הפתרון ביהודה ושומרון הוא למחוק את ג'נין טול כרם קלקיליה וחליל (חברון)

מהמפה. חייבים להוריד להם את היכולות המבצעיות שלהם ולדכא את הרצון שלהם לרצוח יהודים.
הדרך היחידה לדכא להם את תאוות הרצח הטבועה בהם היא להרוג להם לא עשרות מחבלים בשבוע אלא מאות מחבלים ביום.
ולהזיז את האוכלוסיה . ברגע שבמטכ"ל יבינו שכל תושב מוסלמי ביהודה ושומרון הוא מחבל ויש מחבלים חמושים ויש מחבלים לא חמושים ואת החמושים יש להרוג בכל מצב בכל מקום. לפי החוק הבינלאומי מותר לצה"ל לירות מארז של פלשט לעבר חמושים שהולכים בלויה של מחבלים גם אם כתוצאה מכך יהיו מחבלים לא חמושים נפגעים.
למחוק מהלקסיקון המשפטי את המושג בלתי מעורבים. אין דבר כזה בלתי מעורבים. מי שמשתתף בלוויה של מחבל הרוג הוא מעורב ועוד איך מעורב גם אם הוא לא חמוש. מי שלא מעורב ולא רוצה לרצוח יהודים לא משתתף בלוויה של מחבל שרצח יהודים וצה"ל חיסל אותו. למחוק את הביזיון הזה הקרוי קרן וקסנר מהמטכ"ל של צה"ל. רק כך תנצחו את הטרור.
ברגע שהאוכלוסיה המוסלמית בשטחים המשוחררים ביהודה ושומרון תבין שהמחיר שהיא משלמת עבור תאוות הרצח שלה הוא בלתי נסבל והם מאבדים את הערים שלהם והבתים שלהם והופכים להיות חסרי בית פליטים נעים ונדים ממקום למקום הם יפסיקו לרצוח יהודים.
יחד עם זאת לוחמה פסיכולוגית. ברק אמר צבא קטן וחכם .איש טיפש שהיה ראש ממשלה רמטכ"ל ושר בטחון בנה צבא קטן ולא חכם. צבא של בוגרי וקסנר לא יכול לנצח מלחמות .ניצחון זה הורדת הטרור למפלס של 0 רצח.
לחמה פסיכולוגית דרך מנשרים עם תוכן ותמונות. קחו עיר כמו קלקיליה ותמחקו אותה מהאדמה ותורידו מנשרים על טול כרם ג'נין חליל נבלוס עם תמונת הלווין של קלקיליה שהיא בעצם קרחת ,שטח ריק ושלטים כאן יוקם ישוב יהודי בשם צוהר . הצוהר לתקומת עם ישראל בארצו ומולדתו.
קלקליליה עיר טרור חמש דקות מניר אליהו 7 וחצי דקות מכפר סבא אינה קיימת יותר במקומה יוקם ישוב יהודי בשם צוהר. הצוהר לתקומת העם היהודי בארצו ומולדתו. אתם הבאים בתור ככה נלחמים ברצחנות הברברית האיסלמית.

Harrington

Well-known member
מנהל
הפתרון ביהודה ושומרון הוא למחוק את ג'נין טול כרם קלקיליה וחליל (חברון) מהמפה.
אולי זה הפתרון ואולי גם לא, אבל זה כלל לא משנה :). זאת לאור העובדה הפשוטה שברורה לכל בר דעת שאיש לא מתכוון ליישם אותה. לא תחת שום ממשלה. לא הנוכחית ולא אחרת, לא מימין ולא משמאל. אז סתם כהתלהמות זה אחלה. די בשורה אחת עם לעצום את העיניים ממש ממש חזק וכשנפתח אותם לא יהיו יותר ערבים בין הנהר לים. אבל עדיין למי שאוהב את הז'אנר, זה לגמרי אחלה. אבל כטיעון/דיון רציני זאת כמובן אמירה חסרת כל משמעות, ענייניות, או רלוונטיות למשהו.

אפשר לחשוב על שלל פתרונות לאיו"ש, פחות יעילות ויותר יעילות. כולן אגב מתחילות בהכרה בבעיה ולעניות דעתי ישראל עדיין לא חצתה את הרוביקון הזה, כאשר כמובן כל עוד לא תעשה זאת בכלל לא שייך לדבר על פתרונות. בינתיים זרועות הבטחון והפיקוד הבכיר שלהם יציעו כל מיני פתרנות ביניים, יגדירו אותם כמשמעותיות ויעילות, וחלקם יאושר ויופעל. אבל פתרון מלא ומוחלט לא יבוא מכאן כל עוד לא קיימת ההכרה בבעיה לאשורה.

אולם גם לאחר מכן הפתרון לא יהיה זה שהצעת בכותרת. פשוט לא עומד לקרות בדורנו. בכל אופן לא כל עוד סופרמן וכיפה אדומה לא ישתפו פעולה ביניהם לביצוע הנ"ל. ביחד עם הפרסי הנדיב והרס"ר האדיב כמובן.

