הפתעות ליום שבת בבוקר

הפתעות ליום שבת בבוקר

טוב, אז לא ממש בוקר...אבל זרמו, יש כאלה שקמים עכשיו

אז מה שלום כולם???
כולם הספיקו לראות את הוידאו-הזמנה של רונה+אסף אבידן לבארבי?....(אם לא - אז קישור מצורף)
אני כלכך מקווה שאוכל להגיע! זאת נראית לי כמו עוד הופעה שיהיה טעות לפספס!...
אגב, מי מגיע??

לגבי ההפתעה! אני לא ממש יכולה לגלות לכם מה היא, אני רק אגיד שזה ממש ממש מגניב!
כרגע, למי שמעוניין (ואתם לא יודעים מה זה אז אני אגיד לכם שאתם בהחלט מעוניינים) אני צריכה שתתנו לי כתובת מייל פעילה

את הכתובות אפשר לשלוח אליי בהודעות של תפוז תחת הכותרת "מייל" או לחשבון הפייסבוק של הפורום (למי שעדיין לא חבר - זה הזמן)
אל דאגה - הכתובת לא תפורסם בשום מקום! :)

חלק נוסף יבוא בהמשך....

המשך....

שכחתי לציין שעל מנת לקבל את ההפתעה שצויינה למעלה, על כל אחד (לפחות אלה ששולחים כתובת מייל) -
לענות בשרשור הזה על שתי שאלות פשוטות:
*מה שיר הבי-סייד האהוב עליכם?
*מה ההופעה הכי טובה (של רונה) שיצא לכם לראות?

rachelgw

New member
תשובות...

הייי,
את המייל שלחתי לפייסבוק, מקווה שקיבלת.
והתשובות לשאלות הן:
השיר הכי טוב - TIPS פשוט מעולה!! (אבל ביננו - אני לא מכירה עדיין את כולם)
ולגבי ההופעה... זאת ממש שאלה קשה, אני חושבת שההופעה בזאפה עם יהודית רביץ...
גם ישבתי קרוב.. גם אחלה הופעה וגם חתימה על דיסק ותמונה.
אז אני חושבת שזה מקנה להופעה הזו איזה קרדיט...
אבל אני באמת לא יכולה להחליט.. כולן טובות! והיו לא מעט בשנה האחרונה..

Einav85

New member
הממ...

השיר האהוב עלי הוא Ice, כי הוא אחד השירים הראשונים של רונה ששמעתי והוא מגניב לגמרי.

ההופעה הכי טובה... לכל הופעה יש את הרגעים שלה ואחרי כ"כ הרבה הופעות כבר קשה לזכור

נלך על שתי הופעות ההשקה בזאפה (עם יהודית רביץ ואהוד בנאי) שהיו מאוד מיוחדות ובגלל שהיו יומיים רצוף נראו לי כמו הופעה אחת ארוכה.
ואני בכלל בעד הופעת נוסטלגיה בתמונע

שבוע טוב לכולם

אני מתרגשת!

שלחתי מסר עם מייל ועכשיו אני מתקתקת במרץ ומנסה להיזכר בהופעה הטובה בחיי. ראבק, זה קשה! היו רבות טובות, והיו חלק שהיו טובות עוד יותר מכרגיל (והס מלהזכיר, אבל היו גם כמה טיפ-טיפה פחות טובות) אבל מי הטובה מכולן?

הייתה את ההופעה ההיא, פעם, לפני שנים, במרתף 10 בחיפה. היה קר בחוץ וזו הייתה ההופעה הראשונה בחיפה אחרי שעיניים זרות יצא. אני ואהובתי הסובייטית ישבנו בחושך, מחובקות, נוגעות, מאוהבות, לוחשות זו לזו את המילים של השירים, מדגישות חלקים שרלוונטיים עבורנו בתוכם, ובמהלך ההופעה ההיא גם התאהבנו עם כל הלב במוזיקה ובהופעות חיות של רונה. גם קודם הקשבנו לה והיינו בהופעה או שתיים, אבל בהופעה ההיא היה קסם ששבה אותנו לחלוטין. אולי זו הייתה הכימיה עם ערן, אולי השיחרור של רונה על הבמה שהיה חדש ושובה לב עבורנו, אולי זה היה הכל ביחד בשילוב האוקסיטוצין שגם ככה זרם לנו בעורקים. בכל מקרה, שם זה קרה.

כמה שנים מאוחר יותר, אני ואותה אהובה סובייטית מצליחות לגנוב לעצמו ערב חופשי וללכת להמראות ונחיתות בבארבי. גבירותי, היה חשמל באותו ערב באולם של הבארבי, והוא עטף את כולנו לחוויה מוזיקלית מדהימה. כמה וכמה שנים מאז ההופעה ההיא במרתף ועוד אי אילו הופעות של רונה (+ עוד אי אילו הופעות) מאז ועדיין יש לפעמים הופעות שאחריהן יש התרוממות רוח של ממש ורגעים קטנים מתוך ההופעה שמפציעים גם ימים אחריה וגורמים לי לחייך בזמן שאני שוקעת בחיי היום יום. אני מתה על זה.

