הצדדים הפחות נעמימים של ל"ג בעומר

S r 35

New member
הצדדים הפחות נעמימים של ל"ג בעומר../images/Emo117.gif../images/Emo18.gif

לא מספיק שאנחנו צריכים לסבול נפצים וחזיזים במשך לילה שלם ... לא מספיק שהסירחון של המדורות מחניק את האוויר ולא נותן לנשום ... זה גם מסוכן. אפילו מאוד
שלשום עשינו מדורה, כמה חברים: הורים וילדים, והיה די נחמד. אישית - אני לא אוהבת מדורות. זה אף פעם לא עשה לי את זה, אבל מה לא עושים בשביל הצאצאים, מה עוד שגם החברותא הייתה נעימה. בקיצור, חזרנו הביתה מסריחים אך מרוצים. הבוקר התקשרה אלי בהיסטריה ידידה שלי - אחת מהמשתתפות במדורה (הבן שלה חבר של ניר). מסתבר שהילד קם בבוקר שאחרי עם עין נפוחה וכואבת. ביקור במיון ומיליון ואחת בדיקות (כולל סי-טי) גילו שיש פגיעה משמעותית בעדשה של העין - כנראה מזיק שחדר פנימה. קשה להאמין, אבל מחר הילד (בן 7) עובר ניתוח להשתלת עדשה.
וזה ילד שלא השתולל ולא עשה שום דבר חריג ליד המדורה. פשוט שיחק כמו כולם. באותה מידה זה יכול היה לקרות, חלילה, לנירי שלי או לכל ילד אחר שהיה שם. מפחיד! מחריד! איום ונורא! אני רק מקווה שהוא יצא מהניתוח בנזק מזערי ושיהיה טוב

S r 35

New member
נעמימים = נעימים כמובן

זה מה שקורה כשיושב לידך פעוט בן שנתיים ומקפיץ אותיות על המקלדת שלא לעניין.

dafgol

New member
מחזיקה ../images/Emo45.gif חזק חזק ../images/Emo50.gif../images/Emo57.gif

S r 35

New member
הילד עבר אתמול ניתוח אצל אחד הרופאים הטובים

ביותר בתחום, בחיפה. הוא סובל מכאבים של אחרי ניתוח אבל הוא יהיה בסדר
אמא שלו מלאת רגשי אשמה והייתה זקוקה לתמיכה רבה בעצמה. אני מקווה שהוא ישתחרר בקרוב הביתה ושהוא יהיה בסדר. צריך להיזהר כל-כך במדורות הללו

שתהיה למתוק החלמה מהירה

אין לך מה להרגיש רגשי אשמה לפעמים דברים הם מחוץ ליידנו נשיקות

S r 35

New member
../images/Emo51.gif ורק תיקון קטן לנורית:

הילד הוא לא הבן שלי אלא בן של ידידה ורגשי האשמה נמצאים אצלה ולא אצלי (אם כי סביר מאוד שגם לי היו רגשות כאלה אם חלילה משהו כזה היה קורה לנו). את מה שאת אומרת אני אמרתי אתמול לאמו של הילד וניסיתי לעודד אותה. לא פשוט. מקווה שיהיה בסדר

למעלה