אולי זה הפתרון ואולי גם לא, אבל זה כלל לא משנה . זאת לאור העובדה הפשוטה שברורה לכל בר דעת שאיש לא מתכוון ליישם אותה. לא תחת שום ממשלה. לא הנוכחית ולא אחרת, לא מימין ולא משמאל. אז סתם כהתלהמות זה אחלה. די בשורה אחת עם לעצום את העיניים ממש ממש חזק וכשנפתח אותם לא יהיו יותר ערבים בין הנהר לים. אבל עדיין למי שאוהב את הז'אנר, זה לגמרי אחלה. אבל כטיעון/דיון רציני זאת כמובן אמירה חסרת כל משמעות, ענייניות, או רלוונטיות למשהו.

אפשר לחשוב על שלל פתרונות לאיו"ש, פחות יעילות ויותר יעילות. כולן אגב מתחילות בהכרה בבעיה ולעניות דעתי ישראל עדיין לא חצתה את הרוביקון הזה, כאשר כמובן כל עוד לא תעשה זאת בכלל לא שייך לדבר על פתרונות. בינתיים זרועות הבטחון והפיקוד הבכיר שלהם יציעו כל מיני פתרנות ביניים, יגדירו אותם כמשמעותיות ויעילות, וחלקם יאושר ויופעל. אבל פתרון מלא ומוחלט לא יבוא מכאן כל עוד לא קיימת ההכרה בבעיה לאשורה.

אולם גם לאחר מכן הפתרון לא יהיה זה שהצעת בכותרת. פשוט לא עומד לקרות בדורנו. בכל אופן לא כל עוד סופרמן וכיפה אדומה לא ישתפו פעולה ביניהם לביצוע הנ"ל. ביחד עם הפרסי הנדיב והרס"ר האדיב כמובן.
הפתרון מיושם בחלקו כבר ברצועת עזה אז אם הוא מיושם כבר בחלקו ברצועת עזה ניתן ליישם אותו גם בשטחים המשוחררים ביהודה ושומרון.
ציר נצרים מבתר את הרצועה כל השכונות צפונה מציר נצרים ריקות מאדם יש שם מחבלים כי ישראל עדיין לא מוכנה לחסל המנהרות בגלל החטופים. נתניהו כבר הודיע לסינואר ובמיוחד לביידן ולהאריס ולשמאל הישראלי האנטי ציוני תשכחו שנצא מפילדלפי ומנצרים.
נתניהו מבין לאט לאט שישראל תשלוט בשטח ושליטה בשטח היא ביתור ושינוע אוכלוסיה. למה אני אומר שברצועה יש פתרון חלקי כי אין עדיין את ההכרה שניצחון הוא תפיסת שטח והקמת ישוב יהודי. כשיו יו השפן הקטן מבין שהסיוע צריך לעבור רה אירגון ולהוציא את הסיוע מידי החמאס ולהעביר אותו לידיים של מדינת ישראל כלומר לארגן גוף אזרחי שישלוט בכנסת הסיוע לידיים הנכונות.
אין דרך אחרת לנצח את הטרור לא ברצועה ולא ביהודה ושומרון. הרגנו היום למעלה מ200 חמושים שהשתתפו בלוויה של מחבל יאמר דובר צה"ל שיוחלף בדובר עם סכין בין השיניים ולא טיטול בין הרגליים.
אם הפרקליטות והמשפט יעשו בעיות לעצור אותם ולהכניס אותם למעצר מנהלי כי הם פוגעים בביטחון אזרחי מדינת ישראל בשעת מלחמה. לראש הממשלה השפן הזה יש סמכויות בחוק לטפל בכל הפרה או פגיעה במטרות המלחמה .
בששת הימין עמותה מהשמאל הגישה עתירה לבג"ץ לעצור את כניסת צה"ל לגדה אחרי שחוסיין הפציץ את לוד והבג"ץ זרק אותם מכל המדרגות ופסק שהוא לא מתערב בזמן מלחמה בשיקולי הממשלה והצבא.
לצערי אני נאלץ להגדיר אותך כשמאל .אולי אתה לא שמאל קיצוני אבל אתה מוכה בתבוסתנות השמאלנית הידועה.
אסור לנו. זה לא יקרה, אף בר דעת לא יישם את מה שאתה אומר,
לצערי אתה הישראלי המצוי מוכה הטרור שלא מאמין בצדקת הדרך ובסיבה למה אתה נמצא שם בכלל.
בדבר אחד אני מסכים איתך. אתם לא תחגגו את יום ההולדת ה80 של מדינת ישראל.
עם התבוסתנות וחוסר האמונה שאתה מפגין כאן אכן אי אפשר לנצח את הטרור ומי שלא מנצח את הטרור הטרור מנצח אותו ולראיה קח את ה7.10 ותבין על מה אני מדבר.

