הצעה לאחר תוכנית טיפול

מצב
הנושא נעול.
הצעה לאחר תוכנית טיפול

הצעה לאחר תוכנית טיפול
שלום
יש לי נסיקת חניכיים, רווחים גדולים, וכן שיניים לא יישרות שסוגרת את הפה.
אני אחרי טיפול עמוק אצל שיננית. אתמול נשברו לי 2 חתיכות מ- 2 שיניים הניבים.
במרפאה במאוחדת קבלתי תוכנית לטיפול. נאמר לי שחייבת לעשות גשר זמני מודבק. בכדי ליישר את השיניים ולהחזיר אותם למקומם. אין מה לעשות כרגע עם השיניים שנשברו אי אפשר להשלים חתיכה לשן.
נאמר לי שאחרי חצי שנה של הגשר - נוכל לדעת עם ניצלו השיניים, והאם לעשות שתלים. העלות עם טיפול שורש למטה, ועיקרה - בערך 7000 ש"ח. האם המחיר הוא ריאלי..
ובמידה ולא עזר - אז הלך הכסף לטמיון?
אני הצעתי אולי לעקור את השיניים הקדמיות תוחנות חסרות לי. ואז לעשות פלטה נשלפת - הרופאה אמרה שלא כדאי לעקור. מדוע ? בכל מקרה כל השיניים שלי מתנדנות ועקומות?
לא יודעת מה להחליט, אשמח לקבל הצעה כאן.
תודה

טיפול שיניים נרחב

הצעה לאחר תוכנית טיפול
שלום
יש לי נסיקת חניכיים, רווחים גדולים, וכן שיניים לא יישרות שסוגרת את הפה.
אני אחרי טיפול עמוק אצל שיננית. אתמול נשברו לי 2 חתיכות מ- 2 שיניים הניבים.
במרפאה במאוחדת קבלתי תוכנית לטיפול. נאמר לי שחייבת לעשות גשר זמני מודבק. בכדי ליישר את השיניים ולהחזיר אותם למקומם. אין מה לעשות כרגע עם השיניים שנשברו אי אפשר להשלים חתיכה לשן.
נאמר לי שאחרי חצי שנה של הגשר - נוכל לדעת עם ניצלו השיניים, והאם לעשות שתלים. העלות עם טיפול שורש למטה, ועיקרה - בערך 7000 ש"ח. האם המחיר הוא ריאלי..
ובמידה ולא עזר - אז הלך הכסף לטמיון?
אני הצעתי אולי לעקור את השיניים הקדמיות תוחנות חסרות לי. ואז לעשות פלטה נשלפת - הרופאה אמרה שלא כדאי לעקור. מדוע ? בכל מקרה כל השיניים שלי מתנדנות ועקומות?
לא יודעת מה להחליט, אשמח לקבל הצעה כאן.
תודה
טיפול שיניים נרחב
הצעתי לך היא לא להתקדם בשום טיפול עד שלא תיבדקי ע"י מומחה/ית לחניכיים
(אנא הקפידי לבדוק בקופ"ח לא תמיד הרופא שמוצג כרופא חניכיים הוא מומחה)
רצוי כמובן לנסות להמנע מעקירת שיניים כמה שניתן כי השיניים הטבעיות תמיד יותר טובות מהתחליף

מצב
הנושא נעול.
למעלה