכם על להקה אירית מחול שצרכה לבוא להופע ?

אפרתוש18

New member
כן

להקת המחול והסטפס האירי הישראלית 'טריקוטרה' תופיעה בפסטיבל ביום שישי.

karengood

New member
מהפכה?

עברתי פעמים רבות על כל הפרסומים האפשריים ובפורומים. קטיפה שחורה באמת בחוץ? מפתיע, אבל למען האמת הגיע הזמן לדברים חדשים, יותר מעודכנים ויותר מתקשרים לקהל הרחב שהנו הצרכן האמיתי של הפסטיבל. קארן

למעלה