Harrington

Well-known member
מנהל
הפתרון מיושם בחלקו כבר ברצועת עזה אז אם הוא מיושם כבר בחלקו ברצועת עזה ניתן ליישם אותו גם בשטחים המשוחררים ביהודה ושומרון.
ממש לא. אין שום דמיון בין האזורים כרגע. משום בחינה.

אין דרך אחרת לנצח את הטרור לא ברצועה ולא ביהודה ושומרון.
דווקא יש. אבל ישראל טרם קיבלה החלטה לעשות זאת ביהודה ושומרון.

לצערי אני נאלץ להגדיר אותך כשמאל .
תגדיר גאוות נפשך. היכן הבעיה?
אולי אתה לא שמאל קיצוני אבל אתה מוכה בתבוסתנות השמאלנית הידועה.
אין שום תבוסתנות בדברי. ס״ה במקום ההתלהמות שלך יש בה הכרה עם ובעולם המציאות. זה כל ההבדל :).
לצערי אתה הישראלי המצוי מוכה הטרור שלא מאמין בצדקת הדרך ובסיבה למה אתה נמצא שם בכלל.
חחח, קצת מצחיק לשמוע את זה ממישהו שכלל לא נמצא פה :). אבל בכל מקרה אין לדבריך אלו כל אחיזה במציאות. שמחתי לקרוא אמנם שאני ישראלי מצוי, אבל אני מאמין לחלוטין בצדקת הדרך. זה שאני לא מתלהם כמו ילד בן ארבע וצווח ׳פתרונות׳ שכל בר דעת יודע שלא עומדות על הפרק ומעדיף במקום זאת להתמודד עם הכלים שעומדים לרשותי ועם המציאות, ממש לא משנה זאת :).

בדבר אחד אני מסכים איתך. אתם לא תחגגו את יום ההולדת ה80 של מדינת ישראל.
מגניב שאתה כביכול ״מסכים איתי״, אך לא רק שמפי מעולם לא קראת אמירה כזאת, אלא אף חלקתי במפורש על ׳קביעתך׳ זו לפני מספר שבועות :).
עם התבוסתנות וחוסר האמונה שאתה מפגין כאן
סתם להשכלה כללית, עם מגורים בארצות הברית גם לא ניתן לנצח את הטרור בישראל ;-). אבל כאמור, קרא לי תבוסתן, קרא לי לא מאמין, תמציא לי כל כינוי שמסתדר לך בראש להמציא לי. אני חי בשלום עם כולם, האמן לי :).

אכן אי אפשר לנצח את הטרור
קשה הא, הקטע של לקרוא ולא להמציא לאחרים דעות כדי שיסתדר לך טוב יותר לצרוך אותן :). מנהג השמאל והרל״ב מימים ימימה ואין כל חדש תחת השמש. אבל ממי שמתיימר להיות איש ימין זאת בדרך כלל לא התנהגות מצופה.

כי אני דווקא טוען שבהחלט אפשר לנצח את הטרור. גם באיו״ש וגם באזח״ע. אבל מעבר לכך? אחלה המצאה :cool:.

דווקא יש. אבל ישראל טרם קיבלה החלטה לעשות זאת ביהודה ושומרון.

תגדיר גאוות נפשך. היכן הבעיה?

אין שום תבוסתנות בדברי. ס״ה במקום ההתלהמות שלך יש בה הכרה עם ובעולם המציאות. זה כל ההבדל
.

חחח, קצת מצחיק לשמוע את זה ממישהו שכלל לא נמצא פה
. אבל בכל מקרה אין לדבריך אלו כל אחיזה במציאות. שמחתי לקרוא אמנם שאני ישראלי מצוי, אבל אני מאמין לחלוטין בצדקת הדרך. זה שאני לא מתלהם כמו ילד בן ארבע וצווח ׳פתרונות׳ שכל בר דעת יודע שלא עומדות על הפרק ומעדיף במקום זאת להתמודד עם הכלים שעומדים לרשותי ועם המציאות, ממש לא משנה זאת
.

מגניב שאתה כביכול ״מסכים איתי״, אך לא רק שמפי מעולם לא קראת אמירה כזאת, אלא אף חלקתי במפורש על ׳קביעתך׳ זו לפני מספר שבועות
.

סתם להשכלה כללית, עם מגורים בארצות הברית גם לא ניתן לנצח את הטרור בישראל
. אבל כאמור, קרא לי תבוסתן, קרא לי לא מאמין, תמציא לי כל כינוי שמסתדר לך בראש להמציא לי. אני חי בשלום עם כולם, האמן לי
.

קשה הא, הקטע של לקרוא ולא להמציא לאחרים דעות כדי שיסתדר לך טוב יותר לצרוך אותן
. מנהג השמאל והרל״ב מימים ימימה ואין כל חדש תחת השמש. אבל ממי שמתיימר להיות איש ימין זאת בדרך כלל לא התנהגות מצופה.

