הפרק היומי- פרק 21

פחח22

New member
הפרק היומי- פרק 21

חחחח עוד רגע נגמר היום ואף אחד לא פתח... צפייה מהנה!!!

היה פרק חזק ביותר!

רק היום הבנתי שאלדר שחקן מעולההה לא טוב...אהבתי תקטע שהוא צעק על יעל זה היה ממש אמין גם ספיר שחקנית ממש טובה היא לפחות בוכה באמת לא כמו עלמה סתם איי איי איי ואהבתי תקטע עם דבר חח שהיא נישקה אותו כל שנייה תומר כזה מושלםםםםםםםםםםםםם

חחחחחחחחחחח היה פרק טוב!

שיעל ושחר עשו את העבודה באזרחות, ואחרי שיעל קראה את הקטע אז שחר עשה את עצמו נרדם, ואז יעל זרקה עליו כרית והוא התעורר כזה ואמר "אה? המפתחות של הצוללתתתת" חחחחחח זה היה קורעעעעע כי זה כבר היה בשיר שלנו... אין לי מושג מתי ובאיזה עונה, אבל אני זוכרת שנינט העירה את מיקי, ומיקי צעקה "אה??? איפה המפתחות של הצוללת!!!". חחחח זה היה אחד הטובים:]] ואלדר כזה מושלם

חחח סבבה:)../images/Emo24.gifבואנה שאלדי ייכנס כבררר

כמה עמודים צריך בשביל שהוא ייכנס להגיב שוב?עברו שלוש שבועות:(

sonic15

New member
דבש בכלל לא מתוקה כמו השם שלה

איזו מגעילה היא הרסה לשחקנית תחיים שלה ורועי(סליחה הילה)הוא כזה פרייאר למה הוא נתן לדבש לפרסם תתמונות מסכן עכשיו זה יהיה על המצפון שלו רחמים על השחקנית

chuti

New member
איתי, לא רועי , איתי יש הבדל בין הדמות לבן אד

ם

sonic15

New member
אני לא מאמין שהתבלבלתי רועי בסדר נכון טעיתי

אבל איתי ממש פרייאר שהוא נתן לדבש תתמונות עכשיו זה יהיה על המצפון שלו

נופקיצה

New member
בכלל לא ראיתי היום

יו זה היה היום הכי מעייף בחיים שלי...לא הייתי כמעט בבית ועוד היום למדתי עד 1 ממחר כל יום עד כמעט 5...ואפילו אין לי זמן לראות את הסדרה שלא לדבר על דברים אחרים.. כל יום לקום ב6 וחצי אני מתה...איכססס בצפר... אני ממש עייפה ועוד שניה נרדמת על המקלדת אבל רק רציתי לראות מה חדש..רק כי אין לי סבלנות... לילה טוב :)

למעלה