הצעה לדיאנה

א תי

New member
הצעה לדיאנה

אני רואה שהפורום מתחיל לתפוס תאוצה, וחשבתי שיהיה נחמד לעשות מין דף התפקדות כזאת, שבו כל אחד יוכל לדבר על הרקע שלו, ולהכניס את זה לרשימת המאמרים. יש לנו את זה בפורום הריון ולידה, וזה מאוד נחמד, ומאפשר לכל מצטרף חדש, לעשות הכרות עם הנוכחים...

Diana M

New member
נשמע לי יופי של רעיון../images/Emo62.gif

אפשר להתחיל לשרשר כבר כאן. אתי את הראשונה?
הייתי בהחלט לוקחת את הראשוניות על עצמי, אך היות וכבר כתבתי "בדברי מנהל הפורום" נשמע לי לא לענין לשעמם את הקוראים שוב. אך אם יהיו שאלות אשמח להשיב. אז קדימה.. דיאנה

א תי

New member
טוב. אז אני הראשונה...

אני אתי, בת 25. מחנכת בבית ספר לתלמידים עם בעיות תקשורת קשות ובעיות התנהגות - לרוב ילדים אוטיסטים. עבדתי לפני זה עם ילדים עם שיתוק מוחי, והייתי גם מדריכה בהוסטל של אקי"ם. אני אוהבת מאוד את העבודה שלי - (לדעת הסביבה, גם יותר מידי...), וממש כיף כל בוקר לקום ולחשוב שאני הולכת לפגוש את התלמידים המקסימים שלי. כמובן שלא תמיד קל - אבל עכשיו יש לנו פורום, אז אני אוכל גם לקטר ברגעי משבר...

מיכל153

New member
צריך להוסיף בשורה האפורה מאמרים

היי יש צורך להוסיף מאמרים בשורה האפורה כמו בשאר הפורומים. את הסיפור שלי סיפרתי בהודעה אחרת.

Diana M

New member
היי מיכלי

מבטיחה כי גם בפורום זה יהיו מאמרים, ואפילו משובחים
טיפ טיפה זמן וסבלנות אשמח אם תצייני מה מעניין אותך במיוחד באופן אישי.

דליה.ד

New member
התפקדות

אני דליה, קיבוצניקית מהדרום. אם לחמישה ילדים (בת16 וחצי, בת 14, בן 12 וחצי, בן 6 ובת 4 וחצי). במקצועי אני מורה לחינוך מיוחד. מחנכת כיתת cp בבית ספר רגיל, קיבוצי, איזורי. אני מסיימת השנה כיתה ו´ ומתחילה כיתה א´ cp. סטודנטית למדע המדינה ויחסים בינלאומיים (מתמקדת בלימודי מגדר). אוהבת לקרוא, ריקודי עם, לטייל עם המשפחה ולצחוק!

למעלה