כי אני דווקא טוען שבהחלט אפשר לנצח את הטרור. גם באיו״ש וגם באזח״ע. אבל מעבר לכך? אחלה המצאה
.
ברור שיש דימיון. החמאס ברצועה והחמאס ביהודה ושומרון הם אותו הגזע. הם ברברים ותאוות הרצח שלהם אותו הדבר.
הם חמושים במיטב כלי הנשק וזה רק עניין של זמן עד שהם יפרצו את כביש 6 ויטבחו בכם.
6 מכוניות תופת התגלו בשבוע האחרון . ג'נין טול כרם קלקיליה סג'עיה ג'באליה בית חאנון זה אותו חמאס אותו הנשק ואותה הרצחנות.
אתה פשוט מקשקש שטויות.
אתה מגן על האגו שלך ? על מה או מי אתה מגונן? אתה בת יענה? מכניס את הראש שלך בחול.

Harrington

Well-known member
מנהל
ברור שיש דימיון. החמאס ברצועה והחמאס ביהודה ושומרון הם אותו הגזע. הם ברברים ותאוות הרצח שלהם אותו הדבר.
הם חמושים במיטב כלי הנשק וזה רק עניין של זמן עד שהם יפרצו את כביש 6 ויטבחו בכם.
6 מכוניות תופת התגלו בשבוע האחרון . ג'נין טול כרם קלקיליה סג'עיה ג'באליה בית חאנון זה אותו חמאס אותו הנשק ואותה הרצחנות.
אתה פשוט מקשקש שטויות.
אתה מגן על האגו שלך ? על מה או מי אתה מגונן? אתה בת יענה? מכניס את הראש שלך בחול.
טוב חמודי. הבנתי את הראש.
אז זה שהחמאס הוא אותו חמאס, בשום מקום לא כתבתי משהו אחר כמובן :). אפילו לא דיברתי על זה. אבל שוין. אין לי כוח בשבילך, מצטער. תמשיך להיות מצטדק יקר ותהנה לך שם בניכר. הרבה בריאות לבינתיים. תת השרשור הזה מיצה את עצמו.

טוב חמודי. הבנתי את הראש.
אז זה שהחמאס הוא אותו חמאס, בשום מקום לא כתבתי משהו אחר כמובן . אפילו לא דיברתי על זה. אבל שוין. אין לי כוח בשבילך, מצטער. תמשיך להיות מצטדק יקר ותהנה לך שם בניכר. הרבה בריאות לבינתיים. תת השרשור הזה מיצה את עצמו.
אתה כותב שטויות מנסה להצטדק ועוד לא מתבייש לכתוב לי הבנתי את הראש?
אתה כתבת שהחמאס ביהודה ושומרון והחמאס ברצועה זה לא אותו הדבר ועניתי לך שזה כן אותו הדבר.
זאת אותה אידאולוגיה, אותה הסתה אותו הנשק ואותה הרצחנות.
רואים שאתה מגיע מהשמאל .אתם פשוט מוכתמים נפשית מנטלית מחרבון אוסלו . ההזיות שלכם על שלום ועל דו קיום טבועות ב DNA שלכם. לדעתי אסור לכם לעשות ילדים אללה יסטר שמא תמשיכו להביא מכונות מקולקלות של הטבע.
אתה תקוע ב6.10 וזה לא יצא ממך. לדעתי אתה הוא המועמד האולטימטיבי להיות חוסה במחנה לחינוך יהודי ציוני מחדש שצריך להקים לכם תבוסתני השמאל הרקוב.

Harrington

Well-known member
מנהל
אתה כותב שטויות מנסה להצטדק ועוד לא מתבייש לכתוב לי הבנתי את הראש?
להתבייש לא אתבייש חמודי, בוודאי לא ממך :). אתה יודע מצוין מה דעתי על צורת כתיבתך. אז ניסיתי, עוד פעם, לקיים מולך דיון ענייני. זה די לא הולך, אז כן, מה לעשות, הבנתי את הראש. צר לי עבורך, אבל אני פה להנאתי, לא לספיגת התנשאויותיך ודברי הגנאי שלך. אלו גם לא מעניינים אותי וגם משעממים מבחינתי.
אתה כתבת שהחמאס ביהודה ושומרון והחמאס ברצועה זה לא אותו הדבר ועניתי לך שזה כן אותו הדבר.
אז ענית. אלא שאתה שוכח לציין שאתה עניתי לי כך בנושא אחד, בעוד שאני דיברתי על נושאים אחרים לחלוטין :). כך שלתשובתך היפה אין כל קשר לדברי ואכן, להשקפתי (פשוט מציאות) אין כל השוואה בין איו"ש לאזח"ע.
זאת אותה אידאולוגיה, אותה הסתה אותו הנשק ואותה הרצחנות.
של החמאס? כן, בוודאי. זה זהה בכל מקום. אמנם באזח"ע יש את הנוחבות שבינתיים לא התגלו באיו"ש. אבל מעבר לכך לא חלקתי בשום מקום שהחמאס זה החמאס.
רואים שאתה מגיע מהשמאל .
מצוין. לא אוהב להסתיר דברים :). אמנם אין שחר לדבריך כמובן, אבל אם אתה חושב שמפריע לי ש"רואים" משהו לגבי, חשוב שנית :).
אתם פשוט מוכתמים נפשית מנטלית מחרבון אוסלו .
איזו באסה.
ההזיות שלכם על שלום ועל דו קיום טבועות ב DNA שלכם. לדעתי אסור לכם לעשות ילדים אללה יסטר שמא תמשיכו להביא מכונות מקולקלות של הטבע.
אתה תקוע ב6.10 וזה לא יצא ממך. לדעתי אתה הוא המועמד האולטימטיבי להיות חוסה במחנה לחינוך יהודי ציוני מחדש שצריך להקים לכם תבוסתני השמאל הרקוב.
לא קראתי את שני המשפטים האחרונים (הספיק לי זה שלפניהם בשביל להבין שזה בזבוז אנרגיה). כאמור, אם וכאשר תרצה דיון ענייני (כן, זה כולל התמודדות עם העובדה שלא כל העולם מסכים איתך ומקבל את חוכמתך העילאית לגבי הסיטואציה), תרגיש חופשי לעדכן. עד אז? תמשיך לפרסם פוסטים בהם רק אתה הגדול והחכם יודע (ממרחק של אלפי קילומטרים רבים) מה קורה כאן, מה צריך לקרות ועוד, תצדיק לעצמך ולסביבתך את ירידתך מהארץ בכל דרך אפשרית, והעיקר, תהנה לך מהחיים :). אני חי עם זה לגמרי בשלום.

