הפרק הזה הוכיח סופית שהעונה הזאת מכורה מראש לשי ושני יקירי ההפקה, שאפילו לא מתביישת לשנות את חוקי הפורמט בתנועה בשבילם

סטילהוק1

Well-known member
זו ללא ספק העונה הכי מכורה של המירוץ למיליון הישראלי. ממתי מותר לא לבצע משימה ולתת לעובר אורח לבצע אותה במקומך? במירוץ למיליון העולמי (TAR) החוקים קובעים בפירוש שמי שלא מבצע משימה מכל סיבה שהיא מקבל עונש של בין שעתיים-3 שעות המתנה לפני הפיטסטופ. רק בישראל ההפקה שמה ז על חוקי הפורמט. קודם הצילו את יקירי ההפקה שי ושני מהדחה בטוחה, למרות שההפקה דאגה שאף אחד מהצמדים חוץ מאש ואליס לא ישים ליקירי ההפקה פרסה או עצור מתחילת העונה, ולמרות זאת הם הגיעו אחרונים, ואם לא די בזה הם גם לא קיבלו משימת פס האטה כמתחייב במקרה כזה על פי חוקי TAR. ועכשיו ההפקה הביזיונית מוותרת לשני על ביצוע משימה ונותנת לה לבחור עובר אורח מקומי שיבצע אותה במקומה. מעניין אם גם לנטע שנפצעה עכשיו ההפקה תיתן שעובר אורח מקומי יבצע במקומה את המשימה בזמן שהיא בטיפול נמרץ... הפקה עלובה וביזיונית שכבר משתינה על הצופים מהמקפצה האולימפית. יש לכם את זה ביותר מכור? :mad:

נערך לאחרונה ב:

דיברגנט חדש

Well-known member
זו ללא ספק העונה הכי מכורה של המירוץ למיליון הישראלי. ממתי מותר לא לבצע משימה ולתת לעובר אורח לבצע אותה במקומך? במירוץ למיליון העולמי (TAR) החוקים קובעים בפירוש שמי שלא מבצע משימה מכל סיבה שהיא מקבל עונש של בין שעתיים-3 שעות המתנה לפני הפיטסטופ. רק בישראל ההפקה שמה ז על חוקי הפורמט. קודם הצילו את יקירי ההפקה שי ושני מהדחה בטוחה, למרות שההפקה דאגה שאף אחד מהצמדים חוץ מאש ואליס לא ישים ליקירי ההפקה פרסה או עצור מתחילת העונה, ולמרות זאת הם הגיעו אחרונים, ואם לא די בזה הם גם לא קיבלו משימת פס האטה כמתחייב במקרה כזה על פי חוקי TAR. ועכשיו ההפקה הביזיונית מוותרת לשני על ביצוע משימה ונותנת לה לבחור עובר אורח מקומי שיבצע אותה במקומה. מעניין אם גם לנטע שנפצעה עכשיו ההפקה תיתן שעובר אורח מקומי יבצע במקומה את המשימה בזמן שהיא בטיפול נמרץ... הפקה עלובה וביזיונית שכבר משתינה על הצופים מהמקפצה האולימפית. יש לכם את זה ביותר מכור? :mad:
בארץ, עפ"י העונות הקודמות, העונש הוא רבע שעה.

asheralon

New member
בארץ, עפ"י העונות הקודמות, העונש הוא רבע שעה.
מה פתאום, גם בארץ כבר היו קנסות למיניהן וממש לא רבע שעה. רק בדו קרבים מדובר על רבע שעה לזוג האחרון.

בארץ גם כן נתנו בעבר משימות פס האטה וכו'.
עם השנים ההפקה ממסמסת את הפורמט. איפה משימות מחסום? איפה משימות צומת? איפה הזנקה לפי סדר הגעה? ועוד ועוד

nerdkey treky

Active member
אבל כבר כמה עונות טובות שאין עונש על אי ביצוע משימה, אלא ח-י-י-ב-י-ם לעשות משימה, זו הסיבה שכל הזוגות בעונות האחרונות עושים משימות ולא מוותרים. מסכים שזה טיפשי להביא מישהו מבחוץ, אבל היא נפצעה ואולי יכולה להפצע יותר במשימה מסוכנת שכזו (אני חושב שהיא נפצעה). אז אולי ככה ההפקה מכסה את התחת שלה מתביעה אפשרית, אני לא יודע. אבל אני לא רואה פה אינדיקציה למשחק מכור.
ובנוגע להצלה של שי ושני, כן, כנראה שהם זוג אהוד בעיני ההפקה, זה קורה כל עונה. לצערי.
בנוגע לרוב המדינות ספרדית או הכרטיס.... זה מצד אחד משכנע, מצד שני נסיבתי ונשמע קצת אובססיבי. יכול להיות ויכול להיות שלא. כי מדינות בדרום אמריקה זה זול וגם היה רצף בעבר והכרטיס במזוודה.... אותו דבר אפשר להגיד על הסגולים ששמו להם את זה בחוץ בצד הספסל. אם כי שי ושני באמת סיימו ראשונים בזכות זאת, אבל עדיין... אני לא חושב שזו העונה הכי מכורה ובינתיים היא גם לא הכי גרועה, דווקא שיפור לעומת העונה הקודמת שהצילו וגרמו לאחד הזוגות הכי איומים בהיסטוריה לזכות.

ברור שהם יקירי ההפקה ואנחנו לא מבינים למה,
היא רק טוחנת וטוחנת, אין כיף לראות אותם כמו את שאר הזוגות שלכל אחד מהם יש יחודיות מקסימה ומצחיקה

סטילהוק1

Well-known member
לכולם החביאו את הכרטיס היטב, רק לשי ושני יקירי ההפקה שמו אותו גלוי בתוך המזודה. וגם שמתם לב שרוב המדינות העונה דוברות ספרדית? נחשו למה? כי ההפקה יודעת ששני דוברת ספרדית חלק וזה נותן לה מראש יתרון על כל שאר הצמדים במירוץ העונה. מכור כבר אמרנו? :-/

דיברגנט חדש

Well-known member
לכולם החביאו את הכרטיס היטב, רק לשי ושני יקירי ההפקה שמו אותו גלוי בתוך המזודה. וגם שמתם לב שרוב המדינות העונה דוברות ספרדית? נחשו למה? כי ההפקה יודעת ששני דוברת ספרדית חלק וזה נותן לה מראש יתרון על כל שאר הצמדים במירוץ העונה. מכור כבר אמרנו? :-/
למעט האחים שולמן (סליחה שאני מעוות את שמם), הם התבדרו הכי הרבה שם.
חוץ מזה, בינינו, נראה לי שההפקה גילתה לרובם את עניין העגיל, כי על פי ההסברים של המקומיים, אף אחד לא היה עולה על זה.

ראיתי עכשיו את הפרק ב"אמזונס" נראה לי שהם קיבלו סוליקו לפחות 40% מהפרק וכל שאר הזוגות הסתפקו במה שנשאר.

nerdkey treky

Active member
אז יכול להיות שההפקה מאוד מחבבת את שי ושני, עזרו להם (לכאורה) להגיע עד הלום, אבל העונה הזו לא מכורה, אחרת לא היו נותנים לשי ושני להפסיד ואפילו לא היו מראים לנו את הזוית המוצלחת של המצלמות בקו הסיום. אם כי השוטר שעצר את האחים גרם לי ממש לחשוב שההפקה עשתה את זה.

למעלה