הפעלה חדשה

אילנה112

New member
הפעלה חדשה ../images/Emo70.gif

פינה שבועית
שכל שבוע אנחנו נמליץ על : סרטים (חדשים\ישנים) דיסקים \מוסיקה תוכניות טלויזיה אהובות

אילנה112

New member
../images/Emo41.gifסרט../images/Emo41.gif

הסרט שאני ממליצה הוא "סהרה" עם השחקנית ברוק שילדס \Brooke Shields הסרט ישן מאד. מספר על נהגת מרוצי מכוניות שבאה למצרים להתחרות במדבר סהרה אבל אסור לנשים במצרים להתחרות אז היא מתחפשת לבחור .... ויש סוף טוב עם הפתעה

סיוון777

New member
הסרט שלי:

היום שאחרי מחר סרט אסונות בדיוני מדהים רוצו לראותתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת

אילנה112

New member
../images/Emo41.gifדיסק../images/Emo41.gif

שלומי שבת וחברים דיסק דואטים של שלומי שבת בין האומנים שאיתם הוא שר : גידי גוב לאה שבת (אחותו) בועז שרעבי סימה עמר (מהתוכנית המיתולוגית זהו זה היתה שרה בלהקת דור שני קרית מלאכי) ליאור נרקיס עטיפה קידמית

אילנה112

New member
../images/Emo41.gifתוכנית../images/Emo41.gif

כוכב נולד 6 תוכנית מדהימה שממנה נולדו אומנים גדולים כמו: שירי מימון הראל סקעת וכמובן נינט השנה יש כמה מתמודדים טובים אבל תשימו לב במיוחד לאחד : מתן מגיב הוא מזכיר לי קצת את משה דץ

CHRISS

New member
אני <<<<<<<<<

סרט - ממ...הביצה ( אימה משו..חחח ) דיסק - האמת האמת שאני כבר כמה ימצים שומע את DESERT WIND של עפרה חזה תוכנית - כוכב נולד 6 ! אפילו שלדעתי השנה הם ירדו ברמה

אני אוהב מוזיקה אבל לא את התוכנית

סתם משעממת צביקה פיק צדי צרפתי מרגול וההוא ניראים כמו החברים מחבובות שמעבירים ביקורת=]]

EMANUELA XD

New member
תוכנית מומלצת נני ערוץ 22

סרטים למי יש ראש פינת המוזיקה שלי---מומלצת בגדול המון המון ניקה וקים ובין לבין מוזיקה בערבית הייפה בפינת הבישול ממממ היום ניר בישל לי גמבות ממולאים בהמון בשר ואורז גיררררררררר רק שהקיבה שלי הצתמקה ואכלתי אחד ולקינוח גלידה תות בננה ולמה אין לי אייקונים אוףףףףףףףף????

EMANUELA XD

New member
ואים כבר הפרבוריט שלי זה ישראל מבאר שבע

הוא יהיה הכוכב הבא

סיוון777

New member
כוכב נולד 6

הורסססססססססס עלק מזכיר את משה דץ ובת חן המלאה מזכירה לי את דפנה ארמוני

למעלה