הפתעה: דראגן בנדר סיכם לעונה במכבי תל אביב

geashono

New member
אם היה מדובר בעונה רגילה הייתי מתעצבן מזה.בעונה כזו ,ממילא לא יהיה לה הרבה ערך ספורטיבי.
אז נקווה לעונות יותר טובות.כי ברור שבנדר הוא ממש לא השחקן שמכבי צריכה בטח לא כמחליף לאייסי.

דיברגנט חדש

Well-known member
אם היה מדובר בעונה רגילה הייתי מתעצבן מזה.בעונה כזו ,ממילא לא יהיה לה הרבה ערך ספורטיבי.
אז נקווה לעונות יותר טובות.כי ברור שבנדר הוא ממש לא השחקן שמכבי צריכה בטח לא כמחליף לאייסי.
אי אפשר לדעת, הוא לא אותו מקל בית שימוש שהיה טרום ה-NBA.
כעת, הוא העלה מסה, אני משער שעדיין מאוד זריז והגובה שלו ישחק לטובתו.

ORIZACKEN

Well-known member

בנדר של היום שונה מאוד מבנדר שהיה כאן לפני כמה שנים, קודם כול ב NBA אתה עובד עם האנשים הכי טובים בתחום ובכך אתה משתפר בהמון הספקטים של המשחק ובנדר היה שם 4 שנים, חוץ מזה לבנדר תמיד היה כישרון הוא עדיין לא מנצל אותו ב 100 אחוז אבל הוא 4 נייד ומהיר יחסית לגבוה שלו יש לו יד מצוינת ל 3 הבעיה היחידה זה הפיזיות למרות שהוא העלה מסה בצורה לא רעה בכלל.

ORIZACKEN

Well-known member
חתם רשמית בהסכם לשלושה חודשים עם אופציית הארכה עד סיום העונה הנוכחית.

דיברגנט חדש

Well-known member
חתם רשמית בהסכם לשלושה חודשים עם אופציית הארכה עד סיום העונה הנוכחית.

יש הבדל של 3 ס"מ בגובהו מהמקור שלך לשלי :)

ORIZACKEN

Well-known member
הבעייה היא שאין תחליף לאייסי.וראינו את זה במוסקבה.

למה בנדר במחצית השנייה עשה כמה עצירות בהגנה כולל כמה על שנגליה שהוא חתיכת שחקן שקשה לעצור אותו, אני מסכים שחסר גבוה במכבי לא בטוח שאייסי הוא זה שחסר .

למעלה