הציונים בתעודה שלי:

הציונים בתעודה שלי:

הסטוריה-דורית ברק: 85 ספרות-ונגר עידית: 90 לשון-שיין עדה: 70 מתמטיקה-בוסקילה ענת: 85 אנגלית-זילברג טטיאנה: 62 (בעעעעעע) מורשת-ונגר עידית: 85 מדעים-ונגר עידית: 80 חנג'(חינוך גופני)-מילר-אריק אפרת: 95 עבודה אישית(עבודת חקר)- ונגר עידית: 80 דרמה-סופר אפרת: 95 (אנגלית ולשון הרסו הכל!!!) סורי אם שיעממתי אתכם חחח צליל....

yellow cheese

New member
70 בלשון?! האמנם?!

בפעם הבאה שתהיי נוכחת בצ'אט, אעשה לך שיעור קטנטן שיעזור לך להפיק את המירב והמיטב מעצמך בשיעורי לשון!

s h l a g e r

New member
בעעעעעעעעע

שנה שעברה היה 87 בלשון וההשנה יש לי 70 איזה ביאוס חוץ מזה שיש לי בגרות השנה...

yellow cheese

New member
מדי פעם אני מדברת בשפה גבוהה:)

כיוון שזה נחמד
בבחינה בחיבור קיבלתי 83 ובבחינה בלשון 92
[אבל בשל מורה קטנת אמונה, הסופי לא משהו. המגנים הרסו.]

JustME79

New member
ציונים טובים!!../images/Emo45.gif

אנחנו מקבלים רק שבוע הבא איזה ביאוס... והממוצע שלך הוא 80.2 זה טוב!!!!!!!!!!!

חחח הנה שלי (ממוצע 86.66)

תנ"ך - 90 הבנת הנקרא - 90 לשון - 95 ג"ג (גאוגרפיה) - 70 הסטוריה - 90 מדעים - 90 אנגלית - 95 חשבון - 70 ספורט - 90 ההורים שלי עכשיו בשביתה עליי בגלל חשבון (ציטוט: "תכננו לך דברים גדולים בעתיד, ורצינו לשלוח אותך לבצפר מעולה, וככה את גומלת לנו
70 בחשבון
איך יכול להיות דבר כזה
מעכשיו, כל דבר שאת רוצה תצטרכי להשתדל כדי להשיג אותו
"). את המורה למדעים אני בכלל יהרוג
היא והמנהלת בחרו אותי להשתתף בפרויקט מיוחד של מצטיינים "מדענים צעירים" (ייצור תרופות מן הטבע) ואני מכינה שיעורים, מביאה ציוד וככה היא נותנת לי 90
כלבהההה....

ליסטר איזה הורים הייתי

מעיפה להם משו לפרצוף תראי איזה תעודה טובה יש לך שילכו ידחפו אצבע מעניין כמה היה להם ומזה תכננו לך דברים גדולים למה מה איזה כיתה את שאת אומרת חשבון? יש לך עוד הרבה שנים והתעודה הזאת לא אומרת כלום איזה הורים דפוקים בלחץ וחוץ מזה 70 במתמטיקה זה יחסית בסדר אז תגידי להורים שלך שילכו ישנו על האף חצופים

למעלה