הפרק של אתמול והיום - בסימן

SoldieRonit

New member
הפרק של אתמול והיום - בסימן ../images/Emo95.gif

"התינוק של שרון" אלא אם מישהו מתכוון לערער על כך ולהחליט שהיה קו עלילה יותר מעניין: א.כישורי הבישול של ויקי
הבית שלהם מצויד במטבח גורמה וראיין מוסיף בציניות משובחה שהם יקנו מיקרוגל גורמה
ב.כישורי המסג' של טרישיה
זה מה שהיא מעניקה לו אחרי שהוא סירב למשחק "שבץ נא" סוער ??!
ג.כישורי ה"לעשות אהבה" של נילביה
לפי דעתי הם השתמשו בשורש של הפועל הזה קרוב לעשר פעמים בכל הדיאלוג שלהם
והזוכה הוא
ד.שרון רצה בהילוך איטי לדלת
למה ?? האם היא שמעה חריקת בלמים ובום ? חבל שהיא לא שמעה על זה (AKA להסתכל לאן את רצה טיפשה בלונדינית
) בעצמה כי בלי ספולירים כזה סלומושיין בטוח לא יכול להיגמר בטוב
אני כבר מתה לראות מה יהיה היום - כי אם זה יגמר כמו בסיפור נוח אז הם יתקרבו ליד מיטת חוליה ולצד האינקובטור ויהיו קוצ'י פוצ'י והכל יהיה טוב

SoldieRonit

New member
בלאט ../images/Emo93.gif איזה פרק מאכזב ../images/Emo6.gif

על כל המתח הזה ?? כמה סצנות היו להם ?? 3 ??! שכל מה שבולט בהם זה א.שוב אוליביה היא ד"ר כל יכול והפעם בתפקיד רופאת נשים
ב.שרון מסטולה ממשככי הכאבים - אחרת איך להסביר את זה שהיא באה לקום מהמיטה בלי שום כאב מהניתוח הקיסרי ? לי יש הסבר
המכה בראש עשתה לך "אמנז'יה" כי היא שכחה לגמרי את המריבה והייתה לגמרי ב"היי" עם כל ברבורי הבת אחות נוח קאסי ילדה פגית לא טוב
ובלה בלה
ראיין לא יודע שמתי שהוא יעלם יצטרכו אותו הכי הרבה |טלפון חוץ מזה כל ה
של בראד היה משעמם וגם ההתפייסות - לפחות זכינו לראות אותו בלי חולצה
טרישיה התחרפנה מהנפנוף של ויקטור

CrazyGirl22

New member
תגידו, מי עזר לניקי?

על מי היא דיברה כמי שעזר לה, כששוחחה עם לארי וורטון?

pumiki25

New member
לא, אני חושבת שהיא התכוונה ל...

...לארי עצמו, על שעזר לניק, וכך, בעקיפין, גם לה.

CrazyGirl22

New member
אני חשבתי ש

זה מישהו מהעבר, אולי דאגלס (הקולנל, חבר של ויקטור) או מישהו אחר, מהדמויות הישנות יותר.

SoldieRonit

New member
ניתוח קיסרי ? כאבים ? כיסא גלגלים ?

שלושה דברים שמישהו היה צריך להזכיר לתסריטאי לפני שהוא נתן לשרון לרדת מהמיטה בקלילות וללכת לראות את התינוקת רק בשביל לחזור לחיבוקים מוחצים של כולם
ואם כבר הזכרנו אמינות - טרישה ניגשת למגירה הלא נעולה של הרופאה כותבת מרשם באותו כתב יד ונכנסת לבית מרקחת שהושאר ריק ולא צריך קוד כניסה להיכנס אליו - ובשביל מה היא רשמה לעצמה מרשם אם יכולה פשוט לקחת את זה ??!

CrazyGirl22

New member
../images/Emo201.gif טוב

אמת... היא צריכה מרשם בשביל משהו שלא נמצא בחדר תרופות של בית חולים, כנראה תרופות כמו ויאגרה שאולי לרוב לא נמצאות שם
מה שכן, חדרים אלה הם בד"כ נעולים וכל תרופה שמורה במגירה נעולה וממוחשבת שמוסרת תרופות לפי כמות מבוקשת אחרי הקשת קוד עובד.
כך לפחות סיפרה לי אחות שעובדת בארה"ב. כנראה שבג'נואה סיטי זה אחרת

למעלה