הצילו!!! שאלת זמנים והודו ורכבות...

Naughtius

New member
הצילו!!! שאלת זמנים והודו ורכבות...

כמה זמן (וכסף) ייקח לי להגיע ברכבות מבומביי (אני משער שדרך דלהי, אז כמה זמן לוקח להגיע לדלהי מבומביי אם מישהו יודע) לקטמנדו? הערכה גסה זה גם בסדר... אני כרגע בבעיות רציניות עם הזמנת כרטיסי הטיסה לנפאל מכיוון שעד לבומביי אני יכול להגיע בחינם (כוכבים) אבל מבומביי לקטמנדו וחזרה עולה 1000 דולר (!!!!), אז אני שוקל לנסוע ברכבות וכאלה, אבל חושש שייקח לי יותר מידי זמן...

Naughtius

New member
עוד שאלה

אם מישהו מכיר איזושהי חברת תעופה זולה מבנגקוק/בומביי/הונג קונג/בכלל מהאזור לקטמנדו? אני פשוט לא מוצא שום דבר במחיר הגיוני.

kogawa

New member
עד קטמנדו

אתה מאד לא ממוקד: לשאלה הראשונה מומבאיי לקטמנדו דרך דלהי קיבלת תשובה. דלהי ממש לא בכיוון ונכון יותר לנסוע לפאטנה ומשם דרך גורקפור וסונאלי לקטמנדו (אין לי אצלי את ספר הרכבות כדי לתת מחיר וזמנים) דרך אחרת היא טיסת פנים לכיוון וארנסי או אפילו גורקפור ומשם 10 שעות נסיעה לקטמנדו (9 לפוקהארה). בשאלה השניה אתה מכניס את בנגקוק שנמצאת חצי עולם משם??? למה ואיך נכנסה לשם? אם השאלה היא איך כדאי להגיע לקטמנדו במחיר סביר וזמן מוגבל, עזוב את כרטיס החינם וטוס ישראל קטמנדו וחזרה 731$ בחברת גולף-אייר. או שתשאל את רוייל-נפאל על הטיסות הישירות RA202 ממומבאיי לקטמנדו (יש כל ראשון וחמישי או שני ושישי), והייתי מברר גם עם INDIAN AIR או JET שטסים בקו זה

דגנית

New member
אתה בטוח לגבי מחירי הטיסה?

טסתי באפריל 2005, מבומביי לקטמנדו - אז עלה לי 10100 רופי (רשום לי
) שזה בערך 225 דולר, לא? חזרה טסתי מקטמנדו לדלהי, אז עלה לי 86 דולר. תעשה חישוב עלויות, כמה יעלו לך 4 ימים של נסיעה, הן ברכבות, והן במעברים בין רכבות, לילה איפשהו בדרך.. ותראה אם משתלם ליסוע ולא לטוס. בזמנו עשיתי את החישובים והגעתי למסקנה שההפרש לא מצדיק כל כך הרבה שעות נסיעה רצופות.. (סוף הויזה..) שיח

למעלה