הפרק היומי !

nimix

New member
הפרק היומי !

מי שלא ראה את כריס מתנפלת וחונקת קלות את איזבלה - כדאי שיכוון להקליט מחר את השידור החוזר...

וואו!, מדהים, הא?!

אבל ציפיתי לקצת יותר אקשן. דרך אגב, איך פול יגלה על כל העניין?

nimix

New member
המ

אני לא יודע איך הוא יגלה, אני מניח שכריסטין תצליח לגלות לו אבל הנה הקטע מהיום למי שפספס הקטע הוא בצרפתית.. אז.. תצטרכו לשפשפף את הצרפתית שלכןם :) בגדול כריס בהתחלה מדברת עם איזבלה כאילו שהיא לא יודעת כלום - עד שאיזבלה מבינה שמייקל סיפר לכריס הכל הקטע שכריס מתנפלת וחונקת את איזבלה (לקראת סוף הקליפ) זה בגלל שאיזבלה לא רוצה לגלות לכריס איפה פול נמצא וממש בסוף איזבלה מדברת לעצמה - על מייקל ומה שהוא עשה...ושנקמה תבוא..

nimix

New member

nimix

New member
נוסטלגיה ../images/Emo40.gif

אפיזודה מ 1986 - חלק 1 (ניתן לראות את ג'יל הישנה) אפיזודה מ 1986 - חלק 2 אפיזודה מ 1986 - חלק 3 ועוד למטה :)

brum

New member
כל הכבוד לך !!! היה כייף לראות

במיוחד את הקטע בו רואים את כריסטין נזכרת בכל האהבות שלה - רואים קטע חטוף עם דני רומלטי - איזה תסרוקת מזעזעות היו לו , לא מכירה מישהו השהיה מוכן ללכת עם תספורת כזו אפילו בפורים

באמת כל הכבוד הקטעים היו ממש יפים ומענינים.

ובקשר לכל הקטעים שהם בגדר ספויילר. אני לא יכולה לחכות עד הרגע שבו ישודרו הם פשוט קטעים גאוניים .

nimix

New member
באמת גאוניים

אין כמו אקשן ! רק עד שזה יגיע .. יצא לנו המיץ.. ונכון שהבנתם את הקטעים אפילו שזה בצרפתית?
אין כמו מראה עיניים ...

brum

New member
כן ולא

מדהים לראות את השחקנים איך שהם נראו אז .... אבל אז אני נזכרת שראיתי אותם ככה ומרגישה זקנה חחחחחח

למעלה