הפסקתי לעשן!! אבל אני חוזר לאט לאט!

zaur1987

New member
הפסקתי לעשן!! אבל אני חוזר לאט לאט!

שלום לכולם! עישנתי 5 שנים ואחרי הצבא החלטתי שהספיק לי והפסקתי לעשן בעזרת התרופה "צ'אמפיקס"... תהליך הפסקת העישון היה קל ביותר... ללא תופעות לוואי וללא התקפי עצבים למיניהם... אבל לפני כחודש (אני גמול כבר חצי שנה) במועדון לאחר כמה דרינקים עישנתי כ5 סיגריות... ומאז המוח שלי התחיל לחשוב על הסיגריות... ואני מעשן פעם ב... מבקש המלצות איך להיפטר מזה?

אתה חווה את הנורמאלי ביותר!

שלום לך zaur1987 יש שני אפיקים שעליך לפעול בהם: האפיק הראשון הוא להתנקות לגמרי מהניקוטין, והאפיק השני הוא המנטאלי, שהוא המרכזי בהתמודדות. האם היית מבסוט כלא מעשן? איך היה בחצי שנה שלא עישנת? כשאקבל תשובות אשמח להמשיך ולעזור בהתאם לצורך האישי שלך! נשתמע

zaur1987

New member
תשובות:

העניין הוא שהתרופה פשוט ביטלה לגמרי את המחשבות על הסיגריות ולא הייתה מלחמה יומיומית בראש!!! ועכשיו המלחמה היא יומיומית... כל יום קיים החשק לעשן פעם אני מצליח להתגבר ופעם לא וזה מאוד מפריע לי בחיי היום יום... אני ממש כועס על עצמי לאחר עישון סיגריה וזה חוזר על עצמו.... הייתי מאוד מבסוט ואפילו מאושר ללא העישון...

נקודות חשובות אתה מעלה zaur1987

הי לך, שמחה מאוד לשמוע מימך... אז ככה: כמו שאמרת, כשהשתמשת בתרופה היית רגוע ולא חשבת על סיגריות ולא נכנסת בקלות ל"מעגל האימה" שכל פעם מוביל לסיג. הבאה. ולכן המסקנה היא, שמעצם זה שהיית רגוע, לא הרגשת שאתה נלחם,מה שאפשר לך להנות מההפסקה ולחוות את זה כמו שזה באמת. הרבה יותר כיף לא לעשן מאשר לעשן... במליון מובנים !!! ההבנה הזאת, שהרוגע הוא המפתח להפסקה, ההבנה של הפאניקה שקשורה בלהיות מעשן, יכולה לייצר לך כלי חדש והכי משמעותי להפסקת העישון. 2 דברים אתה צריך לעשות: 1. להחליט מתי אתה מעשן את הסיגריה האחרונה (החלטה שאינה תלויה בדבר, כי כל עוד מסתובב לך ניקוטין בדם הוא מייצר את הצורך לסיגריה הבאה וברגע שאתה מתנקה תוך 72 שעות התסמינים אם בכלל תרגיש אותם כבר יעלמו ) 2. להזכיר לעצמך שאתה לא מוותר על שום דבר כשאתה מפסיק. אתה מצטרף לעוד מליונים מאושרים שהשתחררו מהצרה שנקראת עישון סיגריות. תשמח, תפרגן לעצמך, אל תילחץ מההפסקה, תהנה מימנה... אנא, תמשיך ותספר מה עובר עליך, תתחבר לכיוון המחשבה ותהיה מאושר שוב מהפסקת העישון

zaur1987

New member
מעדכן:

טוב אז קראתי את הספר "הדרך הקלה" ולא הצלחתי להיות שמח ומבסוט מכל העסק של הפסקת העישון. לדעתי הספר השפיע עליי הפוך ודווקא הוא זה שהכניס אותי לסוג של דאון קבוע ופאניקה... לאחר יום של סבל וייסורים נשברתי!! החלטתי ללכת על הטיפול התרופתי שוב רק שעכשיו אדע לא להשתעשע בסיגריה פעם ב... בטיפול התרופתי אין סבל וייסורים... הרבה יותר קל... וכן שווה את הכסף! (550 שקל)... (אני לא פרסומת תהיו בטוחים!!!) האמת אני ממש ממליץ על טיפול תרופתי אפשר לומר שהתרופות פשוט "מזריקות את הספר למוח"... ואתה נהנה מכל העולמות!! תודה לכם!!!!

טיפול זול ואמין

מה אתה אומר על טיפול בכדורים טבעיים שיגרמו לך להפסיק לעשן תוך שבוע? בעלות יותר נמוכה של 550? תכתוב לי למייל [email protected]

zaur1987

New member
קונים בבית מרקחת!

אני קונה ללא מרשם! אבל יש בתי מרקחת שדורשים מרשם רופא! תבקש מהרופא משפחה שלך! הטיפול הוא במשך חודש ימים 2 כדורים ביום! Champix!

למעלה