הפרק השני...

הפרק השני...

האת לא היה ממש איכפת לי מי יעוף...לא פיתחתי העדפה לאף אחד שם...

הקטע ה"מרדש" כביכול של אלעד בוידויו לקארין היה נראה כל כך מזוייף...
היא בכתה בלי דמעות...
אלעד מדבר ממש מוזר, עבדתי עם ילדיים אוטסטים והיו שם כאלה עם תסמונת אספרגר והא ממש נראה ככה...
אולי הכל בכלל הצגה..

אורנית דיי חמודה.

מסכן אסף...ההיא לא מפסיקה לדבר ועוד בחרוזים...היא מנסה להגיד כל מיני משפטים חכמים והיא פשוט יוצאת עוד יותר סתומה...היה קטע כאילו אסף נרדם אבל ראו שהוא ער...

מה אתם חושבים?....

laei49

New member
הרגע הכי מביך בפרק נראה לי

שהשדר הגרמני אמר "עכשיו נדבר עם הבנות היפות בישראל"
אוקיי...

ואני ממש כואב לי על איליה שצריך להתמודד עם התאומות הפרחות האלה

שמתי לב שהן כל הזמן נוגעות בשיער...אני ממש לא

אוהבת אותן...

חלק מהבנות שם פשוט רעות...והן לא כאלה יפות שהן יכולות להרשות לעצמן לוותר על האופי...

רשמים מפרק 2

אני ממש מחבבת את קרן- היא פשוט מותק. גם קארין.
ואסף חסון?
מיליונר?

למה גוגל לא מכיר אותו- כמה מיליונרים כבר יש בארץ?

דבי מעצבנת רצח.
ואורנית - לא יודעת יש בה משהו די מזויף (סוג של ליטל סמדג'ה לעניים)
החנונים פשוט חמודים (אבל לא אמין- מי עולה להילחם עם משקפיים?).
כרגע, הזוג הכי חביב- ז'אנה ובועז. גם קטיה ואלעד חמודים.
ואני ממש ממש שמחה שהחליפו מנחה

נהורית1

New member
אתם לוקחים את התכנית ברצינות מידי

התכנית הזו נראית לי מבוימת מתחילתה ועד שתסתיים.
לא מאמינה שקיימות נערות כאלה טיפשות. לא מבינה
איך לא זיהו את הרצל ולא ידעו לשדך את האמרה לאדם.
אני רק חושבת איך אותן נערות תמשכנה בחיים הפרטיים
שלהן לאחר כל הפדיחות שהן מרשות להפקה לשייך אליהן.

אבל זה מצחיק בטירוף וממש לא אכפת לי.

צריך לעשות שינוי בפורמט ולבטל את ההדחות

ההדחות בתוכנית הזאת מיותרות ואם כבר הדחות אז לא לתת למנצחים לבחור כי זה בעצם עונש ולא פרס

שיקבעו שכול מי שלא זכה בחסינות יהיה מועמד להדחה והם יקבלו שאלות זהות כדי שזה לא יקח הרבה זמן

אבל הכי טוב שלא יהיו הדחות כי זה לא "האח הגדול" ולא "הישרדות" וההדחות נראות נטע זר לאווירה המצחיקה

אני מאמין שאשטון קוטשר או מי שמחזיק בזכויות על הפורמט לא יתנגד שיעשו בישראל שינוי בפורמט

ב"גולדסטאר" ו"ברויאל שף" אין הדחות והאווירה הטובה נשמרת

ב"הישרדות" ו"באח הגדול" ההדחות נותנות את העניין ובלי ההדחות יהיה משעמם

ב"יפה והחנון" ההדחות גורמות לתוכנית להיות פחות מהנה (לפחות לטעמי)

christina101

New member
הפרק הזה ניצח אותי..

תמיד אהבתי את התכנית הזו, תמיד הצליחה להצחיק אותי ותמיד היו לי פייבוריטים.
אבל העונה הנוכחית פשוט עוברת כל גבול ואני בהלם שלא הצלחתי לראות את פרק 2 עד סופו.

