הצילו - לימודי nlp

2BigMamas

New member
הצילו - לימודי nlp

שלום רב,
מאוד אשמח לעזרה: אני מתלבטת באיזה בית ספר לבחור ללימודי nlp במטרה להיות מטפלת.
הלכתי לכמה ימי עיון ופגשתי מספר מרצים ועם חלקם שוחחתי טלפונית: רטר, nlpplus, מכללת nlp לשם שינוי, דפנה סלען. לצערי אף אחד לא מאוד הרשים אותי ונותרתי בהתלבטויותי ועם מספר שאלות:
מישהו מכיר את חוה שני שמלמדת במכללת רטר?
האם לימודי דמיון מודרך הינם חלק אקוטי בהכשרת מטפלים?
איזה בית ספר מכוון מטרה להוציא מתוכו מטפלים בעלי נסיון רב ככל הניתן ונותן מספיק כלים בשביל להתחיל לטפל?
אשמח אם מישהו יוכל להאיר את עיני. שבוע הבא מתחילים הלימודים ואודה על כל אינפורמציה.
אני מבינה שלא נהוג להמליץ בפומבי ואשמח לקבל הודעות בפרטי.

לימודי NLP

היי 2BigMamas,

כל אחד מהמרצים ובתי הספר שציינת (ויש לציין שיש עוד כמה כמו מכללת קגן שכדאי לך לבדוק) מכוון להוציא מתוכו מטפלים בעלי ניסיון גדול ככל הניתן ונותן המון כלים כדי לטפל.

לשאלתך, לימודי דמיון מודרך אינם חלק אקוטי בהכשרה לעיסוק פרקטי ב-NLP (הכשרת ה-Practitioner). עם זאת, ההמלצה שלי היא תמיד להמשיך ללמוד ולהגדיל את ארגז הכלים שלך, במידה והמטרה שלך היא לעזור למטופלים שלך. לכן, כלי הדמיון המודרך, בהחלט יכולים להוות תוספת נאה לארגז הכלים הטיפוליים.

עבור הממליצים: בנוגע להמלצות הפומביות, אשמח אם הן יהיו בפרטי בהתאם לחוקי האתר. תודה!

רינת00777

New member
אני קצת תופסת טרמפ אבל

אני גם רוצה להתחיל לימודי NLP וחשבתי להתחיל במכללת רידמן... אשמח לשמוע אם מישהו מכיר איך הם ספציפית בתחום הזה, כי שמעתי שהם ממש נחשבים בתחומי הרפואה האלטרנטיבית...
תודה

natanlevi

New member
תראי ממה שאני מכיר

ממה שאני מכיר יש הרבה מכללות ומקומות טובים ללמוד את התחום, בנוגע לרידמן יצא לי לשמוע רק דברים טובים, אבל זה מאוד אינדיבידואלי.

למעלה