הצילווווווו

S r 35

New member
הצילווווווו ../images/Emo67.gif../images/Emo67.gif../images/Emo67.gif

אני עם כאב גרון נורא שלא עוזב אותי ולא נותן לי לישון ועם תינוק נודניק שלא מפסיק לבכות ולא יודע מה הוא רוצה - אני מקווה שהוא לא מפתח משהו. הכנתי לי משהו חם לשתות כי הגרון שלי בוער. מאוד מקווה שהכל יעבור לי עד יום חמישי.

frige

New member
אז ככה,

מהר להתחיל לקחת כף של דבש בבוקר ובערב. מישהי פעם נתנה לי מן מתכון למשקה, הוא מגעיל בטירוף אבל עזר לי פלאים. הייתי ממש חולה עם כאבי גרון ולא יכולתי לדבר. להרתיח חלב. לשים חצי כוס חלב ועל זה להוסיף סודה (המים לא האבקה) עד למילוי הכוס, ולשתות. כמה שמגעיל אבל מאוד מאוד עוזר. בהצלחה ותרגישי טוב. ואין דבר כזה שאין דבר כזה, את באה ביום חמישי
. שרית

dafgol

New member
מה נהיה ? נדבקתם ממני בטלפון ?

מקווה שאת מרגישה יותר טוב , אני אצלצל בערב לבדוק אותך. אצלינו רזי היה אתמול עם חום .......נאם לנו כל הלילה את משנתו
ענקי
והמון בריאות

LANIT1

New member
תקחי סטרפסיל לגרון ואקמול...

קודם כל תרגישי טוב... אקמול וסטרפסיל מעולה.. לגרון. שתיה חמה, מקלחת טובה, ומנוחה.. עוזר. יש אקמול לסינוס במיוחד אולי זה... אז הרבה בריאות... ושוב תרגישי טוב.

תרגישי טוב!

גם אני מתחילה להרגיש חולה היום..מקווה שלא יתפתח כלום אוףףףףף אז תרגישי טוב תנוחי. ולא יודעת אם את מכירה שמעתי לא מעט פעמים על בצל מגורד ודבש ביחד בצלוחית לשים. ואת המיץ שיצא מזה לשתות. מגעיל ועוזר מאוד. וגם לגרגר מים עם מלח.

S r 35

New member
תודה יקירותי ../images/Emo24.gif

איזה כייף שאתן דואגות לי ככה. באמת תודה על תשומת ה
שרית - את סגולות הדבש אני יודעת וכבר השתמשתי בהן. בעצם, אתמול לפנות בוקר, כשכתבתי את ההודעה, שתיתי חלב חם עם דבש. אני יודעת שיש אנשים שזה מגעיל אותם, אבל אני אוהבת. תה עם דבש אני שותה כל הזמן - על אחת כמה וכמה עכשיו. היום אכלתי גם הרבה בצל (איכס
) מתוך תקווה שזה יעזור לאף הדולף שלי. בקיצור - המצב לא משהו, במיוחד עכשיו לקראת ערב מתחילה להרגיש לא טוב אבל אשתדל מאוד להתאושש עד יום חמישי. לא רוצה להתעטש עליכן במסעדה
דפנה - תודה שהתקשרת. נדבר שוב מחר.

frige

New member
שרה,

קודם כל הכי חשוב - תרגישי טוב. גם אני לפני כמה זמן לקחתי דקסמול סינוס ותוך יממה כבר לא היה לי כלום, באמת. פשוט שכחתי מזה. כי כל כך הרבה זמן הייתי בטיפולים, הריון, הנקה שלא הייתי מסכימה לעצמי לקחת שום כדור, אז ניסיתי כל דרך טבעית אחרת. לפני כחודש באמת לקחתי דקסמול סינוס ועבר לי מהר מאוד. שיהיה לך רק בבריאות ויום נפלא. שרית

S r 35

New member
תודה שרית

בינתיים הזוגי ואני בבית. שנינו מרגישים נורא. חוזרת למיטה לישון. שיהיה לך יום נפלא ותודה על ההתעניינות והדאגה

למעלה