הצבעות

ליאור XX

New member
הצבעות

תצביעו לשחקני הסדרה ולסדרה עצמה בTC08 תצביעו מכל אימייל שיש לכם!! http://www.teenchoiceawards.com/ קטגוריות ששחקני הסדרה / הסדרה עצמה משתתפים בה : movies Breakout Female Kristen Bell - Forgetting Sarah Marshall Actress: Comedy Kristen Bell - Forgetting Sarah Marshall TV Actor: Drama Penn Badgley - Gossip Girl Chace Crawford - Gossip Girl Actress: Drama Blake Lively - Gossip Girl Leighton Meester - Gossip Girl Breakout Show Gossip Girl Breakout Star Female Blake Lively - Gossip Girl Leighton Meester- Gossip Girl Taylor Momsen- Gossip Girl Breakout Star Male Ed Westwick- Gossip Girl Chace Crawford- Gossip Girl אגב , זה ממש לא בסדר שהם לא שמו את פן פה
Drama Gossip Girl Villain Ed Westwick - Gossip Girl Fashion + Beauty Female Hottie Blake Lively Male Hottie Chace Crawford

ואפשר להצביע כל יום , גם לי יש ת'אתר הזה ../images/Emo9.gif

אבל ממש מעצבן אותי שלא שמו הרבה את אד ווסטוויק החתיך!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
y

ליאור XX

New member
את אד דווקא שמו כמה פעמים

ואת פן רק פעם אחת/פעמיים ולא פר שבהוטי הם שמו רק את צ'ייס איזה אפליה !

לוידעת

New member
נהה.....אני לא כ"כ בטוחה בזה....

צ'אק ממש לא מהמם....
עושה חלק ניכר בדרה-כן! אבל מהמם-לא!!!!!!!!!!!!

מ-מ-ש לא !!!!!! ../images/Emo46.gif צ'אק הכי מהמם שמה../images/Emo99.gif

אולי את לא מחבבת אותו אבל יש בנות שכן אוהבות אותו , אז לפני מה שאת רושמת תגידי שזו דעה שלך כי לא כולן חושבות כמוך !!!! אני למשל כן אוהבת את צ'אק , אז אל תביאי סתם הצהרה כזאת .

לוידעת

New member
תהרגי אותי!!

מה כבר אמרתי?? לא כולן צריכות להסכים איתך!! אני אישית חושבת שהוא ממש מכוער,מה אני אעשה?לא לטעמי...!וגם לא אמרתי שאני לא מחבבת אותו-כי אני דווקא כן,הוא זה שמוסיף פלפל לכל הסדרה..-אמרתי שבעיני הוא לא נראה משו...... לא כפיתי על אפחד את דעתי ולא הבאתי שום הצהרה... צ'יל אאוט!!

תשמעו בנות,יש לי כמה שאלות אתן יכולות לענות?

1) כל העונה השנייה תתרחש בטוסקנה או שחלק מהעונה תתרחש גם בניו-יורק ???. 2) אני רוצה לעשות משהו שאסור לדבר עליו בפורום ... אבל את כל השירים שהופיעו בסדרה ואני לא מוצאת איפה ,אז אם תוכלו לעזור זה יהיה ממש נחמד ..... אם תוכלו לענות , אני אודה לכן המון , תודה !!!!

ליאור XX

New member
גם בניו יורק על העיר כל הסדרה

ויש ערוץ ביוטיוב עם כל השירים מכל הפרקים אני אחפש לך .

למעלה