הצלת זוגות מגרושין

natanklinbord

New member
הצלת זוגות מגרושין

ב"ה
המצב באמת קשה אבל לא אצלי אלא אצל הזוגות מפרקים בתים על כלום על מריבות של גן גנון ובעצם מייתמים ילדים שלא אשמים והם בעצמם בקשיים כלכליים ונמצאים במצב של חורבן רגשי אז צריך לעזור להאיר להם את הבית אם אפשר זה המטרה של יועץ זוגי שלום בין איש לאשתו

natanklinbord

New member
הצלת זוגות מגרושין

ב"ה
רק רציתי להגיד תודה על האיחולים הלבבים ועל התיקונים הכלכך בונים ומאד לעניין תצליחי בכל מעשה ידייך

natanklinbord

New member
הצלת זוגות מגרושין

ב"ה יעוץ
כמה יעלה לי
יעוץ זוגי??
בהרבה מקרים של בעיות בבית ,הכסף הוא "האליל" שיקבע ויחליט אם אני הולך להכניס קצת שכל ולשלם על טיפול זוגי ולהציל
את הבית, או שאני יעמוד בתור לרבנות
וישלם לעורכי דין ,הוצאות גירושין מזונות ולפעמים גם על פסיכולוגים לחלק מהילדים ( גם על פסיכולוגים למבוגרים זה לא מופרח).

אז בואו נשחרר קצת את הלב
( שמתנפח על כל מילה) ונעלה קומה, לשכל שקצת יותר מיושב.

דבר ראשון: כשמשהו כואב לי
בנשמה ולא נותן לי מנוח אף רגע, אם זה כשאני קם משינה, בעבודה וגם כשאני כבר הולך לישון אני לא מצליח להרדם.
ואני מרגיש שאני כבר לא יכול לנשום
אז תחשב/י מה היית/ה מוכנ/ה לשלם כדי לקבל את החיים שלך בחזרה

ולהעלות חיוך על הפנים .

להיות מאושר/ת.

לראות ילדים שמחים .⁦

להתחיל להנות עם הבן זוג בתור בן זוג⁦
ולא בתור שותף בעסק כושל.⁦
בעצם להתחיל מחדש ולנשום עוד פעם לרווחה אויר נעים של עונג ושמחת חיים כמו שהיה כשרק התחתנו.

כמה כל זה שווה
?? יש לזה מחיר בכלל??
או אולי עדיף להעביר את כל החיים בסבל שאינו נגמר ורק מחמיר עם הזמן ויוצר לחץ נפשי חזק יותר שכולל כעסים מריבות ושנאה
שהורסת כל חלקה טובה בחיים שלנו.⁦

במילים אחרות פשוט לתת לתרוצים שלנו על כסף לנהל לנו את החיים ולקבוע כמה רע יהיה לי ולילדים ולשאר הסובבים אותי וכמה זמן אני עוד אסבול והרשימה עוד ארוכה!!

דבר שני: כל דבר שהוא בחינם שווה חינם אין לנו ערך אליו כי לא לוקחים את הדברים ברצינות ואפילו דיי מזלזלים
בהם ולכן הרבה פעמים עצות חבריות לא עוזרות כל כך הם יותר כמו אקמול לכאב חיצוני זמני אבל לבעיה אין כוונות לעזוב אותך לנפשך ותופיע פעם אחר פעם (אם לא עשיתי טיפול שורשי)
לדוגמא אם המרצדס הכי יוקרטית היתה שווה פחות מאיזה דצ'יה ומישהו היה צועק איזה אוטו⁦
"וואו"
היית מתפעל/ת? (אנחנו מתפעלים בגלל המחיר ופחות בגלל האוטו כי זה מה שעושה אותו שווה).
דבר שלישי :הטיפול אוחז שתי קצוות :מצד אחד הוא יסודי מאד
ומגיע לשורש הבעיה ע"י הבחנה מדויקת של המצב שבו אתם נמצאים ונתינת כלים מדויקים⁦
⁩ להחלטה אמיתית אם אני בכלל רוצה את החבילה הזאת (ממקום של מחשבה
ולא ממקום של שינאה אגו כעס
וכו') ואחרי שעשיתי בחירה ואני כן מעוניין להמשיך בקשר!!
נתינת תבניות מדויקות לפתרון כל בעיה ביניכם בלי שום עזרה חיצונית יותר של חברים או יועצים אחרים.

מצד שני :מספר המפגשים מועט ונותן מענה לזוגיות טובה ונכונה בצורה מהירה ומדויקת ולא נגררת ונמרחת על שנים של טיפולים (בין חמישה לעשרה מפגשים בלבד).

דבר אחרון ההפתעה הגדולה שאחרי כל זה המחיר שלי מצחיק מאד
⁦ תנסו ותראו.
הסיבה היא הרגשת השליחות שלי לעזור לעוד זוג להיות מאושר⁦
ולראות ילדים שמחים
זה פשוט עושה אותי שמח.

אפשר לבקר בפייסבוק שלי ולראות סרטונים ופוסטים בנושא.
נתן קלינבורד מטפל זוגי ומדריך זוגות חדשים
054-659-8043

yachasim

New member
ניתן להציל בהחלט ולהחיות זוגיות ושחיקה אשמח לעזור

קבצים מצורפים

• כרטיס ביקור.JPG
    כרטיס ביקור.JPG
    KB 38 · צפיות: 0
למעלה