הפסקת פעילות הפורום

הפסקת פעילות הפורום

שלום לכולם, עקב הידלדלות הפעילות, הפורום עומד להיסגר בעוד מספר ימים ובמקומו תיפתח קומונה. זהו סיום קצת עצוב ל-5 שנות פעילות, אבל קטונתי מלהפוך החלטות של "תפוז", ביחוד החלטות שנתתי את הסכמתי להן. כתובת הקומונה תפורסם מאוחר יותר. כמו כן, הירושלמים שביניכם (ולא רק) מוזמנים לגלוש לפורום "אגודת הסטודנטים לרפואה בירושלים" - http://www.agudamed.org/frm. שיהיה לכולנו המשך חיים נפלא.

כל עוד אני מנהל את הפורום הזה

לא תשמעי ממני מילה רעה אחת על "תפוז". זה לא אומר שאין לי מה לומר, והתכנים אכן יושמעו ברגע שאמצא למתאים. בינתיים אוכל רק להפנות אותך לתקנון "תפוז", ביחוד לחלק שלו הנוגע לתכני גולשים - בשביל שתוכלי ליהנות מעוד יצירה של עו"ד משועמם. אבל הפורום לא נסגר בגלל זה. בעצם, אולי כן... פרטים בהמשך.

Musi© Gi®l

New member
אני כנראה לא מספיק אנטלגנטית להבין

מה ניסית להגיד. אבל שיהיה. בתקווה לאיזה הבהרה מתישהו

בוביאס

New member
טוב , אם - כן זהו זה

אני זוכר את ההתרגשות בשנה א' שלי ושל MuadDib כשהוא פתח את הפורום ואני זוכר גם כשהתחלת לנהל אותו ..... אכן חל שינוי מהותי בראיית העולם שלנו מאז ועד היום .. הלא כן , וולדוס ? הפורום היה לדעתי מקום חשוב , ואני חושב שניהלת אותו באחריות מהשאריות של מה שאני זוכר (או של מה שהפורום מזכיר לי מהשנים האחרונות) אני מצטער ע"כ שהפורום נסגר - זה היה (אפילו למראית עין) פלטפורמה משותפת של השכבה שלנו מאחל לך באופן אישי הצלחה והתגברות על המשוכות השונות שמערימים עליך והתאזרות רבה בעוז ועוצמה !

הרבה מים זרמו בביוב של ירושלים

מאז ש-MuadDib פתח את הפורום ועד היום. אני חושב שהוא היה מקום מצוין לדיונים, אבל ברגע שכולם הקיפו את עצמם בחומות של ספרות מקצועית - כבר לא נשאר כל-כך עם מי לדבר. אפשר להודות בזה - הפורום היה די מת בשנתיים האחרונות, ומה שמתבצע עכשיו זה בסה"כ ניתוק מהמכשירים. אבל אני בכל זאת מאמין שיהיה טוב. דרכנו נכונה והיא תנצח! תודה על האיחולים, וגם לך המון הצלחה! ולדי

hgkr17

New member
עצוב וחבל ביותר-

מקווה לפגוש את כל מעט הנכנסים בפורום האגודה. ולדי כל הכבוד על ההשקעה, היה טוב!

ענבל מ

New member
כמה חבל...

באמת עצוב מאד, אבל כנראה שצריך להמשיך הלאה... גם אני מקווה שמערכת הפורומים באתר האגודה תיכנס לפול גז ותחליף את הפורום הזה. (ברגע שאני אצליח להזכר בשם המשתמש שלי, כמובן...
) המון תודה לוולדי על הניהול, ולכל המשתתפים- על הדיונים והתשובות. באופן אישי הפקתי אינפורמציה והנאה רבה מהפורום הזה במהלך השנה וחצי האחרונות. [אגב, כל המאמרים המצוינים שהועלו לכאן הועברו לפלטפורמה אחרת? נראה לי שזה חיוני, חבל לאבד אותם.]

dafmic

New member
../images/Emo142.gif

מסכימה עם כל מילה, ומקווה שבאמת תימצא דרך לשמר את הידע שנצבר פה במאמרים ובדיונים. תודה לכולם, גם לי עזרתם מאוד, להתראות...

למעלה