הפתיחה החגיגית (?)

הפתיחה החגיגית (?)

מה זה XML? שפת תגיות (Markup Language) המיועדת לאכסון של מידע במסמכים בעלי מבנה העונה על חוקיות מסויימת. בניגוד לשפת תגיות מפורסמת אחרת (HTML), XML הרבה פחות סלחנית אך הכוח והגמישות אותם היא מציעה, רחוקים מכל בסיס להשוואה. לכל מסמך ב-XML יש מבנה המייצג את אופן תכנו, למשל הגדרת כותרת שונה מהגדרת גוף המסמך, כשזה שונה מהגדרת העימוד. גם ההיררכיה ב-XML ניחנה בסדר המופתי אותו מאלצת השפה. אז למה צריך פורום כזה? פורום XML הוא המקום למענה על שאלות בכל ההיבטים בתכנות, התכנון, ההשמה והשימוש ב-XML. אפשר לייעץ ולהמליץ, ליהנות ממאגר הקישורים המציגים מדריכים ודוגמאות. אין מגבלה או תנאי מקדים להשתתפות בפורום... למעט כללי ההתנהגות הסטנדרטיים. מי הוא הנוטה להאמין? אלירן הוא מפתח Web בחברת היי-טק, תחומי ההתמחות שלו הם שפות וכלי Client Side, כמו גם פיתוח בסביבת IIS ו-SQL Server. מוסיקאי לעת מצא - היוזם, המפתח והמנהל של אתר המוסיקאים אמברוזיה (http://www.ambrosia.org.il). תהנו... ולכל שאלה בנושא, אני כאן.

התהפכו היוצרות...

את בשחור - הוא בכחול
באמת פורום מוצרך. רק שיהיה מנוהל טוב, ושיהיה בהצלחה

למה הפורום לא "יוצא לדרך"?

למה הוא לא מתווסף לרשימת הפורומים? אם כבר הם טרחו לפתוח אותו - לא יכלו להקדיש עוד רבע שנייה ולכתוב גם ברשימת הפורומים? מוזר....

d.r.-rock

New member
מזל טוב על הפורום

למרות ש XML לא ממש מדבר אליי (וניסיתי ליצור קשר הוא פשוט לא מעוניין בי) אני מאחל לך המון בהצלחה בפורום החדש שלך ומקווה שתיהייה מנהל טוב (אני בטוח בכך) ואולי יום יבוא ונבוא להציק לך
בהצלחה
רוקי.

נתן.ל

New member
../images/Emo49.gif למר הנוטה ../images/Emo13.gif

ידעתי שבסוף הם יתפסו גם אותך

d.r.-rock

New member
איזו התעלמות קיבלתי כאן!!!

אמרתי מזל"ט (ולא שציפיץי למשהו) אבל תודה היה נחמד לקבל או אפילו תודה תודה או סתם לבגיד תודה רבה אבל משהו הכל חוץ מהתעלמות (בבקשה על תתעלם ממני אני לא ידע איך לחיות עם הידיעה שמישהו התעלם ממני
) טוב אחרי שעשינו מספיק רעש נאחל שוב פעם מזל טוב לבחור מקווה שילך לך
רוקי. אגב הייתי הכותב ה 6 או ה 5 לא זוכר איזה כבוד הוא לי

אכן בהחלט...

תודה רבה לכולם... באמת, קבלת פנים חמה מהמצופה.
מקווה שנהנה כולנו... השואלים והנשאלים.

ליאן.

New member
תתחדש!! ושיהיה בהצלחה..

רק תגיד.. לא יכלת להוסיף כמה תחביבים אישיים שלך או משהו?

למעלה