הפרקים של שבוע הנוכחי ממש משעממים לדעתי...אני מחכה לשבוע הבא

sigalit1000

New member
הפרקים של שבוע הנוכחי ממש משעממים לדעתי...אני מחכה לשבוע הבא

צריך שהסיפורים יתחילו להתקדם, וצריך שיתחילו סיפורים חדשים, השבוע זה השבוע המשעמם ביותר מאז שהתחלתי לראות חחחחח....

amirfeld

New member
מסכים חוץ מהעלילה של משפחת אבט לדעתי

חוץ מזה השבוע צריכה להופיעה נטלי השותפה של קוין לפרויקט המסטורי לפי מה שאמרת לא?

ohadcarrington

New member
WTF? היא עדיין לא הגיעה?

sigalit1000

New member
אדם נחטף אתמול, מעניין על ידי מי: לוקה ומשפחתו או מרקו

נראה לי שהסיפור הזה הולך להיות מעניין.....

ohadcarrington

New member
אני מהמר על מרקו!

נשמע ממש מעניין, לדעתי מרקו חסר האוזן חוזר לנקמה...

sigalit1000

New member
אני לא ראיתי מאמצע נובמבר

גם לדעתי מרקו חטף את אדם אבל אולי יפתיעו אותנו וזה איאן [יסביר את החזרה של פטי] או גבריאל האמיתי [סיכוי קלוש] או המשפחה של לוקה, מה שכן החוטפים דרשו את הבחורה ויקטור מאמין שזו מריסה אבל מדובר בנטלי.... נטלי הגיעה, הסיפור הולך להיות מעניין אני ממש מקווה שהיא תישאר....

ohadcarrington

New member
מה זאת אומרת דרשו את הבחורה? איזו בחורה? הם לא אומרים

איזו?
איזה מוזר

&nbsp
זה או מרקו או לוקה, לדעתי מרקו...

sigalit1000

New member
הסיפורים של: כריסטיאן והילארי/דיבון

דילן הפך אתמול רישמית לשוטר מעניין מה הוא יעשה כשוטר שהוא יגלה שיש לו בבית תינוק שלא שלו....

אתמול שרון אמרה לסייג' שהתינוק מזהה את הקול שלה בזמן שכולנו יודעים שהוא זיהה את הקול של אמא שלו - סייג', ניק התייעץ עם מריה לגבי הרופאה והשבוע הוא יתחיל לחשוד ברופאה ויגלה שהיא מאוהבת בו....

שרון עדיין לא גילתה שהתינוק לא חולק איתה DNA ככה שלא ברור לי איך הסיפור אמור להסתיים בפברואר....

אני חושבת ששרון קיבלה חוזה לשנה נוספת.....

השבוע צילמו משהו גדול, שישודר בסוף פברואר לפי התמונות נראה שמדובר במסיבה שמשפחת ניומן תארגן לכבוד החזרה של כריסטיאן.... פיית ומקס יתחברו במסיבה על רקע הטרגדיה שלו והעובדה שהוא מאשים את אבי ופיית תספר על החלק של שרון בסיפור של כריסטיאן התינוק....

סאמר חזרה לצילומים מעניין אם היא חלק מסיפור חדש...

השחקנים שמגלמים את הילארי ודיבון סיפרו שהסיפור בין הילארי ודיבון לא הסתיים וצפויות התפתחויות בפברואר....

ויש שמועה אחת: שדילן יגלה שהתינוק לא שלו ויאלץ להחזירו לניק וסייג' מריה תהיה שם בשבילו, מריה שתקנא בקווין ונטלי תעביר לילה אחד עם דילן והתוצאה כמובן: הריון.... זו שמועה שמופיעה בכל מיני מקומות...

תבנוסף, באחד מ4 האופרות סבון יחזירו דמות שמתה לפני שנים, יש הימורים מי?

ohadcarrington

New member
דילן יתחרפן, כמו שאמרת, בפעם השלישית זה קשה מידיי בשבילו

מתי הסיפור עם התינוק ייגמר?
&nbsp
הילארי ודבון משעממים...
&nbsp
סמאר נשמעת מעניינת וכלל הסיפור על מריה ודילן נשמע טוב!
&nbsp
את מי יכולים להחזיר בצח"מ?

sigalit1000

New member
בצחמ יש המון אופציות להחזיר....

שילה, דיליה, קולין, גבריאל האמיתי, בראד [ליהוק מחדש אולי], סקיי אישתו של אדם, ריקי הבן של פול ובטח יש עוד...

לגבי הבחורה הם אמרו הבחורה בלי לציין מי הבחורה, הם חושבים שזו מריסה אבל זו כנראה נטלי....

הסיפור עם התינוק אמור להסתיים בחודש פברואר, לפחות החלק הראשון, החלק אם הוא הבן של ניק או של אדם זה הולך להיגרר עד מאי לדעתי כי השחקן שמגלם את אדם סיפר שלאדם הולך לקרות משהו שהוא לא ציפה, הוא יראה את כריסטיאן כל יום והוא יתאהב בבן שלו עד שלא יוכל להסתיר את הסוד ויצטרך לקבל החלטה קשה..

למעלה