הצטרפות לנטפליקס

dory30

Well-known member
שלום, אני מנוי של הוט ומעוניין להצטרף בנוסף לנטפליקס דרך הוט . במידה ולא פניתי לפורום הנכון, אנא העבירו אותי למקום אחר:
* כמה עולה חודש ניסיון (והתשלום הקבוע שלאחר מכן)?
*האם התקנת נטפליקס דורשת היערכות ברמה של שינוי ציוד - שלט, ממיר וכדומה?

אשמח לכל אינפורמציה נוספת חיונית, תודה.

k-don

Well-known member
שלום, אני מנוי של הוט ומעוניין להצטרף בנוסף לנטפליקס דרך הוט . במידה ולא פניתי לפורום הנכון, אנא העבירו אותי למקום אחר:
* כמה עולה חודש ניסיון (והתשלום הקבוע שלאחר מכן)?
*האם התקנת נטפליקס דורשת היערכות ברמה של שינוי ציוד - שלט, ממיר וכדומה?

אשמח לכל אינפורמציה נוספת חיונית, תודה.
לנטפליקס אפשר להצטרף ישירות באתר שלהם.
אפשר לשלם בכרטיס אשראי (אפילו ישראלי, אבל כנראה צריך שלא יהייה דיירקט) או בפייפל.

נטפליקס רצה על הרבה מכשירים ביניהם ממירי הפייבר ומיני פייבר של הוט , אבל גם על טלוויזיות חכמות וממירי אנדרואיד ואפל טיוי וגם בטלפונים סלולריים.
אני לא חושב שאפשר לשלם את המנוי של נטפליקס בחשבונית של הוט (רק פרטנר נותנת את השרות הזה).
מחירים רואים באתר של נטפליקס או בכמהזה (בין 33 ל 61)
בהצטרפות מקבלים חודש נסיון חינם (צריך למסור כרטיס אשראי אבל אפשר לבטל את אמצעי התשלום מיד ולראות במשך כל החודש)

dory30

Well-known member
תודה רבה, אבדוק מול החברה את סיפור הממירים והחשבונית.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
קיבלת תשובות טובות. אצלי רואים ישירות בטלוויזיה (אנדרואיד) ואפשר כמובן בעזרת סטרימר או ממיר תומך.
אפשרויות מחיר כפי שראית "מגוונות". עבור מכשיר אחד, שניים או 4, כאשר יש גם אפשרות לקבל תמונה באיכות HD או 4K.
בבחירה היקרה, קיימת אפשרות להפעיל 4 מכשירים שאינם נמצאים באותו בית, ולכן אפשר לחלוק בתענוג עם יותר מ"שותף" אחד.

dory30

Well-known member
קיבלת תשובות טובות. אצלי רואים ישירות בטלוויזיה (אנדרואיד) ואפשר כמובן בעזרת סטרימר או ממיר תומך.
אפשרויות מחיר כפי שראית "מגוונות". עבור מכשיר אחד, שניים או 4, כאשר יש גם אפשרות לקבל תמונה באיכות HD או 4K.
בבחירה היקרה, קיימת אפשרות להפעיל 4 מכשירים שאינם נמצאים באותו בית, ולכן אפשר לחלוק בתענוג עם יותר מ"שותף" אחד.
אה, כלומר לא חייבים גם סטרימר וגם ממיר? מדובר בטלוויזיה של סמסונג מלפני 7 שנים, לא חכמה. עשיתי חשבון משוער שהחשבון המינימלי הוא 1,100 ש"ח. האם לא שווה לחכות שהטלוויזיה תיגמר ואז לקנות חכמה שתכלול נטפליקס או כל מתחרה אחר שלה?

k-don

Well-known member
אה, כלומר לא חייבים גם סטרימר וגם ממיר? מדובר בטלוויזיה של סמסונג מלפני 7 שנים, לא חכמה. עשיתי חשבון משוער שהחשבון המינימלי הוא 1,100 ש"ח. האם לא שווה לחכות שהטלוויזיה תיגמר ואז לקנות חכמה שתכלול נטפליקס או כל מתחרה אחר שלה?
איזה ממיר? של הוט?
בסטרימינג (צפייה באינטרנט) סטרימר וממיר זה בעצם אותו דבר.אם אתה מקבל מיני פייבר של הוט אז אפשר להריץ נטפליקס (אבל כנראה שהאפליקציה כבדה).
ניתן לחבר לטלויזיה סטרימר בעלות של כ 200 ש"ח ולקבל נטפליקס וגם תכנים אחרים דרכו

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
1,100 ש"ח עבור מה? לא הבנתי. קיימים סטרימרים יחסית זולים שעושים את העבודה ובכל מקרה, איני מכיר את ממירי הוט. יתכן שגם הם "מסוגלים". בכל מקרה, סטרימרים יכולים לעבוד עם מערכת WIN 10 או עם אנדרואיד. אתה יכול לבחור ובעיקרון אני דווקא בעד הראשון. יס גם מספקים ממירי אנדרואיד "נחמדים" ואף כי מחיר החבילה של יס אולי גבוה מזו של הוט, ההפרש (לדעתי) מוצדק.

מחירי הטלוויזיות נמצאים בצניחה מתמדת, ואין גם מה להשוות טלוויזיה בת 7 למכשיר חדיש שאתה יכול לרכוש כיום. אני אישית אעדיף מכשיר טוב (שעולה יותר), אבל אם אתה רוצה גם ליהנות מתמונה טובה ומאנדרואיד שלא "מגמגם"? ההפרש שווה. קיימים בשוק מכשירים זולים מאד, אבל גם תכנת ההפעלה שלהם סגורה ומהר מאד גם תיווכח שהיא מוגבלת מאד.

dory30

Well-known member
1,100 ש"ח עבור מה? לא הבנתי. קיימים סטרימרים יחסית זולים שעושים את העבודה ובכל מקרה, איני מכיר את ממירי הוט. יתכן שגם הם "מסוגלים". בכל מקרה, סטרימרים יכולים לעבוד עם מערכת WIN 10 או עם אנדרואיד. אתה יכול לבחור ובעיקרון אני דווקא בעד הראשון. יס גם מספקים ממירי אנדרואיד "נחמדים" ואף כי מחיר החבילה של יס אולי גבוה מזו של הוט, ההפרש (לדעתי) מוצדק.

מחירי הטלוויזיות נמצאים בצניחה מתמדת, ואין גם מה להשוות טלוויזיה בת 7 למכשיר חדיש שאתה יכול לרכוש כיום. אני אישית אעדיף מכשיר טוב (שעולה יותר), אבל אם אתה רוצה גם ליהנות מתמונה טובה ומאנדרואיד שלא "מגמגם"? ההפרש שווה. קיימים בשוק מכשירים זולים מאד, אבל גם תכנת ההפעלה שלהם סגורה ומהר מאד גם תיווכח שהיא מוגבלת מאד.
בקיצור, אני אצור קשר עם הוט ואבקש הצעת מחיר. יתאים לי טוב, ולא אשאר במתכונת הנוכחית. אנשים חיו גם לפני שהיה נטפליקס. פשוט ראיתי מבצע וחשבתי לבדוק.

k-don

Well-known member
בקיצור, אני אצור קשר עם הוט ואבקש הצעת מחיר. יתאים לי טוב, ולא אשאר במתכונת הנוכחית. אנשים חיו גם לפני שהיה נטפליקס. פשוט ראיתי מבצע וחשבתי לבדוק.
מתברר שיש אפשרות שהחיוב לנטפליקס יבוצע דרך הוט

למעלה