למה להרוס תכנית טובה שמייצרת מספיק רייטינג? איפה ההגיון??
בעונות הקודמות הבימוי היה הרבה יותר סמוי ועדיין היתה תחושה של אותנטיות מסוימת שהצליחה לשמר אותנו כצופים.
אבל העונה הבימוי פשוט זועק מהטלויזיה, הבגדים המזעזעים של החנונים עוברים כל גבול, המלבישה כנראה איבדה קשר למציאות,
הם נראים כאילו עזה הקיאה עליהם וזה אפילו לא מצחיק, זה פשוט עלוב... מה, הם לא מספיק מוזרים גם בלי להלביש אותם בבגדי הקרקס
האילה? הם לא מספיק חנונים? בשביל מה צריך להגזים עם הלבוש ככה?

והיפות? אוי............... חבורה של יצורות מפלסטיק, מנופחות מסיליקון וקולגן, פרצופי דג מנופחי שפתיים עם עדשות בעיניים
וכמויות סיטונאיות של שיער מזויף.. זה יפות זה??
אז נכון, בכל העונות היו בחורות שאפשר היה להתווכח אם הן יפות או לא, אבל העונה זה פשוט מביש..
ומה נסגר עם התאומות??.. לא רק שהן לא יפות, הן נראות כמו שני גברים בחצאיות, פשוט מחרידות ומכאיבות לעיניים.
אני אפילו לא מדברת על מה שיוצא להן מהפה, רק המראה שלהן גורם לי להבין שהפעם ההפקה חיפשה גימיקים בלבד,
ובעצם שכחו שהקונספט הוא בנות יפות ולא חכמות במיוחד.. אז כנראה חיפשו בנרות והצליחו להביא לכם את שתי הבחורות הכי סתומות
במדינת ישראל, והן אפילו תאומות.. נו אז מה אם הן מכוערות כמו הלילה, זה יהיה גימיק נהדר!

בדיוק כמו הגימיק בדמותה של האמא המקריחה של אחד החנונים שנדחפת בכל פריים וישנה איתם בחדר..
בשביל מה צריך את כל הגימיקים המיותרים האילה?

הפרק אתמול פשוט גרם לי לא לראות יותר את התכנית הזו....
כל הסיפור עם ההיאבקות היה מבויים לחלוטין, זה היה ברור שהחנונים עברו הדרכה לפני הצילומים, הכל שם היה מתודרך
ורואים בבירור שלימדו אותם כיצד לחטוף "מכות" מהמתאבקים.. הכל נראה כמו מערכונים קצרים.
ההפקה החליטה להשפיל את החנונים עד עפר ודחפה אותם לזירת היאבקות מול תותחים כבדים, כאילו יש להם בכלל סיכוי,
ודאגה להלביש אותם בבגדים הכי מגוחכים והכי משפילים שאפשר להעלות על הדעת.
הכל כדי לתת לנו את העונג לראות את החנונים האלה נראים כמו בדיחה ומקבלים "מכות" כמו סיסים.

בסדר, הבנו!! הם חנונים!!
אני פרשתי בשיחה היעני מרגשת שעשתה אחת הבנות עם החנון שלה, בוכה בכי תמרורים על כך ששום דבר לא הולך לה.
הבימוי פשוט עובר כל גבול, כמעט כל הסצנות מרגישות ערוכות ומבוימות לחלוטין, שום דבר כבר לא אותנטי והיפות בכלל לא יפות.
בעסה איתם, לגמרי הרסו לי את אחת התכניות האהובות עליי..

גם אני פרשתי בדיוק בנקודה הזו...