להתבייש לא אתבייש חמודי, בוודאי לא ממך
. אתה יודע מצוין מה דעתי על צורת כתיבתך. אז ניסיתי, עוד פעם, לקיים מולך דיון ענייני. זה די לא הולך, אז כן, מה לעשות, הבנתי את הראש. צר לי עבורך, אבל אני פה להנאתי, לא לספיגת התנשאויותיך ודברי הגנאי שלך. אלו גם לא מעניינים אותי וגם משעממים מבחינתי.

אז ענית. אלא שאתה שוכח לציין שאתה עניתי לי כך בנושא אחד, בעוד שאני דיברתי על נושאים אחרים לחלוטין
. כך שלתשובתך היפה אין כל קשר לדברי ואכן, להשקפתי (פשוט מציאות) אין כל השוואה בין איו"ש לאזח"ע.

של החמאס? כן, בוודאי. זה זהה בכל מקום. אמנם באזח"ע יש את הנוחבות שבינתיים לא התגלו באיו"ש. אבל מעבר לכך לא חלקתי בשום מקום שהחמאס זה החמאס.

מצוין. לא אוהב להסתיר דברים
. אמנם אין שחר לדבריך כמובן, אבל אם אתה חושב שמפריע לי ש"רואים" משהו לגבי, חשוב שנית
.

איזו באסה.

לא קראתי את שני המשפטים האחרונים (הספיק לי זה שלפניהם בשביל להבין שזה בזבוז אנרגיה). כאמור, אם וכאשר תרצה דיון ענייני (כן, זה כולל התמודדות עם העובדה שלא כל העולם מסכים איתך ומקבל את חוכמתך העילאית לגבי הסיטואציה), תרגיש חופשי לעדכן. עד אז? תמשיך לפרסם פוסטים בהם רק אתה הגדול והחכם יודע (ממרחק של אלפי קילומטרים רבים) מה קורה כאן, מה צריך לקרות ועוד, תצדיק לעצמך ולסביבתך את ירידתך מהארץ בכל דרך אפשרית, והעיקר, תהנה לך מהחיים
. אני חי עם זה לגמרי בשלום.
ממש לא. אין שום דמיון בין האזורים כרגע. משום בחינה
זה מה שאתה כתבת. דיון ענייני אתה רוצה?
אז עוד פעם אני מסביר לך שכתבת שטויות ואתה מנסה להתחמק מהתגובה הפבלובית שלך של החשיבה המקולקלת חשיבת אסון חרבון אוסלו השמאלנית שנטבעה בך במשך השנים שהחמאס ביהודה ושומרון זה לא החמאס של רצועת עזה.
כתבת אין דמיון בין שני האזורים כרגע.
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
אתה יודע למה החלטתי לברוח משם מהחור הזה הקרוי ישראל? בגלל סמרטוטים כמוך שאיפשרו לממשלה להשמיד התיישבות יהודית של 8000 יהודים רק בגלל סיבה אחת. שראש הממשלה דאז עשה עסקה עם השטן (השמאל) לסגור לו את תיק השוחד שהיה שולח אותו לכלא תמורת השמדת גוש קטיף והציבור היהודי במדינת ישמעאל לא עצר את הביזיון הזה. אז הבנתי שהציבור היהודי במדינת ישראל הוא כבר לא ציבור ציוני שאכפת לו בדיוק כמוך ציבור אנטי ציוני שמחפש את החיים הטובים ומאפשר לשלטון לפגע בעם היהודי.
אני חוזר ואומר לך שאתם כמדינה כאזרחים יהודים אתם לא תחגגו את יום ההולדת ה80 של מדינת ישראל.
אתה ושכמותך אשמים במחדל אוסלו במחדל ההתנתקות במחדל שליט ובמחדל הנובה ב7.10.
אתה אשם .בגלל אפסים סמרטוטיים כמוך שלא מצליח לשנות דיסקט ואומר לי שאין דמיון בין המחבלים של עזה למחבלים של יהודה ושומרון.
כל השלטון שלכם רקוב ומושחת. תראה מה קורה עם מערכת המשפט שלכם. חחחחחחחחחחחח
אני במקומך הייתי שם שק של אפר ויושב שבעה על המדינה שלך .עוד חודש אתם שנה בלחימה שנבה שלמה ולא עשיתם כלום.
החמאס שולט ברצועה והשלטון הרקוב שלך מחלק לו מזון דלק חשמל ומים חחחחחחחחחחחח.
הצבא שלכם לא מסוגל להתמודד עם שני איומים ואפילו עם איום אחד אתם לא מסוגלים להתמודד. השוגר דדי מזיין אתכם בתחת שלוש פעמים בשבוע תמורת נשק תחמושת מטוסים F35 אבל לא מרשה לכם לכסח את מצרים ולבנון שתי המדינות שהן מדינות אויב.
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
אין דמיון בין שני האזורים כרגע.
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח.
משום בחינה. תגיד אתה אהבל?

