הצהובים חזרו לאלימות

shaycn23

Well-known member

dory30

Well-known member

הצהובים חזרו לאלימות​

אלה לא אוהדים. חבורת חוליגינים שצריך לשים בכלוב, נקודה. בלי קשר בכלל- בושה לחיפאים שהחתימו את אצילי חובב הקטינות.

shaycn23

Well-known member
אלה לא אוהדים. חבורת חוליגינים שצריך לשים בכלוב, נקודה. בלי קשר בכלל- בושה לחיפאים שהחתימו את אצילי חובב הקטינות.
אצילי חובב הקטינות(שלא בידיעתו) ואלירן שודד הזקנות ואפילו כפיראדרין אם נלך אחורה יותר בזמן..

shaycn23

Well-known member
הבושה היא שגולדהאר זרק אותו מהמועדון אחרי שהפרקליטות סגרה את התיק מחוסר ראיות, מחוסר אשמה, בגלל שהנערה שיקרה.
בכל זאת, איש עסקים קנדי, לא ישראלי שנולד כאן, שרואה רק דולרים בעיניים והסטטוס שלו לא עומד לצידו במקרה הזה.
אתה מצליח להבין שההשלכות לצדקנות של גולדהאר בסופו של דבר הביאה חוליגנים לשים רימון הלם ליד דלת הבית של ההורים שלו?

נערך לאחרונה ב:

dory30

Well-known member
הבושה היא שגולדהאר זרק אותו מהמועדון אחרי שהפרקליטות סגרה את התיק מחוסר ראיות, מחוסר אשמה, בגלל שהנערה שיקרה.
בכל זאת, איש עסקים קנדי, לא ישראלי שנולד כאן, שרואה רק דולרים בעיניים והסטטוס שלו לא עומד לצידו במקרה הזה.
אתה מצליח להבין שההשלכות לצדקנות של גולדהאר בסופו של דבר הביאה חוליגנים לשים רימון הלם ליד דלת הבית של ההורים שלו?
גם אם אצילי ומיכה לא אשמים טכנית, הם פגעו בתדמית המועדון. כל הכבוד לו על הצעד האמיץ. גולדהאר לא אחראי לזריקת הרימון של המשוגעים, אלא אי החינוך מבית ואוזלת היד של המשטרה.

shaycn23

Well-known member
גם אם אצילי ומיכה לא אשמים טכנית, הם פגעו בתדמית המועדון. כל הכבוד לו על הצעד האמיץ. גולדהאר לא אחראי לזריקת הרימון של המשוגעים, אלא אי החינוך מבית ואוזלת היד של המשטרה.
הוא לא פגע בתדמית המועדון, חבל שאתה הולך שולל אחרי הפוליטיקלי ולא העובדות. הצעירה פגעה בתדמית השחקן, זה הוכח.
המועדון היה בעדו, השחקנים היו בעדו, הקהל היה בעדו אבל גולדהאר(רווק, יש לומר) העדיף לראות את הצד של קבוצה מסוימת זועמת וקיצונית בדעותיה מתוך מגדר שלם ונפל גם לפרופוגנדה החיפאית שנהנתה מהבלאגן.
גם לא עידכנו את גולדהאר שרוב גיבורי התרבות התלאביביים התפרסמו גם ב "מעשים לא מוסריים", זה אולי היה מרכך לו את הצביעות.

dory30

Well-known member
המועדון היה בעדו, השחקנים היו בעדו, הקהל היה בעדו אבל גולדהאר(רווק, יש לומר) העדיף לראות את הצד של קבוצה מסוימת זועמת וקיצונית בדעותיה מתוך מגדר שלם ונפל גם לפרופוגנדה החיפאית שנהנתה מהבלאגן.
מה הקשר לרווק? חבר טוב מאוד שלי נשוי ואמר לי שאסור להם לשחק כדורגל עד סוף ימיהם. יש משהו יותר חשוב מההישגים וזה המוסר. מכבי היא גם ארגון שמעורה בקהילה. אני בטוח שבהפועל היו נותנים לפדופיל הזה פרס וממנים אותו לקפטן. לא בבית ספרנו.

דיברגנט חדש

Well-known member
מה הקשר לרווק? חבר טוב מאוד שלי נשוי ואמר לי שאסור להם לשחק כדורגל עד סוף ימיהם. יש משהו יותר חשוב מההישגים וזה המוסר. מכבי היא גם ארגון שמעורה בקהילה. אני בטוח שבהפועל היו נותנים לפדופיל הזה פרס וממנים אותו לקפטן. לא בבית ספרנו.
אתה משחק לידי הפמיניסטיות שרוצות להקטין אותנו עוד ועוד, לא ייתכן שכל ציוץ שלהן, יפיל גבר עוד לפני שניתנה לו הזכות להגן על עצמו, מכיר "חף מפשע עד אשר הוכחה אשמתו?".
היום, כשאישה רוצה להתנקם בך, היא תתלונן עליך במשטרה ובזה הרגע סיימת את חייך, האם מקובל עליך?

shaycn23

Well-known member
רווקים הם תמימים. יש להם חופש בכושר החלטה אבל הם תמיד יצדדו בנושא האינטרסים שלהם בלי קשר לעובדות ולאמת. דווקא בנושאים אחרים ושוליים בחיים, הם יצדדו באמת, כמו למשל למחזר פלסטיק או לשמור על יערות הגשם, שם הם במלוא עוצמתם.
זה נוח לגולדהאר להצטייר כ'מגן ומושיע המין הנשי' בפני עצמו. הוא בונה תדמית של פמיניזם לעצמו ולמועדון על חשבון אצילי ומיכה, גם אם הוכח שהטעו אותם. אולי הוא מצפה שיותר נשים יגיעו למשחקים, לא יודע.
לגבי נשואים הם פחדנים מהאישה(כי יודעים מה היא מסוגלת לעולל להם) ויצדדו באישה שלהם תמיד(תכלס חשיבה הגיונית), אז אני מבין גם את הצד של חבר שלך.
וגרושים הם אמנם בלי אישה ופנויים אבל הם שועלים למודי ניסיון. הם הלכו הרבה פעמים על הקצה בזוגיות ויודעים על מה אסור לגבר לוותר ומה ההשלכות.

נערך לאחרונה ב:

אבח"י

Well-known member
צהוב זה בית"ר, לא?!
לצהב זה גם פועל עברית ששמו - לשנוא, לסלוד וכו'

shaycn23

Well-known member
צהוב זה בית"ר, לא?!
לצהב זה גם פועל עברית ששמו - לשנוא, לסלוד וכו'
צהובים זה גם כינוי של האמריקאים לווייטקונג במלחמת ווייטנאם וביטוי גזענות למלוכסנים.
צהובים זה גם כינוי גזענות לאשכנזים ולבלונדינים.
צהוב זה גם צבע של בננה ושתן ואפילו אחד מצבעי הכרטיסים של השופט.

אבח"י

Well-known member
צהובים זה גם כינוי של האמריקאים לווייטקונג במלחמת ווייטנאם וביטוי גזענות למלוכסנים.
צהובים זה גם כינוי גזענות לאשכנזים ולבלונדינים.
צהוב זה גם צבע של בננה ושתן ואפילו אחד מצבעי הכרטיסים של השופט.
בקיצקוצ צבע לא נחמד B-)

למעלה