ואני שוקל אם להמשיך לראות את התוכנית.
אבל צריך להבין משהו, יש חלקים קטנטנים בתוכנית שלא מבוימים. הארגנטינאי חויאר, אפשר לראות שבו נגעו הכי פחות והוא באמת מקווה לעבור שינוי. אותו דבר אפשר להגיד גם על בנות שמתעקשים לא להראות אותן הרבה (כמו האחת שתובעת את ההפקה). אותו קטע כביכול מרגש בין היפה שבוכה לחנון שלה, אני מאמין שמה שהיא אמרה לחנון הוא אמיתי אבל היא הייתה צריכה להבין שהמנצחים כנראה נקבעים מראש. הרי אם יש בחורות שבאמת משתדלות לנצח (ולא מראים אותן כמובן), אפשר לראות הבדל עצום בינן לאחרות והשופט (שהיה בעונה הראשונה של תוכנית הבישול "בואו לאכול איתי" בערוץ 1 - מאוד מצחיק!) היה צריך לבחור באחת מהן. אז אותה יפה שבכתה לחנון הייתה צריכה להבין מראש שאין פה באמת מנצח אלא ההפקה בוחרת או לפחות נוגעת המון.
הלבוש פחות מטריד אותי, יותר מפריע לי שהגזימו כל כך בעונה הזאת שהפכו את הסדרה לבלתי ניתנת לצפיה. קשה להאמין לכל סצינה שרואים, וכל העדויות המבוימות שדוחפים בכל פינה משגעות אותי וממש לא מצחיקות.
העניין הוא שהחנונים לא מספיק מוזרים, לכן דואגים להחצין כל דבר. סך הכל, רובם הגדול (אם לא כולם) די רגילים מלבד כמה תכונות מסוימות. יש שם אחד שהוא בכלל סטאנדפיסט (שעומד על במה מול אנשים, כן?) שעושה את עצמו חנון.

נאום הכניסה של המליונר

שכחתי את שמו. נגיד מ'. היה אחד הדברים הכי FAKE מאז המצאת הטלויזיה. ברכב הוא נשמע איש העולם הגדול, אינטלגנטי ומלא ביטחון. בוילה? פתאום יצא ממנו אני אוהב את השניצל של אמא , וגימגומים טיפשיים, והבובות האלה? מצטער, לא קונה. מתלבט אם להמשיך לצפות בפרקים הבאים.

DDN

New member
השפלה?

הרי היאבקות היא מבסיסה מבוימת.
החנונים עברו הדרכה אני מאמין, וגם המתאבקים נזהרו עליהם.
זה היה שואו למטרת שואו.
לא הייתה פה תחרות באמת.

auah vfuxht

New member
תאכלס מהעונה הקודמת הם איבדו את האוטנטיות

מהעונה הקודמת התחילו להביא בנות שברור שהן משחקות אותה עד כדי כך בורות והן לא באמת כאלו.
כן,התוכנית מבויימת לגמרי.לא יודעת למנה אני צופה בזה עדיין.

שוש אור

New member
קרן ואסף

אולי זו רק אני, אבל קרן [שהשתתפה גם בתכנית דייט בחשיכה וזכורה לי לא לטוב],
פשוט נואשת,
או לפחות משדרת נואשות זועקת.

laei49

New member
אתמול ראיתי את אחד החנונים

בחיפה
שכחתי את שמו. עם משקפיים. זה שהוצג על ידי אחת מהבנות כשפן נראה לי
איזה מישהי שקלטה שזה הוא אמר לו : תגיד לי אתה באמת כל כך חנון????
אני לא מאמינה שיש דברים כאלה . היא אמרה את זה עם חצי צחוק..
הוא לא היה לו מה להגיד חחחח

laei49

New member
למה נראה לך שזה משהו רע בעיני?

מה בדיוק גורם לזה להצטייר כך?

auah vfuxht

New member
מהעונה הזאת?

תאכלס אם הוא שתק סימן שהוא באמת כזה ולא העמיד פנים...או שחתם על הסכם עם ההפקה שאסור לו להגיד כלום.

laei49

New member
כן. הוא לומד בטכניון הנדסה ביוכימית נראה לי

לא מצליחה להזכר בשם

למעלה