הפתעה לאישתי

TazZz5

New member
הפתעה לאישתי

אני מעוניין לעשות לאישתי הפתעה טיול לארהב למשך 21 יום
העניין שאין לנו ויזות ואים נצטרך לעבור את תהליך אז הלכה ההפתעה
יש דרך אחרת או שנעשה את ההוצאת ויזה כבר כהפתעה

המטייל11

New member
ויזה לארה"ב

ברוך הבא לפורום !
לצערי אין דרך להוציא ויזה ללא התהליך שכולל בסופו של דבר גם ראיון אישי בשגרירות .
התהליך עצמו יכול לקחת עד שלושה חודשים כך שכדאי להתחיל אותו ברגע שהחלטת שאתה מעוניין לטוס לארה"ב מאחר ואני מאוד לא ממליץ לרכוש כרטיסי טיסה לפני קבלת הויזה .
מה שאתה יכול לעשות זה להתחיל בתהליך קבלת הויזה ( מילוי הפרטים בטפסים המקוונים באתר הגרירות , הגשת המסמכים הדרושים , קבלת תאריך לראיונות עבורך ועבור אישתך וכו' ) וביום הראיון בשגרירות להפתיע את אשתך .

פחות רומנטי אני מודה אבל אין מה לעשות .
במידה ואין לך רצון וכח להתעסק בהוצאת הויזה ישנם סוכנויות נסיעות העוסקות בזה ויוכלו לעזור לך תמורת עמלה מסויימת .
הרעיון שלך אבל מעולה !
מה המסלול שחשבת עליו ? רוצה להעלות אותו לכאן שאוכל לעזור לך בתכנון ?

TazZz5

New member
אומנם עוד רחוק אבל לתכנן תמיד טוב

הטיול עוד קצת רחוק אבל את החסכון לטיול ואיסוף הנתונים אני כבר מתחיל ואני ישמח לקבל הכוונה
אז ככה התכנון הוא כזה 3 שבועות שלושה יעדין
בגדול ניו יורק לאס וגס ולוס אנג׳לס שבוע לכל יעד מה שחשוב (וזה עבורי) שביעד הראשון נעבור בחנות של אפל

כל השאר השמיים הם הגבול אמשח לקבל רעיונות למסלולים

המטייל11

New member
טיול עצמאי בארה"ב

קודם כל לגבי שאלתך הראשונית - במידה והטיול מתוכנן לחמש השנים הבאות כדאי ורצוי להתחיל את תהליך הויזה .
בדר"כ הויזה ניתנת לחמש עד עשר שנים כך שאתה לא מוגבל וזה יאפשר לך לתכנן את הטיול בראש שקט .
לגבי תכנון הטיול :
שבוע בניו יורק זה בהחלט אפשרי . למעשה אפשר לשהות בניו יורק מספר שנים ולא למצות אותה...אבל בהנחה שלא מדובר בטיול שאתם עושים כל שנה הייתי בכל מקרה ממליץ לכם לנסות להוסיף עוד טיול לאחד מהיעדים ה " קרובים " ( טיול עם לינת לילה של לפחות לילה אחד ) : וושינגטון , בוסטון וכדומה .
במידה ותחליטו בכל זאת להישאר בניו יורק ( אני מבין שלפחות יום שלם יוקדש לחנות אפל בשדרה החמישית
) הזמן הזה יאפשר לכם לחוות גם כמה חוויות מחוץ למסלול התיירים השחוק . אשמח לפרט כמה מהן במידה ואתה מעוניין .
לגבי לאס וגאס - לטעמי , אלא אם כן אתם מהמרים כבדים למדי , אין מה לעשות בוגאס שבוע . מסלול אפשרי לוגאס : יום הגעה והתמקמות במלון כבערב יוצאים לסיור בסטריפ עם ארוחת ערב באחד מבתי המלון , יום נסיעה לאאוטלט ובערב הופעה , יום נסיעה לגראנד קניון וסכר הובר ואולי עוד יום של שוטטות בעיר ללא מטרה מוגדרת . זה מביא אותנו למקסימום ארבעה ימים .
גם לגבי לוס אנג'לס לטעמי אין מה לעשות שם יותר מיומיים שלושה ,אלא אם מבקרים משפחה . מה שאני מאוד ממליץ לעשות זה לשכור רכב למספר ימים ולעלות על כביש 1 המחבר בין לוס אנג'לס לסאן פרנציסקו . מדובר באחד הכבישים היפים בעולם ולאורכו מספר אתרים ועיירות מקסימות .
אני חייב להפסיק כרגע, אמשיך בצהריים את המסלול

המטייל11

New member
טיול עצמאי בארה"ב - חלק ב

המשך המסלול המומלץ :
מומלץ ללון לילה אחד לפחות באחת העיירות בדרך ( למשל סאן סימיון המקסימה ) .
לסאן פרנציסקו הייתי מקדיש לפחות יומיים ואפילו יותר . מדובר בעיר מקסימה עם אווירה שאין בשום מקום אחר .
עוד אופציה לנסיעה מלוס אנג'לס היא סאן דייגו . מדובר בנסיעה של בערך שלוש שעות מלוס אנג'לס והעיר מלאה באטרקציות , חופים מקסימים ואווירה צעירה וכייפית .
הייתי מקדיש יומיים לעיר .
אופציה נוספת שיש לכם היא לקחת קרוז של מספר ימים . מדובר בחופשה האולטימטיבית .
למספר חברות שייט ישנם מסלולים המתחילים בנמל לוס אנג'לס .
זהו על קצה המזלג .
ישנם אופציות רבות העומדות בפניכם , רק צריך להחליט .
אשמח לענות על שאלות נוספות

למעלה