הצהרת בריאות

הצהרת בריאות

שלום. בהצהרת הבריאות נשאלתי אם יש לי מום מולד או כתוצאה מתאונה, מחלה כרונית או נכות ונשאלתי אם עברתי ניתוח ב-3 השנים האחרונות. בשתי השאלות עניתי שלא. לפני 11 שנים עברתי ניתוח קיצור קיבה מסוג טבעת. זה לא נחשב מום או נכות וזה היה לפני יותר משלוש שנים . הם היה חובה עלי להצהיר על כך? אם חלילה יהיו לי סיבוכים כתוצאה מהניתוח הזה (יכול לקרות גם הרבה שנים אחרי הניתוח) האם אני מכוסה ?

דן סלס

New member
השמנת יתר היא מחלה כרונית

זה שעברת ניתוח לא אומר שלא צריך לענות על השאלה בחיוב יש בכך היתתממות. לדעתי אם יהיה לך סיבוך הקשור לכך לא ירצו לכסותך עדיף להצהיר ושיגבילו ניתוח כזה בלי תוצאותיו ולא גם כל תוצאה אני טיפלתי במבוטחת שזה מה שעשיתי עימה והיא התקבלה עם החרגת ניתוח קיצור קיבה (אך בלי "וכל הנובע ממנו")

השאלה היא מה יכול לכלול "כל הנובע ממנו"

הרי כמעט כל דבר אחר כך הם יכולים לטעון שנובע מהניתוח גם אם לא בהכרח נובע ממנו ישירות. קיב קיבה, מחסור בברזל וויטמינים, בריחת סידן, דלקות או פצעים בושט, ריפלוקס ודלקות ריאות וכו' וכו'...(אלו לא דברים שאני סובלת מהם היום, אגב) האם אני יכולה להתעקש על כך שלא יחריגו לי את "כל הנובע ממנו"?

עדיף עם מאשר בלי.....

הדברים יתבררו עיי' הרופאים, אם המחלה היא מהשמנת יתר או לא.....בכול מקרה בעת תביעה תמיד עדיף שיהיה ברשותך ניירות של ביטוח מאשר לא..... תמיד ישנם עו"ד שישמחו להגיש תביעה כנגד חברות הביטוח. עדיף לעמוד מולם עם פוליסה מאשר להתחנן למשרד הבריאות שיסייע לך.....

דן סלס

New member
בלי תוצאותיו

אם לא יסכימו לקבלך בלי "תוצאותיו" תנסי בחברה אחרת. נקודה. אני כבר סייעתי למישהי בדיוק בנקודה כזו בלי החרגת תוצאות

הצהרת בריאות

השמנת יתר היא מחלה לכול דבר וחובה להצהיר על כך בטופס הבקשה לביטוח בריאות, בכלל תמיד כדאי להצהיר על הכל. ואם לא הצהרת, תיגשי לסוכן הביטוח שלך ותמלאי טופס נוסף........

למעלה