מבין שתיהן אני לא יכולה להחליט מי טובה יותר, אז או שגברת מנהלת תעמיד אותי עם הגב לקיר ותכריח אותי לבחור או שיהיה מבצע "שתיים באחת"
.

והביסייד האהוב ביותר? זה יותר קל ונראה ש-Tips מגיע לקו הגמר לפני כל השאר. בגלל הכנות שלו, בגלל האווירה הדיכאונית, הנואשת והחסרה שהוא מצליח להעביר, שוב בגלל הכנות שלו, ובגלל המשפט:
The girl with the big smile is smiling a big-big smile in your direction; I'd like to shoot her in the head
שהוא כואב ופוצע ואמיתי בצורה שגורמת לעור שלי להסתמר בכל פעם מחדש.

והם שכחו לכתוב שהוא מופרש גם בזמן התאהבות

ויש לו כנראה חלק בהיי שיש בזמן שלב ההתאהבות, כמו גם אחרי לידה ואורגזמה.

E

Elektra Natchios

Guest

"עכשיו כשהלכת".
איפשהו בין סקירה מהירה לבעיטות נמרצות בזיכרון שלי השאלה הזו התנפחה למימדים לא פרופורציונליים בעליל.
בשליפה מהירה אני רוצה לומר - לבונטין 7, מרץ 2010.
הופעת הרכב לאחר היעדרות ממושכת של החשמלית.

dul3012

New member
שיר..

נראה לי שTIPS מנצח.

והופעה- אולי בנאלי, אבל ההופעה הראשונה שהייתי בה.
פשוט זוכרת אותה עולה על הבמה, מתחילה לשיר, ושומעים כל צליל והברה בדיוק מושלם כמו שרק היא יודעת לדייק, וכמה רגש, והרגשתי שמצאתי בית חדש.

osizadok

New member
תשובה

השיר- "אותו פזמון".
הופעה- רונה מארחת את תמר אייזנמן ויעל דקלבאום בזאפה הרצליה.

ROTEM30035

New member
ההופעה הכי טובה

זו שאלה כזו שאחרי כ"כ הרבה שנים של הופעות, היא כמו להסתכל באלבום תמונות ישן.
זה כבר הרבה מעבר לביצועים הכי טובים והשיר בו הכי התרגשתי, זה ממש מסע בזמן עבורי.

להופעה הראשונה הגעתי במקרה. חברה טובה, אז, מנהלת הבמה של רונה, ביקשה שאגיע לעזור. לשים איזה פלייליסט, לשמור איזה שולחן. ואני - נו מילא, כבר פרשתי מבית ספר ולא בדיוק נוכחתי בשום מסגרת אחרת, אפשר לחשוב שהיה לי משהו טוב יותר לעשות. 2005\2004, תיאטרון תמונע. ישבתי בשולחן עגול וריק שמור לחבריה של אחת בשם רונה, חברים שהגיעו לקראת סוף ההופעה ובטח כללו עוד מיני אנשים שאז לא זיהיתי ואלמד להעריך מאוחר יותר בחיי.
לא הכרתי אף שיר, אבל גם לא הורדתי את העיניים לרגע מהבמה.

את ההופעות הבאות אני לא זוכרת בסדר כרונולוגי. אבל באחת הפעמים גררתי חבר טוב לסינדרום בירושלים כדי לראות את רונה. פאב קטן, אולי כבר 2006. אנחנו ועוד כ-20 איש בקהל שקט ומעורב. אז כבר הכרתי שניים או שלושה שירים וזו הייתה הפעם הראשונה בה שמעתי את "אותו פזמון" בלייב. הדרך היחידה לשמוע אותו. בי-סייד שמהר מאד יצא מהפלייליסט ומעולם לא נכנס לאולפן ההקלטות. הוא בטח לא השיר הטוב ביותר שלה, אבל יש לי איזה סנטימנט מטורף אליו.