Harrington

Well-known member
מנהל
ממש לא. אין שום דמיון בין האזורים כרגע. משום בחינה
זה מה שאתה כתבת. דיון ענייני אתה רוצה?
אז עוד פעם אני מסביר לך שכתבת שטויות ואתה מנסה להתחמק מהתגובה הפבלובית שלך של החשיבה המקולקלת חשיבת אסון חרבון אוסלו השמאלנית שנטבעה בך במשך השנים שהחמאס ביהודה ושומרון זה לא החמאס של רצועת עזה.
כתבת אין דמיון בין שני האזורים כרגע.
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
מיצינו חנ"ש יקר.
אם וכאשר תוכל לקיים דיון ענייני, תרגיש חופשי לעדכנני. עד אז, תהנה עם חבריך שם בניכר.

שבת שלום.

מיצינו חנ"ש יקר.
אם וכאשר תוכל לקיים דיון ענייני, תרגיש חופשי לעדכנני. עד אז, תהנה עם חבריך שם בניכר.

שבת שלום.
שבת שלום. למה אתה לא מודה שהייתה לך תגובה פבלובית רגשית שמקורה בתעמולה שספגת במשך השנים תעמולת שלושת ערוצי התרעלה, הבגידה, הזוהמה של השמאל הרקוב מתבוסתנות כשציינת שיש הבדל בין חמאס יהודה ושומרון לחמאס ברצועה.

אולי זה הפתרון ואולי גם לא, אבל זה כלל לא משנה
. זאת לאור העובדה הפשוטה שברורה לכל בר דעת שאיש לא מתכוון ליישם אותה. לא תחת שום ממשלה. לא הנוכחית ולא אחרת, לא מימין ולא משמאל. אז סתם כהתלהמות זה אחלה. די בשורה אחת עם לעצום את העיניים ממש ממש חזק וכשנפתח אותם לא יהיו יותר ערבים בין הנהר לים. אבל עדיין למי שאוהב את הז'אנר, זה לגמרי אחלה. אבל כטיעון/דיון רציני זאת כמובן אמירה חסרת כל משמעות, ענייניות, או רלוונטיות למשהו.

אני נותן פתרונות ואתה מקשקש שטויות והבלים ולא ראיתי שום פתרון שלך למלחמה בטרור.
תראה מה אתה כותב. "זאת לאור העובדה הפשוטה שברורה לכל בר דעת שאיש לא מתכוון ליישם אותה." אז ברור שאם בישראל איש לא מכוון ליישם את הפתרון שלי ברור למה קיבלתם את ה7.10 בפרצוף העלוב שלכם.
אם היו מיישמים את הפתרון שלי ברצועת עזה שנה אחת לפני ונכנסים לפני שהיו חטופים ומזרימים עשן למנהרות לגלות את התוואי ומזרימים גז מתאן ומפוצצים תוך חודש לא היה חמאס. וכמובן לא היה ה7.10.
שים לב להמשך השטויות שאתה כותב.
אז סתם כהתלהמות זה אחלה. די בשורה אחת עם לעצום את העיניים ממש ממש חזק וכשנפתח אותם לא יהיו יותר ערבים בין הנהר לים.
זה אתה כתבת. לא אני כתבתי זאת. לא כתבתי שלא יהיו ערבים בין הירדן לים. כתבתי שלא יהיה טרור כלומר הערבים בין הירדן לים לא יעסקו בטרור אם ילכו בדרך שאני כתבתי.
אתה מבין את הבעיה שלך? אתה מדבר כמו שמאלן תבוסתן ומכניס מילים לתוך התשובה שלך שלא אני כתבתי אותן ורעיונות שלא אני כתבתי אותם.

