הצילו, עזרו לי בבקשה

הצילו, עזרו לי בבקשה

כתבתי בפורום תוכנות מידיות, ולא התייחסו אלי שם, אולי פה עוזרים יותר??? ברוב "טמטומי" התקנתי מסנגר 8, כמובן שהיתה לי הזמנה.... התחרטתי, והסרתי את ה-8. מאותו רגע, סיוט של החיים שלי. המסנגר פלוס לא עובד, ואני מקבלת הודעה שהוא לא תואם גרסת מסנגר פחות מ-4.5 או משהו כזה. אבל הבעיה היא אחרת: אני מנסה להוריד את המסנגר 7.5, לאחר שהתקנתי אותו שוב - ובשום אופן לא מצליחה להורידו מהמחשב, בשום פנים ואופן. מנסה לעשות תיקון, או שוב עדכון גרסה, ומקבלת הודעה כזו: כאשר אני מנסה להסיר את המסנגר: "לא היתה אפשרות לפתוח חבילת תיקונים זו. ודא כי חבית התיקונים קיימת וכי יש לך אפשרות גישה אליה; לחלופין, פנה אל ספק היישום כדי לוודא שזוהי חבילת תיקונים חוקית של windows installer" כאשר אני רוצה להוריד גרסה עדכנית (בעצם 7.5, שוב על מנת שיעשו התיקונים מעצם ההתקנה , מגיעה לי ההודעה הזו: MSN messenger נכשלה עם קוד השגיאה "1635" נא עבור אל אתר האינטרנט של MSN messenger כדי להוריד את הגרסה העדכנית ביותר בכתובת: messenger.msn.com אגב, גם עשיתי שחזור מערכת, ולכן חזר לי המסנגר 7.5, להתקינו לא הצלחתי אנא - עזרו לי, אנאאאאאאאאאאא

Ambious

New member
אז מה המצב כרגע?

מותקן מסנג'ר 7.5 או 8? עם או בלי פלוס?

תודה, קודם כל

מותקן 7.5 ומותקן גם 8 (באופן מוזר בהחלט, לדעתי) אבל אי אפשר להכנס עם ה- 7.5' רק עם ה- 8 ומותקן פלוס, רק לא עובד עם ה- 8... אני בהמתנה... ובשום אופן לא מצליחה להוריד את ה- 7.5 האמת, ה- 8 בסדר.. חוץ מזה שאין פלוס... לא נורא...

שאלה נוספת וסליחה על ההצקה

הם יתכן שכבר אפשר להשתמש במסנגר 8 בלי הזמנה ??? כן במקרה נכנסתי עם מייל אחר, שבלי הזמנה - ונכנס לי בקלי קלות.. היתכן???

Ambious

New member
לי זה נשמע כמו בעיה מקומית אצלך.

התקנת במקרה תוכנה שנקראת MSNP DOWNGRADE או משהו בסגנון? תוכנה שאמורה לאפשר להתחבר במסנג'ר 8 גם ללא הזמנה?

ובכן

לא שידוע לי, התקנתי מסנגר 8 רק לאחר ההזמנה, ורק לאחר ההוראות שעקבתי אחריהן.... אבל מנסיון שלי (גם בעבודה) אני מאתגרת עם הבעיות שלי.. סיפור חיי

למעלה