השנים עברו ופתאום הבנתי שכבר מזמן לא ראיתי הופעה של רונה. פתחתי את האינטרנט בכדי לגלות שבדיוק פספסתי הופעה במרתף 10. מקום בו לפספס הופעה משול לפשע, וכל אחת מן ההופעות הנ"ל עשוייה להיחשב כההופעה הכי טובה. נחושה לפצות על האובדן ולהגיע לכל הופעה, תהיה איפה שתהיה - המשכתי לבדוק וגיליתי שההופעה הקרובה ביותר אכן תהיה איפה שתהיה ותהיה בקיבוץ בארי. 5 ק"מ מרצועת עזה. שלומי שבן מארח רונה קינן. אבל לא אני אתן לעניין פעוט כמו מצב בטחוני להרתיע אותי, ואם רונה ושלומי יכולים להגיע - סו קן איי. so can I. ובאותה הנחישות - פתחתי לראשונה בחיי את פורום רונה קינן בתפוז אנשים, והודעתי - שאני נוסעת. וכל מי שרוצה לעזור ולמלא רכב, יותר ממוזמן. בתגובה קיבלתי מייל שמזמין אותי להצטרף לרכב קיים וכך כמה ימים מאוחר יותר מצאתי עצמי בדרך להופעה בעזה. או הכי קרוב לזה שניתן.

ההמשך שוב מעורפל, אבל מפה לשם - גיליתי פורום שלם שחולק עימי אובססיה משותפת, ויום בהיר אחד הוא נזקק למנהלת חדשה. אז חטפתי אותו לעצמי והשאר היסטוריה. מרגע זה והלאה, כל הופעה הפכה להיות מפגש חברים עם סוד משותף. מועדון ה-גם אני רוצה בסתר לשים את רונה בכלוב קטן על המדף האישי שלי- או, -גם אני רוצה בסתר שרונה תעשה לי ילד- מועדון שהפך את כל ה-בסתר לכל-כך-כל-כך גלוי. וסיפרה חווה, על הופעת הסילבסטר במרתף שהפכה למפגש פורום וחלוקת סוכריות מזל (אחרי כשלון העוגיות) ופתיחת חזית מול רונה לגבי יהוא ו-101 סיבות לפחד ממנו, ואפשר לספר על עוד הופעות רבות וטובות שהובילו עד ההופעה האחרונה המושלמת בבארבי. אפשר. אבל זה לא ייגמר.

אז כל זה יחדיו, זו ההופעה הכי טובה.

ROTEM30035

New member
ויותר מזה

ה-7.4 זו היומולדת שלי.
והופעה של רונה, עם כל הסנטימנטים, העצב והשמחה - זה בול מה שבא לי לחגוג איתו. אז, בשם הסנטימנט הזה - אני מזמינה את כולכם להמשיך איתי לבירה בסוף הערב.

תירוץ למפגש, תירוץ למשקה, אני אשמח לחברתכם.

זאת ה-דרך

לחגוג יום הולדתת!
הלוואי עלי הופעה ביום הולדת שלי - שגם ככה זה אחד הימים המדכאים של השנה מבחינתי...

אפשר עדיין?

אם כן -
שיר בי-סייד אהוב - הייתה לי התלבטות בין TIPS לבדרך הביתה. למרות שבדרך הביתה מתקשר לי לתקופה/אירוע משמעותי/ת, בחרתי בTIPS. זה פשוט שיר שאני לא יכולה לשמוע בלי להתעלף נפשית.

וההופעה - שוב התלבטות, בין הופעת הפסנתר בירושלים לפני שנתיים בערך, לבין ההופעה עם ברי סחרוף בזאפה ת"א ביולי האחרון, לבין ההופעה בזאפה ירושלים באוקטובר. נראה לי שאני אלך על זו בזאפה ירושלים. כל ההופעות של רונה מעולות
אבל מאיזושהי סיבה ההופעה הזו זכורה לי כמדהימה במיוחד.

אוקי

ההופעה שהכי נהנתי ממנה היא הופעת סילבסטר שרונה עשתה במרתף עשר בסוף שנת (2000 ומשהו) היה שם ממש צפוף, אבל לא הרגשתי את זה. רק את החוויה, ואת הישבנון.
עד אז הייתי קראת סמוייה בפורום, ורק אחרי ההופעה ההיא התחלתי לכתוב כאן וגליתי חבורה מדהימה של אנשים שאם הזמן הפכו לבית.

הביי סידס האהוב עלי הוא הפרש המהורהר (כןכן הוא היה בי סידס), כל כך התרשמתי מהעובדה שרונה הצליחה לקחת שורה משיר ילדים ולהפוך את משמעותו לחלוטין

טליה11111

New member
גם אני..

,היי,
קוראים לי טליה, ואני מעריצת רונה חדשה יחסית.
אני סמויה כבר הרבה זמן, אבל קשה לעמוד בפיתוי של ההודעה הזו :)

אז קודם כל והכי חשוב - הפורום ממש ממש שווה. כיף להיות בחברה טובה של מעריצי רונה.

ובהתאם להוראות,
ההופעה האהובה - ההופעה של המראות ונחיתות בבארבי שהייתה לא מזמן. היה מטורף.
והשיר בי-סייד האהוב - Ice. מקווה שיצא לי לשמוע אותו פעם בהופעה חיה..

למעלה