Harrington

Well-known member
מנהל
אני נותן פתרונות ואתה מקשקש שטויות והבלים ולא ראיתי שום פתרון שלך למלחמה בטרור.
אני מחויב לתת פתרונות? לכתוב מה שאתה רוצה? מעבר לכך שלא שאלת כלל מה לדעתי אפשר לעשות בעניין הטרור, נדמה לי שאני כותב את מה שאני מוצא לנכון. באמת מצטער (טוב נו, לא באמת :)) אם זה לא מוצא חן בעיניך.

לגופו, הגבתי להצעותיך שאתה מכנה "פתרונות". מדובר בהצעות שאם תתממשנה אולי יפתרו את הבעיה, אך מאחר וכל בר דעת שאינו ילד מתלהם צעיר יודע שהן לעולם לא תתממשנה, קצת קשה להגדירן פתרונות באופן רציני. מדובר בפתרונות לתרפיה קבוצתית והוצאת קיטור, אך לא לטרור.

It's really that simple.

מיצינו.

אני מחויב לתת פתרונות? לכתוב מה שאתה רוצה? מעבר לכך שלא שאלת כלל מה לדעתי אפשר לעשות בעניין הטרור, נדמה לי שאני כותב את מה שאני מוצא לנכון. באמת מצטער (טוב נו, לא באמת ) אם זה לא מוצא חן בעיניך.

לגופו, הגבתי להצעותיך שאתה מכנה "פתרונות". מדובר בהצעות שאם תתממשנה אולי יפתרו את הבעיה, אך מאחר וכל בר דעת שאינו ילד מתלהם צעיר יודע שהן לעולם לא תתממשנה, קצת קשה להגדירן פתרונות באופן רציני. מדובר בפתרונות לתרפיה קבוצתית והוצאת קיטור, אך לא לטרור.

It's really that simple.

מיצינו.

אני מחויב לתת פתרונות? אתה לא מחויב לתת פתרונות. אין לך שום פתרון ומעולם לא היה לך פתרון לבעיית הטרור כי אתה שמאלן לוזר מוכתם בתעמולה התבוסתנית של השמאל.
אז אני לא מצפה מתבוסתן לתת לי פתרונות לבעיית הרצח והטרור שלכם.
אתה גם לא חייב להסכים איתי בדרך שבה אני מציע לכם להילחם בטרור אבל הבעיה שלי איתך היא לא שאתה לא מקבל את הפתרונות שלי אלא הצורה בה אתה פוסל אותם כאילו ואני כותב שטויות.
אז לך תחפש מי ינענע אותך חתיכת אפס עלוב.

DANIAVNI

Well-known member
מהמפה. חייבים להוריד להם את היכולות המבצעיות שלהם ולדכא את הרצון שלהם לרצוח יהודים.
הדרך היחידה לדכא להם את תאוות הרצח הטבועה בהם היא להרוג להם לא עשרות מחבלים בשבוע אלא מאות מחבלים ביום.
ולהזיז את האוכלוסיה . ברגע שבמטכ"ל יבינו שכל תושב מוסלמי ביהודה ושומרון הוא מחבל ויש מחבלים חמושים ויש מחבלים לא חמושים ואת החמושים יש להרוג בכל מצב בכל מקום. לפי החוק הבינלאומי מותר לצה"ל לירות מארז של פלשט לעבר חמושים שהולכים בלויה של מחבלים גם אם כתוצאה מכך יהיו מחבלים לא חמושים נפגעים.
למחוק מהלקסיקון המשפטי את המושג בלתי מעורבים. אין דבר כזה בלתי מעורבים. מי שמשתתף בלוויה של מחבל הרוג הוא מעורב ועוד איך מעורב גם אם הוא לא חמוש. מי שלא מעורב ולא רוצה לרצוח יהודים לא משתתף בלוויה של מחבל שרצח יהודים וצה"ל חיסל אותו. למחוק את הביזיון הזה הקרוי קרן וקסנר מהמטכ"ל של צה"ל. רק כך תנצחו את הטרור.
ברגע שהאוכלוסיה המוסלמית בשטחים המשוחררים ביהודה ושומרון תבין שהמחיר שהיא משלמת עבור תאוות הרצח שלה הוא בלתי נסבל והם מאבדים את הערים שלהם והבתים שלהם והופכים להיות חסרי בית פליטים נעים ונדים ממקום למקום הם יפסיקו לרצוח יהודים.
יחד עם זאת לוחמה פסיכולוגית. ברק אמר צבא קטן וחכם .איש טיפש שהיה ראש ממשלה רמטכ"ל ושר בטחון בנה צבא קטן ולא חכם. צבא של בוגרי וקסנר לא יכול לנצח מלחמות .ניצחון זה הורדת הטרור למפלס של 0 רצח.
לחמה פסיכולוגית דרך מנשרים עם תוכן ותמונות. קחו עיר כמו קלקיליה ותמחקו אותה מהאדמה ותורידו מנשרים על טול כרם ג'נין חליל נבלוס עם תמונת הלווין של קלקיליה שהיא בעצם קרחת ,שטח ריק ושלטים כאן יוקם ישוב יהודי בשם צוהר . הצוהר לתקומת עם ישראל בארצו ומולדתו.
קלקליליה עיר טרור חמש דקות מניר אליהו 7 וחצי דקות מכפר סבא אינה קיימת יותר במקומה יוקם ישוב יהודי בשם צוהר. הצוהר לתקומת העם היהודי בארצו ומולדתו. אתם הבאים בתור ככה נלחמים ברצחנות הברברית האיסלמית.
במשוואת הביטחון של מדינת ישראל ישנם מספר פרמטרים
מהם נציין שלושה
פרמטר 1 : פעולות שפוגעות בצד הערבי ( המכונה גם פלסטינאי)
פרמטר 2 : שיתוף פעולה של ארה"ב ויתר העולם המערבי ( שתלוי בתדמיתה של ישראל כמדינה מערבית מוסרית)

