הפרעות ריכוז ו"אובססיות" רק ביזמן קלט

investopedia

New member
הפרעות ריכוז ו"אובססיות" רק ביזמן קלט

רק בשיחה בה אני לוקחת חלק פעיל ("מסבירה" למישהו) אני מצליחה להתרכז. אבל כדי להסביר לאחר, קודם צריך שאכניס למוחי חומר שאותו אוכל להסביר לאחרים. בקלט יש לי הפרעת קשב וריכוז שנולדתי איתה. ההפרעת קשב מתבטאת אצלי במוסחות ורגישות לגירויים סביבתיים (אני חייבת שקט מוחלט ומתרכזת בעיקר בשעה 2 לפנות בוקר עד 5 לפנות בוקר) וכן גם ברגישות פנימיים לרבות הרגלים שביחס ללימודים מהווים אובססיות. הגירויים הפנימיים מתבטאים גם בחרדות לגבי גירויים חיצוניים (האם יש רעש בחוץ? אולי לא אשמע את בן זוגי שקורא לי? בטח אהיה עייפה מחר אם אני קוראת עכשיו ב 2 בלילה וכבר אין מספיק זמן!). והכי קשים הם ההרגלים של הגוף לצאת החוצה, או פשוט לברוח לאי עשייה בלימודים (שהגירויים האלה מתרחשים ביזמן לימוד ברמות של אובססיה של ממש). מעניין, שכאשר אני לא לומדת אז אין לי את האובססיות והאובססיות האלה לברוח מהלימודים מתרחשות רק כשאני לומדת. האם תוכלו להסביר לי את התהליך שאני לא מבינה ? מה ההגיון בזה ואיך משנים אותו ? הפרעות קשב והאובססיות האלה מפריעות לי לקלוט חומר. האם לעובדה שביזמן שאני מסבירה למישהו אחר חומר יש השלכה על פתרון אפשרי לקלוט חומר ? אם כן, אז איך אפשר למצוא רעיון יצירתי לפיתוח אפשרות להשתמש בזה כדי לקלוט חומר ? הדגש|העניין הוא שאני לא יכולה לקרוא תוך כדי שיחה עם בנאדם כי הנוכחות שלו מסיחה אותי מכל ריכוז.

דניאל438

New member
חמודה את מאובחנת קלאסית כבעלת קשיי קשב וריכוז פני אלי בפרטי

אשמח ויכול לעזור לך אם עוד לא נעזרת

למעלה