הפרק של היום הצליח!

DigiCat

New member
הפרק של היום הצליח!

ואני מתכוונת בזה שהוא הצליח לרגש אותי! אהה.. אותי, חסרת רגשות ממש כמו ריקה (בעיניין של דמעות). אז מה אתם אומרים על הפרק של היום? היה טוב? אני חושבת שכן. טוב... תגובות לפה.

Digi Lista

New member
../images/Emo171.gifפרק מדהההההיייייייםםםםםם!!!

דיג´יקאט הקדמת אותי אבל לא נורא...וואו איך התלהבתי מהפרק היום, גם אחרבע גדילות, גם מסתורין, גם אקשן ,גם עודף רגשות,גם שיתוף פעולה בין כול הדיג´יגורלים וגם הקשר בין הדיג´ימון לדיג´יגורל(או מאמן בעונה הזאת...)פרק פשוט מטריף!!!האמת שהוא הזכיר לי קצת את "הנבואה" מהעונה הראשונה(כשירו במאט וטאי בשביל להגדיל את אגומון וגבומון למגה בפעם הראשונה), היו לי דמעות בעיניים בכול אחת ממיליון הפעמים שראיתי את הפרק הזה(שידורים חוזרים+ הקלטות) וגם כאן הייתה לי את אותה התחושה, אני כבר מחכה לשידור החוזר היום בצהריים(טוב אני תמיד רואה גם בבוקר וגם בצהריים וגם בימי שבת וגם בהקלטות...) פשוט עננננקקקקקקקקקק!ואני לא נרגעת בקלות מהפרק(גם מדבוט היה מעולה היום אז בכלל הרווחתי...)אאההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה איזה פרק!!! נ.ב אני מצטערת להרוס קצת את ההתרגשות אחרי שמאיה בר שלום הגיעה לכאן(אני כיוונתי אותה קלות...) ואני ממש שמחה שהיא הגיעה ואני מתרגשת גם אםאני מנסה להישמע אדישה(פשוט לי זאת לא הייתה הפתעה..)ולהמשיך את מה שהתחלנו כאן בפורום(זה כמובן לא סותר...)אבל חשוב לי להזכיר את יום חמישי- תשעה באב(כן,אני מזכירה כול יום...)קטעים עצובים מהסדרה,תמונות שמעציבות אתכם, פיקים סיפורים וכו´...זוכרים?קבענו לחמישי,מה?...

באמת פרק טוב

היה ממש מעניין אבל חבל שהדוה הנמר הזה נעלם לפני שהספקתי לקלוט איך קוראים לו. וגם היה משהו שנורא הפריע לי בפרק הזה, עוד מישהו שם לב שפתאום הציורים ממש התדרדרו? זה בטוח לא צוייר ע"י אותם אנשים שעשו את הפרקים הקודמים, השיער של הנרי היה נפוח, של ריקה שטוח וטאקאטו ממש השמין
אבל ג´רי עדיין חמודה

Snake Bandage

New member
לדייוה נמר קוראים מיהיראמון.

מוזר שלא הזכירו את השם שלו בפרק. מחר דיוויס הקריין בטח יזכיר את השם שלו.

pokegirl

New member
הזכירו את השם שלו

אני קלטתי "מירמון", אז כנראה זה באמת "מיהיראמון"

הלדין

New member
מיראמון הוא דיג´ימון הלהבה

האם יש קשר בין אדון מיראמון לאדון גריימון? שמעתי שבעונה הרביעית יש גריימון בוער. מיראמון הוא דיג´ימון-אלוף. למעשה, האם ידוע לכם מהו אילן הדיג´יגדילה של מיראמון?

star_female

New member
במילה אחת...

וואו. o.o זה היה ממש פרק טוב, הכי טוב של העונה עד עכשיו. אני לא יכולה לחכות לפרק של מחר! סוף סוף העלילה מתקדמת... אבל לא הבנתי דבר אחד... אם הם רק היו צריכים היום להשתמש בקלף בשביל להתפתח, למה הם לא עשו את זה קודם? או יותר נכון, איך הם יכלו לעשות את זה היום, הרי הם צריכים את האנרגייה מקולומון...? בכל מקרה, היה פרק מדהים ^_^

למעלה