מה שאתה וחבריך עושים זה להדגיש את פרמטר 1 תוך התעלמות מוחלטת מפרמטר 2 .
הבעייה שפרמטר 2 תלוי ברמתו של פרמטר 1 .
לכן, כל חלומות החיסול שלך לא בדיוק יעבדו במציאות .

במשוואת הביטחון של מדינת ישראל ישנם מספר פרמטרים
מהם נציין שלושה
פרמטר 1 : פעולות שפוגעות בצד הערבי ( המכונה גם פלסטינאי)
פרמטר 2 : שיתוף פעולה של ארה"ב ויתר העולם המערבי ( שתלוי בתדמיתה של ישראל כמדינה מערבית מוסרית)

מה שאתה וחבריך עושים זה להדגיש את פרמטר 1 תוך התעלמות מוחלטת מפרמטר 2 .
הבעייה שפרמטר 2 תלוי ברמתו של פרמטר 1 .
לכן, כל חלומות החיסול שלך לא בדיוק יעבדו במציאות .
אמרת שלושה פרמטרים ציינת רק 2.
פרמטר מס" 2 שלך שגוי. מי שמנהל מלחמה תחת הפחד איך תיראה תדמיתו בעולם המערבי לעולם לא ינצח במלחמה.
הפרמטר ה3 שלא ציינת הוא הקונספציה. כל עוד ואתם נתונים תחת הקונספציה של ה6 לאוקטובר לעולם לא תנצחו את הטרור.
הפרמטר ה3 שלכם הוא שאתם עוד לא מבינים מה עבר עליכם ב7 לאוקטובר .

certified.woke

Well-known member
הדעות חלוקות.
הייתי ממליץ למחוק אותך.
אתה פשוט מיותר, חסר תועלת או ערך למין האנושי, נטל מיותר, צורך מזון ואויר אטמוספרי שיכול היה לשמש מוצלחים ממך...

הדעות חלוקות.
הייתי ממליץ למחוק אותך.
אתה פשוט מיותר, חסר תועלת או ערך למין האנושי, נטל מיותר, צורך מזון ואויר אטמוספרי שיכול היה לשמש מוצלחים ממך...
דמוקרט דה לה שמטה. אתם הרעל של מדינת ישראל. הערבים האנטי ציונים שזה בסדר גמור. אני לא מצפה מערבי להיות ציוני אבל אני מצפה מהמדינה שלכם להעיף אותו ממדינת ישראל. אזרח ערבי שאומר שהוא ערבי פלשתיני ולא ערבי ישראלי צריך לשלול לו את האזרחות ולהעיף אותו ממדינת ישראל לאחת מ 22 המדינות המוסלמיות הקיימות על הכדור הזה.
הערבים האלה הם הסוס הטרויאני הגייס החמישי והיהודים שתומכים בהם הם פושעים נגד העם היהודי נגד הציונות וצריך לסלק אותם ממדינת ישראל.

certified.woke

Well-known member
דמוקרט דה לה שמטה. אתם הרעל של מדינת ישראל. הערבים האנטי ציונים שזה בסדר גמור. אני לא מצפה מערבי להיות ציוני אבל אני מצפה מהמדינה שלכם להעיף אותו ממדינת ישראל. אזרח ערבי שאומר שהוא ערבי פלשתיני ולא ערבי ישראלי צריך לשלול לו את האזרחות ולהעיף אותו ממדינת ישראל לאחת מ 22 המדינות המוסלמיות הקיימות על הכדור הזה.
הערבים האלה הם הסוס הטרויאני הגייס החמישי והיהודים שתומכים בהם הם פושעים נגד העם היהודי נגד הציונות וצריך לסלק אותם ממדינת ישראל.
אגב, הפתרון הנכון הוא מחיקת כל ההתנכלויות(*)...

(*) לא שגיאת כתיב

למעלה